ABC

( 3.69 )

Opinie (573)

Bardzo miła obsługa.

Sklepik dość na uboczu, jednak jak na osiedlowe warunki dobrze zaopatrzony, obsługa bardzo miła.

Nie polecam!

Sklep czysty z dobrym asortymentem oraz przystępnymi cenami, niestety ekspedientka jest bardzo nie miła, ubliża klientom, rzuca resztą ogólnie stwarza wrażenie jakby była tam "za kare" a klient to jej wróg.

Lepiej nie jeść tego dnia jak tutaj kupić.

Jedyny plus to ten sklep jest w kolo czynny i to by było na tyle . Reszta absolutnie nie obsługa niby się uśmiecha ale? Fartuchy w jakich stoją Panie w sklepie masakra. Towar widać ,że nie świeży .rzucony na ladzie,regale ,czy chłodni zależy co to jest . warzywa i owoce stoją po kilka nieciekawych szt w skrzynkach na podłodze można się o nie potykać. Brudno ,niechlujnie aż ma się wrażenie ,że się zaraz można gdzieś przykleić. ABSOLUTNIE NIE POLECAM .

Nie polecam

Sklep spożywczy ABC w LIDZBARKU WARM . Jak się wchodzi do sklepu to ma się wrażenie ,że wzięli się za sprzątanie .Tak to tylko wrażenie nic poza tym .Bałagan w porozstawianym towarze wszędzie półki ,stojaki ,lady z podłogą łącznie z zastawionym i porozrzucanym towarem . Wygląda to niechlujnie .Panie ubrane w fartuchy -wiele do życzenia . Jedynie co dobre długo otwarty .

polecam

jestem zadowolony z ich usług

Szybkość obsługi i zadowolenie

W sklepie panował porządek. Na półkach produkty były ułożone równo i etykietką do gościa. Ekspedientka obsługiwała profesjonalnie i z uśmiechem na twarzy. Pomimo większej ilości osób w kolejce, pracownica sklepu sprawnie obsługiwała ludzi stojących przed kasą.

fatalnie!!! sklep ABC ul. Łąkowa Kościan

obsługa fatalna, często towar przeterminowany, ekspedientka często źle wydaje resztę. Sklep, do którego nie chce się wchodzić, brudno i bardzo niesympatycznie

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

Odwiedzałeś ostatnio ABC?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Krakowski Kredens

(5.00 )

TOP Market

(0.50 )

Czas na herbatę

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem