Centrum Chińskie

( 3.01 )

Opinie (67)

Średnio

Jakość produktów jest na prawdę średnia. Ceny są dość wysokie, jak na takie kiepskie wykonanie. Lepiej odwiedzić inny sklep niż przepłacać tutaj. Zdarzają się jednak rzeczy bardzo fajne i warte wydania kilku groszy więcej. Ubrania są ok - "jednosezonówki". Obuwie całkiem dobrze wykonane. Często kupuję przybory do robienia paznokci, bo to się na prawdę opłaca. Ogólnie jest ok. Wszystko zależy od produktu.

Sklep mimo że z pozoru wygląda dobrze

Sklep mimo że z pozoru wygląda dobrze, od wejścia wita nas erotyczną bielizną dla pań. Jest to niestety ogromny dyskomfort dla rodzin, które przychodzą na zakupy z dziećmi. Dział z zabawkami jest w głębi sklepu, więc przemieszczając się dzieci oglądają skąpą, prześwitującą bieliznę. Sklep posiada bogaty asortyment bardzo niskiej jakości odzieży oraz obuwia w dość wysokich cenach . Polska obsługa jest w miarę uprzejma, jednak sprawia wrażenie znudzonej. Natomiast Pan Kierownik z Chin jest niemiły, odpowiada niedbale, ignorując potrzeby klienta. Większość klientów bardzo szybko wychodzi ze sklepu nie robiąc w nim zakupów.

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

Odwiedzałeś ostatnio Centrum Chińskie?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

4YOU

(4.45 )

Bugatti

(5.00 )

BYTOM

(4.07 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem