Apteka z Plusem

( 3.48 )

Opinie (6)

To bardzo nowocześnie wyglądająca apteka w miasteczku

To bardzo nowocześnie wyglądająca apteka w miasteczku, duża, przestrzenna, bardzo elegancka i estetyczna, niemal ”bijąca” po oczach, higieną. Duże witryny okienne, ciągnące się wzdłuż jednej ściany oraz wewnętrzne doświetlenie, powodują ogromną jasność, która narzuca dbałość. Zaopatrzenie apteki jest bardzo różnorodne, prezentowane w gablotach, zarówno kosmetyki, jak i medykamenty. W dniu 19 VII były dwie farmaceutki, poważne, grzeczne, zadbane w eleganckich fartuszkach, a obsługująca, bardzo uważnie wykonywała swoje czynności. W aptece dominuje bardzo jasna kolorystyka, bieli i błękitu a’la turkus. To nowa placówka handlowa, powstała niedawno w miejsce innej, już zlikwidowanej. Byłam tu po raz pierwszy (19 VII), bo potrzebowałam maść i uznałam, że sprawdzę, przy okazji, ogólną jakość. Wśród ”gamy” wymienionych plusów, ceny są minusem – wyższe niż np. w aptece Centrum, co sprawdziłam, pytając o specyfiki, które w mojej domowej apteczce zawsze mam, a kupowana maść, też do nich należała. Moja ciekawość została zaspokojona, zakup dokonany, a czy znów tu przyjdę – okaże się, ale na pewno, aptekę Centrum, jednak wyżej cenię.

Obsługa w aptece z plusem jest bardzo dobra

Obsługa w aptece z plusem jest bardzo dobra, pomogą ci dobrać zamiennik leku. A gdy potrzebujesz lek bez recepty doradzą ci bez problemu.

Udałam się do Apteki po krem

Udałam się do Apteki po krem, który miałam stosować wedle zaleceń mojej kosmetyczki, jednak markę tego kosmetyku miałam wybrać sama. Swoje wątpliwości i skład przekazałam młodej Pani Magister, która wyglądała bardzo estetycznie, miała związane brązowe, średniej długości włosy, okulary, ok. 26 lat. Pani Aptekarka doradziła mi kosmetyk, który jak na swój skład i zawartość był korzystny cenowo. Skorzystałam dodatkowo z promocji suplementów diety tańszych o 30%! Zostałam obsłużona w nienagannym tempie. Wygląd pomieszczenia oceniam na 5 - czyste podłogi, produkty wystawione na pólkach były poustawiane w porządku. Łatwo można było znaleźć jakikolwiek produkt. Na początku wejścia zastałam aktualne ulotki z promocjami i wyczerpującym asortymentem.

Bardzo dobra i fachowa obsługa

Bardzo dobra i fachowa obsługa. Farmaceutka bardzo miła i bardzo chętnie doradziła, który z leków wybrać na wskazane przeze mnie dolegliwości oraz udzieliła przydatnych wskazówek co do stosowania zakupionych przeze mnie leków. Sama z siebie również zaproponowała tańsze odpowiedniki leków, tłumacząc oczywiście, że nie różnią się one składem oraz sposobem działania. Przede mną w kolejce stała tylko jedna osoba, jednakże nie miało to wpływu na szybką obsługę, gdyż w tej chwili do dyspozycji były dwie farmaceutki. Ceny porównywalne do konkurencji. Wygląd miejsca obsługi bardzo czysty, leki oraz kosmetyki farmaceutyczne są równo poukładane na półkach, tak aby klienci mogli spokojnie im się przyjrzeć i wybierać. W powietrzu unosił się miły zapach odświeżacza do pomieszczeń, co spowodowało, że co prawda krótki czas spędzony w kolejce był przyjemny. Bardzo polecam.

Panie farmaceutki są bardzo przyjemnie i potrafią doradzić

Panie farmaceutki są bardzo przyjemnie i potrafią doradzić w trakcie zakupów. Dziś interesował mnie zakup apteczki samochodowej i obsługująca mnie pani poinformowała mnie o dostępnych wariantach. Duży plus za opcję negocjacji ceny podczas zakupu większej ilości, ponieważ akurat takowej potrzebuję. Gdy zapomniałam ceny leku cierpliwie pomagała mi odnaleźć potrzebne lekarstwo. Kolejny plus za duże rabaty i kartę stałego klienta, wydawaną nawet podczas najmniejszych zakupów. Mały minus za bałagan na stoliku z ulotkami promocyjnymi, ale można to zrozumieć - klienci ciągle je ruszają, oglądają itp., więc nie ma możliwości aby było to ciągle ułożone. Ponadto w aptece panuje miła atmosfera i jest czysto. Stroje i plakietki identyfikacyjne nie budzą zastrzeżeń.

Odwiedzałeś ostatnio Apteka z Plusem?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cefarm

(4.00 )

Apteka Magiczna

(3.77 )

Apteka Blisko Ciebie

(1.63 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem