Kasa Stefczyka

( 3.50 )

Opinie (384)

Wspaniała obsługa

Niezmiernie, pozytywnie, byłem zaskoczony poziomem wiedzy pań zatrudnionych w tym punkcie. Panie te udzieliły mi odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania i wątpliwości. W mojej ocenie korzystanie z tego punktu to sama przyjemność.

nie polecam!

Panie bardzo niemiłe,niechętne do pomocy!Zero profesjonalizmu!Będe wszystkim znajomym odradzał!

Podano mi błędną informację odnośnie kosztu za dokonanie

Podano mi błędną informację odnośnie kosztu za dokonanie przelewu. Pracowniczka Kasy Stefczyka zapytana przeze mnie ile wynosi koszt takiej operacji podała cenę niższą, niż rzeczywiście zapłaciłam za chwilę przy kasie. Kiedy zgłosiłam, iż podany przez Panią w kasie koszt nie zgadza mi się z tym, co przed paroma minutami usłyszałam od Innej Pracowniczki, obsługująca mnie Pani, nie miała mi nic do powiedzenia tytułem wyjaśnienia, poza tym, że jej system wskazuje inną kwotę za operację przelewu. Wróciłam zatem ponownie do Pani, która obsługiwała mnie jako pierwsza (zanim skierowano mnie do stanowiska kasy) i poinformowałam, iż podała mi błędną informację. Pani zamiast przeprosin, przyznała się do swojej niekompetencji, tu cytat: "Nie jestem kasjerką, nie wiem ile kosztuje przelew, mogłam się pomylić". Tu zgadzam się z Pracowniczką Kasy Stefczyka - każdy ma prawo do błędu. Niemniej jednak, twierdzę, że skoro nie zna się odpowiedzi na pytanie klienta, to nie podaje się błędnych informacji, tylko sprawdza bądź pyta współpracownika. Obie obsługujące mnie Panie były dalekie od uprzejmości - zwłaszcza Pani w kasie. Odniosłam nieodparte wrażenie, że jakość obsługi jest zupełnie inna kiedy przynosi się środki finansowe do tego miejsca (lepsza), od traktowania w momencie ich zabierania do innej placówki. Być może jest to związane po prostu ze zmianą personelu. Byłam klientką Kasy Stefczyka przez ok. 5 lat i nigdy wcześniej nie wychodziłam z tego miejsca tak poruszona i zdegustowana, jak dzisiaj. Dziś zakończyłam współpracę z Kasą definitywnie.

Wizyta trwała 22 minuty

Wizyta trwała 22 minuty.Po wejściu do placówki zostałam przywitania zwrotem "dzień dobry”.Pracownik przywitał mnie siedząc,nie uśmiechając się.Na obsługę oczekiwałem 3 minuty,poza jednym otwartym stanowiskiem w placówce przebywał jeszcze jeden doradca,który w tym czasie nie zajmował się obsługą klienta.Podczas sprdokonywania zakupu doładowania sieci Play,pracownik poinformował mnie o usługach oraz ofertach jakie placówka posiada.Zainteresowałam cię ofertą polisy OC komunikacyjną.Podczas odpowiadania na szczegółowe pytania doradcy zwróciłam szczególną uwagę na czystość oraz stan placówki.Było czysto i schludnie,jedyna uwaga,iż niektóre meble wymagały wymiany z uwagi na lekkie uszkodzenia/odrapania.Doradca poinformował mnie o sporządzonej ofercie podając szczegóły jak również zalety.Doradca nie był nachalny przez co wzbudzał zaufanie.P placówkę poleciłabym zainteresowanym.

Bardzo dobrze

Bardzo dobrze. Na plus: oferta i cena, wygląd miejsca obsługi, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi.

Źle

Źle. Na minus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Odwiedzałeś ostatnio Kasa Stefczyka?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

SKOK

(4.00 )

Kasa Wspólnota

(3.50 )

Unikasa

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING APTEK z najlepszą jakością obsługi!

W której aptece w Twojej okolicy spotkasz się z wysoką jakością obsługi? Gdzie znajdziesz duży wybór produktów oraz sympatyczny i wykwalifikowany personel?Zanim wybierzesz się po leki czy supelemty diety, sprawdź nasz ranking najlepiej ocenianych aptek na portalu jakoscobslugi.pl!Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. W naszym rankingu najlepszych drogerii znalazło się 15 firm z branży. Sprawdźmy co dla klientów stanowi kluczowy element wizyty i na co zwaracją uwagę podczas obsługi.Użytkownicy portalu w swoich opiniach najczęściej opisywali wiedzę personelu, jakość kosmetyków i różnorodność asortymentu. Przede wszystkim docenili możliwość skorzystania z profesjonalnej porady pracownika w doborze najlepszych kosmetyków oraz, co jest szczególnie zauważalnie w przypadku marki Yves Rocher, kosmetyki dobrej jakości, z naturalnych składników: „Bardzo dobre kosmetyki, jeśli nie najlepsze, Sklepy są niewielkie, przytulne, pracownicy kompetentni z szeroką wiedzą o asortymencie, który sprzedają.”~DORA_1"Wchodząc do Hebe w Galerii Zielone Wzgórza można zawsze liczyć na wsparcie przesympatycznych pań, które wykazują się ponadrzeciętną znajomością branży kosmetycznej i potrafią profesjonalnie dobrać produkt, do potrzeb klientow"~Klient_XvfG"Zawsze obsługa indywidualna, fachowy dobór kosmetyków."~ Marta_2588Na co więc narzekają klienci drogerii i perfumerii? Zdecydowanie na czas obsługi czyli wydłużające się kolejki oraz oczekiwanie na podejście konsultatnki. Wśród zgłosoznych opinii znalazły się rownież negatywne komentarze dot. zachowania personelu. Oznacza to, że pomimo szerokiej wiedzy nt. branży i oferowanych produktów, pracownicy nie zawsze są uprzejmi i życzliwie nastawieni do klientów:"Konsultantka umie doradzić i tak poprowadzić rozmowę aby zachęcić do szerszych zakupów -dobrze mi się z nią rozmawiało. Minus jest za to, że przez 10 min nikt do mnie nie podszedł i nie zapytał o pomoc."~Klient_0Mf5"Poprosiłam żeby „Pani” podała mi paletkę cieni ponieważ, miały je schowane. Dziewczyny obrażone ze przeszkodziłam im w rozmowie, po czym ta jedna która dała mi paletkę, zaczęła mnie przedrzeźniać i nazywać „kochaniutką”.~Klient_JNEQ"W mojej opinii na zmianach jest za mało Pracowników, których można poprosić o pomoc, odbija się to również na długości kolejek, które tworzą się najczęściej w godzinach popołudniowo - wieczornych. Na stanowiskach kosmetków kolorych często panuje nieporządek, a produkty pozostają pootwierane przez Klientów."~mg092Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ Zobacz jak branża beauty została oceniona w 2019 i jaki uzyskała poziom zadowolenia klientów! Raport z badania satysfakcji konsumentów z 2019 roku znajdziesz tutaj

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem