Szpital Wojewódzki nr 3 w Rybniku Oddział Patologii Ciąży oraz Położniczy

( 4.50 )

Opinie (3)

Mimo

Mimo, iż data obserwacji jest odległa, gdyż wtedy to właśnie znajdowałam się na tym oddziale to chciałabym się podzielić informacjami, gdyż uważam , że pomoże to niejednej z pań podjąć decyzję, gdzie w przyszłości urodzić. Szpital jest w miarę nowy. Ma około 15 lat. Sale chorych bardzo ładne i czyste. Toalety znajdują sie w pokojach ( jedna łazienka na dwa pokoje ). Oddział patologii ciąży :Jeśli chodzi o obsługę szpitala to jest naprawdę bardzo miła i kompetentna. Pielęgniarki i położne bardzo miłe i przyjaźnie nastawione do pacjentów. Gdy trzeba pomogą, wyjaśnią , uspokoją. Rano wykonują badanie krwi, sprawdzają ciśnienie, ważą oraz wydają leki.Wizyty lekarskie 2 razy dziennie ( standardowy obchód). Lekarz mili choć zdarzają sie też tacy, którzy za bardzo nie przejmują się losem pacjentki. Ale pojedyncze przypadki. Starają sie robić wszystko aby zmniejszyć ból, jednak czasami jest to niemożliwe i może stad można przeczytać negatywne opinie, że "lekarz rzeźnik". Ale tak nie jest. Oddział położniczy : obsługa również miła. Stara się pomóc pacjentkom na tyle na ile jest to możliwe. Często zaglądają do sali i pytają jak się ktoś czuje. Lekarze Ci sami co na patologii. Także wizyty wyglądają bardzo podobnie. Jest to oddział zamknięty ( bardzo dobrze, gdyż po porodzie chce się odpocząć i nie wygląda się zbyt ciekawie, więc obcy nas nie oglądają ). Problem jednak pojawia się, gdy potrzeba coś ze sklepu a nie ma sie odwiedzin w danym dniu. Wyjść się nie da. Minus oddziału to brak możliwości uzyskania leku na co innego niż związanego z porodem. Mnie bolał strasznie kręgosłup i powiedziałam pielęgniarce prosząc o tabletkę przeciwbólową a ona stwierdziła, że to nie ból poporodowy więc mi nie może dać. A wyjść jak pisałam wcześniej sie nie da. Jednak po miłej rozmowie, poproszeniu w końcu da. Ale trzeba sie zaopatrzyć samemu lepiej bo może być ciężko. Mały minusik to jeszcze telewizor na pieniądze. Godzina 2 zł. Od rana więc zaczyna się wyścig szczurów. Kto pierwszy i więcej wrzuci ten ma pilota. Ale to standard każdego szpitala. Uogólniając. Szpital naprawdę fajny. Oddziały również , pomoc zarówna pielęgniarek , położnych jak i lekarzy bardzo dobra. Z czystym sumieniem polecam to miejsce i te 2 oddziały.

Odwiedzałeś ostatnio Szpital Wojewódzki nr 3 w Rybniku Oddział Patologii Ciąży oraz Położniczy?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Szpital Miejski Olsztyn

(0.50 )

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy i Rehabilitacji Medycznej

(2.50 )

Szpital akademicki w Gdańsku

(2.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem