ABC

( 3.72 )

Opinie (575)

Nie polecam

Sklep spożywczy ABC w LIDZBARKU WARM . Jak się wchodzi do sklepu to ma się wrażenie ,że wzięli się za sprzątanie .Tak to tylko wrażenie nic poza tym .Bałagan w porozstawianym towarze wszędzie półki ,stojaki ,lady z podłogą łącznie z zastawionym i porozrzucanym towarem . Wygląda to niechlujnie .Panie ubrane w fartuchy -wiele do życzenia . Jedynie co dobre długo otwarty .

polecam

jestem zadowolony z ich usług

Szybkość obsługi i zadowolenie

W sklepie panował porządek. Na półkach produkty były ułożone równo i etykietką do gościa. Ekspedientka obsługiwała profesjonalnie i z uśmiechem na twarzy. Pomimo większej ilości osób w kolejce, pracownica sklepu sprawnie obsługiwała ludzi stojących przed kasą.

fatalnie!!! sklep ABC ul. Łąkowa Kościan

obsługa fatalna, często towar przeterminowany, ekspedientka często źle wydaje resztę. Sklep, do którego nie chce się wchodzić, brudno i bardzo niesympatycznie

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

Tak sobie.

Tak sobie.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Miła i uprzejma

Odwiedzałeś ostatnio ABC?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Krakowski Kredens

(5.00 )

TOP Market

(2.00 )

Czas na herbatę

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem