Pellowski

( 4.19 )

Opinie (13)

Często kupuję w tej piekarni chleb

Często kupuję w tej piekarni chleb. Wcześniej przed rotacjami pracowników było bardzo dobrze, bo osoby które obsługiwały były bardzo miłe. Po zmianie personelu trochę się to zmieniło na gorsze bo nowe osoby nie są już tak sympatyczne. Swoją pracę wykonują dobrze ale poprzednia kadra robiła to lepiej, tak po za tym czystość zawsze jest i widać, że higiena pracy też.

Personel bardzo kulturalny i uprzejmy

Personel bardzo kulturalny i uprzejmy, odpowiednio ubrany. Oferowne produkty bardzo dobrej jakosci oraz w przystępnych cenach. W cukierni panował porządek, obsługa była bardzo dobrze zorganizowana. W cukierni mozna w miłej atmosferze napi się kawy i zamówić przy tym coś dobrego z ciast. Polecam to miejsce.

Bardzo ładna i kusząca cukiernia w której możemy zakupić

Bardzo ładna i kusząca cukiernia w której możemy zakupić dobry chlebek i fajne ciasta i ciasteczka, aczkolwiek obsługa jest mało życzliwa i nie sympatyczna! Ceny pieczywa są bardzo wysokie, także ceny ciast nie są niskie. Sklep zadbany , czysty, są także miejsca siedzące , więc można na miejscu zjeść ciastko!

Piekarnia Pellowski mieszcząca się w Gdańsku przy sądzie w

Piekarnia Pellowski mieszcząca się w Gdańsku przy sądzie w której możemy kupić smaczne pieczywo , trochę gorsze są ciastka, miałam wrażenia jakby były z dnia wczorajszego, bo czerstwe. Obsługa mogła by być trochę bardziej milsza i uśmiechnięta. Sklep czysty i ładny. Ceny bardzo wysokie. Wybór dość duży.

Obserwacja dotyczy cukierni

Obserwacja dotyczy cukierni-kawiarni Pellowski. Zakupiłam tam dziś kanapkę reklamowaną jako świeżą i smaczną oraz drożdżówkę.Spodziewałam się świetnej jakości ponieważ w cukierni umiejscowiony jest sklep piekarniczy w którym sprzedawanych jest bardzo dużo rodzajów pieczywa. Wszędzie rozchodzi się zapach świeżego chleba i bułeczek. Jakie było moje rozczarowanie gdy tylko rozpakowałam kanapkę. Chleb okazał się twardy i nieświeży. Dobrze, że chociaż włożona do środka sałata i salami była dzisiejsza. Nie polecam tej kawiarni. Drożdżówki są spieczone i suche, po prostu niesmaczne. A ceny również nie zachęcają do kupna. Pochwalenia godna jest obsługa, która bardzo szybko reaguje na podchodzących do lady Klientów aczkolwiek mam wrażenie, że nie zależy im na zareklamowaniu towaru i zachęceniu Klienta a tylko na sprzedaży. Panie co prawda odpowiadają na pytania ale szybko i zdawkowo, tak jakby chciały się pozbyć intruza. W kawiarni jest czystko i miło. Ładnie pachnie.

Cukiernia usytuowana w samym centrum Gdańska

Cukiernia usytuowana w samym centrum Gdańska. Cukiernia ma renomę, jednak jedyną dobrą rzeczą jaką produkuje są maślanki- to jej rzeczywiście wybornie wychodzi. Reszta jest taka jak w innych cukierniach, jednak ceny są nad wyraz duże. Nie polecam natomiast chleba, który zawsze jest twardy i spalony oraz jagodzianek, które w sezonie mają status "ze świeżych owoców", a w rzeczywistości nadziewane są jakimś musem jagodowym i kosztują ponad 3 złote. Z resztą pączek z adwokatem też nic nie czuć adwokatem. Obsługa bywa różna, czasem miła a innym razem zupełnie niezainteresowana kupującymi.

Miła obsługa

Miła obsługa, która wie co sprzedaje. Wypieki bardzo różnorodne o wysokiej jakości. Stale piekarnia ta wzbogaca swój asortyment zostawiając w tyle konkurencję. Dla mnie przebojem są bułeczki maślane z rodzynkami i chleb z kminkiem. Sprzedawczynie są uśmiechnięte i najwidoczniej zadowolone z pracy. Piekarnie znajdują się w każdym miejscu o dużym natężeniu ruchu pieszego.

Obsługa przy kasie przyjazna

Obsługa przy kasie przyjazna, choć trochę rozkojarzona (najpierw powiedziano mi, że drożdżówka z serem jest, potem że nie, potem, że jednak jest, a potem, że nie ma ;)). Wygląd lokalu przeciętny. Czysto. W momencie kiedy odwiedziłem placówkę cukierni faktycznie wybór był dość mały, większość produktów była wyprzedana. Jakość produktów natomiast. nie odbiega od ogólnych standardów firmy. Bardzo smaczne, świeżo, choć nieco drogo. Niestety po konsumpcji produktów na zewnątrz cukierni, gdy skorzystałem z toalety pracownik lokalu (prawdopodobnie właściciel) kazał mi zapłacić za toaletę. Na nic zdał się argument, że 10 minut temu zakupiłem na miejscu 2 ciastka. Powiedziano mi, cytuję: "To tak jakby pan kupił bilet do kina i chciał 10 filmów obejrzeć". Bez protestu poszedłem do kasy i zakupiłem 1 bułkę. Gdy zapytałem Pań przy kasie, czy właściciel zawsze tak reaguje na klientów korzystających z toalety powiedziały: "wolimy się nie wypowiadać na ten temat". Z powodu tego zajścia zmuszony jestem wystawić najniższą ocenę za zachowanie personelu.

Około 21 wybraliśmy się na gofry do cukierni Pellowski na

Około 21 wybraliśmy się na gofry do cukierni Pellowski na Długim Targu w Gdańsku. Zamówiliśmy gofry z bitą śmietaną i polewą. Niestety aby zamówić owoce do gofrów, nie było zbyt dużego wyboru, zostały tylko truskawki i brzoskwinie (nie były to świeże owoce, tylko owoce w żelu). Same gofry były odgrzewane w gofrownicy, nie były pieczone na bieżąco, ten który otrzymałam był spieczony i twardy, a śmietana smaczna, jednak jej ilość nie była wystarczająca. Usiedliśmy na zewnątrz w ogródku, gdyż była taka możliwość, o tej porze było sporo wolnych stolików, jednak większość z nich była brudna (na stołach puste filiżanki, talerzyki po ciastach, inne papierki). Nie było do wyboru czystego stolika, więc usiedliśmy przy brudnym, który po ok. 5 minutach posprzątała nam pani kelnerka. Pracownicy obsługujący na stoisku na zewnątrz były miłe i uśmiechnięte, raczej nastawione na klienta, zaobserwowałam jak jedna z nich pomaga wnosić kobiecie wózek do środka kawiarni, mimo, że wcześniej nie była o to poproszona.

Bardzo wysoko oceniam personel tej cukierni

Bardzo wysoko oceniam personel tej cukierni, który jest miły i życzliwy, panie chęnie doradzają i wykazują dużo cierpliwości w przypadku niezdecydowania klienta. Jednak asortyment, szczególnie tych dań, które można zjeść na miejsc pozostawia dużo do życzenia. Wybór jest co prawda duży, ale uważam, że lepiej by było zaproponować mniej dań, ale za to bardziej dopracowanych (np zapiekanki wyglądają jak z mrożonki). Wadą tego miejsca są także często brudne stoliki, która prawdopodobnie wynikają z samoobsługi, jednak nie jest to zbyt przyjemne. No i ceny są zbyt wysokie - 7 zł za zwykłą bułkę to trochę dużo.

Mimo bardzo dużego ruchu

Mimo bardzo dużego ruchu, kolejka była bardzo sprawnie obsługiwana przez sprzedające tam Panie. Na sali konsumpcyjnej bardzo czysto. Według mnie jest tam za mało obsługi. Sprzedające Panie widać jak ciężko pracują, biegają wręcz by wszystko było sprawnie. Mimo ciężkiej pracy cały czas się uśmiechają. Duże wyrazy szacunku za to co robią. Dałam 3 a nie 5 ponieważ ogólnie na sali jest bardzo duży huk, chyba z wentylatorów. A to minus dla właściciela. Poza tym wentylacja też raczej nie bardzo działa, chyba nie ma. Obsługa zasługuje na minimum 6.

Odwiedzałeś ostatnio Pellowski?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Edma

(5.00 )

Piekarnia Tyrolska

(0.76 )

Piekarnia HERT

(3.23 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING APTEK z najlepszą jakością obsługi!

W której aptece w Twojej okolicy spotkasz się z wysoką jakością obsługi? Gdzie znajdziesz duży wybór produktów oraz sympatyczny i wykwalifikowany personel?Zanim wybierzesz się po leki czy supelemty diety, sprawdź nasz ranking najlepiej ocenianych aptek na portalu jakoscobslugi.pl!Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. W naszym rankingu najlepszych drogerii znalazło się 15 firm z branży. Sprawdźmy co dla klientów stanowi kluczowy element wizyty i na co zwaracją uwagę podczas obsługi.Użytkownicy portalu w swoich opiniach najczęściej opisywali wiedzę personelu, jakość kosmetyków i różnorodność asortymentu. Przede wszystkim docenili możliwość skorzystania z profesjonalnej porady pracownika w doborze najlepszych kosmetyków oraz, co jest szczególnie zauważalnie w przypadku marki Yves Rocher, kosmetyki dobrej jakości, z naturalnych składników: „Bardzo dobre kosmetyki, jeśli nie najlepsze, Sklepy są niewielkie, przytulne, pracownicy kompetentni z szeroką wiedzą o asortymencie, który sprzedają.”~DORA_1"Wchodząc do Hebe w Galerii Zielone Wzgórza można zawsze liczyć na wsparcie przesympatycznych pań, które wykazują się ponadrzeciętną znajomością branży kosmetycznej i potrafią profesjonalnie dobrać produkt, do potrzeb klientow"~Klient_XvfG"Zawsze obsługa indywidualna, fachowy dobór kosmetyków."~ Marta_2588Na co więc narzekają klienci drogerii i perfumerii? Zdecydowanie na czas obsługi czyli wydłużające się kolejki oraz oczekiwanie na podejście konsultatnki. Wśród zgłosoznych opinii znalazły się rownież negatywne komentarze dot. zachowania personelu. Oznacza to, że pomimo szerokiej wiedzy nt. branży i oferowanych produktów, pracownicy nie zawsze są uprzejmi i życzliwie nastawieni do klientów:"Konsultantka umie doradzić i tak poprowadzić rozmowę aby zachęcić do szerszych zakupów -dobrze mi się z nią rozmawiało. Minus jest za to, że przez 10 min nikt do mnie nie podszedł i nie zapytał o pomoc."~Klient_0Mf5"Poprosiłam żeby „Pani” podała mi paletkę cieni ponieważ, miały je schowane. Dziewczyny obrażone ze przeszkodziłam im w rozmowie, po czym ta jedna która dała mi paletkę, zaczęła mnie przedrzeźniać i nazywać „kochaniutką”.~Klient_JNEQ"W mojej opinii na zmianach jest za mało Pracowników, których można poprosić o pomoc, odbija się to również na długości kolejek, które tworzą się najczęściej w godzinach popołudniowo - wieczornych. Na stanowiskach kosmetków kolorych często panuje nieporządek, a produkty pozostają pootwierane przez Klientów."~mg092Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ Zobacz jak branża beauty została oceniona w 2019 i jaki uzyskała poziom zadowolenia klientów! Raport z badania satysfakcji konsumentów z 2019 roku znajdziesz tutaj

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem