Centrum Chińskie

( 3.01 )

Opinie (67)

Średnio

Jakość produktów jest na prawdę średnia. Ceny są dość wysokie, jak na takie kiepskie wykonanie. Lepiej odwiedzić inny sklep niż przepłacać tutaj. Zdarzają się jednak rzeczy bardzo fajne i warte wydania kilku groszy więcej. Ubrania są ok - "jednosezonówki". Obuwie całkiem dobrze wykonane. Często kupuję przybory do robienia paznokci, bo to się na prawdę opłaca. Ogólnie jest ok. Wszystko zależy od produktu.

Sklep mimo że z pozoru wygląda dobrze

Sklep mimo że z pozoru wygląda dobrze, od wejścia wita nas erotyczną bielizną dla pań. Jest to niestety ogromny dyskomfort dla rodzin, które przychodzą na zakupy z dziećmi. Dział z zabawkami jest w głębi sklepu, więc przemieszczając się dzieci oglądają skąpą, prześwitującą bieliznę. Sklep posiada bogaty asortyment bardzo niskiej jakości odzieży oraz obuwia w dość wysokich cenach . Polska obsługa jest w miarę uprzejma, jednak sprawia wrażenie znudzonej. Natomiast Pan Kierownik z Chin jest niemiły, odpowiada niedbale, ignorując potrzeby klienta. Większość klientów bardzo szybko wychodzi ze sklepu nie robiąc w nim zakupów.

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

Odwiedzałeś ostatnio Centrum Chińskie?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

4YOU

(4.45 )

Bugatti

(5.00 )

BYTOM

(4.07 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Najlepiej oceniane salony fryzjerskie na portalu Jakości Obsługi

Sprawdź, które salony fryzjerskie otrzymały najwyższe oceny od użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te salony, które posiadają min. 10 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem