Fantasy Park

( 4.00 )

Opinie (35)

Jeśli chodzi o wygląd to naprawdę czysto

Jeśli chodzi o wygląd to naprawdę czysto. Z kolei mam duży zarzut co do serwowanych napoi; shake bardzo niesmaczny, wodnisty, jego jakość zupełnie nieadekwatna do ceny, przy wodzie mineralnej w menu widnieje cena 4zł jednak przy płaceniu okazuje się, że kosztuje 5zł. Obsługa przeciętna, patrzy z góry na młodych klientów.

Bardzo źle

Bardzo źle. Na minus: wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena. Na plus: personel, wygląd miejsca obsługi.

Świetne rozmieszczenie w środku

Świetne rozmieszczenie w środku, jest miejsce i na disko i żeby posiedzieć przy barze, zagrać w bilard, tory do kręgli są nieco wyżej. Niestety słaba klimatyzacja powoduje, że spoceni zawodnicy niezbyt miło pachną. Wyświetlacze atakowane są reklamami, za szybko znikają wyniki, człowiek gra po to, by porównać wyniki, przeanalizować je dla przyjemności. Dobre oświetlenie, wygodne kanapy.

W Fantasy Parku można bardzo miło spędzić wolny

W Fantasy Parku można bardzo miło spędzić wolny czas,posiadają w pełni profesjonalne tory bowlingowe (kręgle), stoły bilardowe, plac zabaw dla dzieci z nadzorem opiekunek, w pełni wyposażony bar, dyskoteka, strefa gier video, salka konferencyjna, urodzinowa oraz Laserowy Paintball. Zajmuja się również profesjonalną organizacją i obsługą imprez firmowych oraz dla klientów indywidualnych. Obsluga jest na wysokim poziomie.

Wybraliśmy się na kręgle

Wybraliśmy się na kręgle, ponieważ otrzymaliśmy fundusze na integracyjne spotkanie pracownicze. Niestety w poznaniu nie ma zbyt dużego wyboru kręgielni, więc padło na to miejsce. Wystrój jest bardzo ładny, trafiliśmy na dekoracje hallowenowe więc było klimatycznie:) Obsługa była miła i szybka. Nie trzeba było czekać w kolejkach po buty i do toru, choć ludzi było naprawdę sporo. Jedynym minusem były ceny. Liczą sobie wysokie sumy za tego rodzaju rozrywki ale w Fantasy to dopiero mają cennik. Drinki, piwo i jedzenie jest tam drogie, i nie powiedziałabym że smaczne, raczej zjadliwe. Ale w końcu idzie się tam miło spędzić czas i posiedzieć w przyjemnym miejsce. Jest to park dla rozrywki a nie podniebienia:) W Fantasy można pograć również w bilarda. Jest tam bardzo przestronnie i dzięki temu nikt na siebie nie wchodzi. Miłe miejsce, które polecam na długie zimowe nudne wieczory.

Myślę

Myślę, że takie lokale jak Fantasy Park to jeszcze w Polsce nowość. A szkoda bo to bardzo fana alternatywa na spędzenie, np. sobotniego popołudnia. Uważam, że w moim miasteczku przydałby się taki Fantasy Park lub coś podobnego. Można się fajnie zrelaksować i zabawić. Nie wychodzić do baru lub siedzieć w domu tylko wspominać fajną zabawę w takim miejscu. Polecam.

Poszedłem wraz z przyjaciółmi pograć w bilard do Fantasy

Poszedłem wraz z przyjaciółmi pograć w bilard do Fantasy Parku. Lokal bardzo przestronny i ładnie urządzony, a w tle leci dobra muzyka. Obsługa bardzo miła i sprawna, pomimo wielu klientów od razu otrzymaliśmy zamówione napoje. Nie dało sie zauważyć żadnych smieci, jedynym minusem była jakość kijów do grania w bilarda, które były mocno wyeksploatowane.

Fantasy Park oferuje dość dużo

Fantasy Park oferuje dość dużo - kręgle, bilard, różnego rodzaju gry, jest tu nawet bar i dyskoteka (wejście za free), lecz według mnie ceny gry w kręgle i bilard są zbyt wysokie, zwłaszcza w sobotni wieczór. Wszystko jest fajnie rozmieszczone. Kto chce posurfować w sieci ma tutaj hot spot. Plusem jest bogaty asortyment, lecz ceny niektórych usług mogą przerazić.

Zgłasza przeze mnie obserwacja dotyczy Fantasy Park Lublin

Zgłasza przeze mnie obserwacja dotyczy Fantasy Park Lublin mieści się on w centrum handlowym Lublin Plaza przy ulicy Lipowej. Lokal jest zlokalizowany na najwyższej kondygnacji galerii handlowej (II piętro). Szyby w witrynach zewnętrznych w lokalu były czyste. Również stan czystości podłogi nie budził moich zastrzeżeń, była utrzymana w należytym porządku. Jednak już blat stolika przy naszym torze do kręgli był brudny, w kilki miejscach był mokry a w kilku innych się kleił. Pracownica kręgielni była miła i uprzejma. Obecnie w lokalu jest sporo promocji, np. od poniedziałku do piątku cena za 1 godzinę gry w kręgle to tylko 30 zł, a na przykład kupując jedną godzinę kręgli lub bilarda w sobotę lub niedzielę to drugą godzinę gry dostaje się gratis. Jeśli będziecie mieli możliwość wyboru toru do gry w kręgle to polecam wybrać tor nr 2. Gdyż ten tor działa sprawnie, nie zacina się i można grać płynnie bez zbędnych przerw na chodzenie do obsługi żeby zrestartowali tor. Po za tym nie tracimy naszego czasu za który zapłaciliśmy aby grać. Ps nie polecam za to wybierać toru nr 3, bo jak ostatnio na nim graliśmy, to się co chwilę zacinał.

Odwiedziłam to centrum rozrywki w celu skorzystania z

Odwiedziłam to centrum rozrywki w celu skorzystania z voucherów na bilard oraz laserowy paintball. Ogólnie miejsce robi bardzo dobre wrażenie, wystrój nowoczesny, wręcz "kosmiczny" ale pasuje to do charakteru miejsca. Szeroki wybór rozrywek to na pewno ogromna zaleta tego miejsca- bilard, kręgle, najróżniejszego rodzaju gry video. Największe wrażenie zrobił na mnie laserowy paintball, z którego miałam okazję skorzystać. Wspaniała zabawa i z pewnością zawitam tam jeszcze nieraz. Jeżeli chodzi o atrakcje typu bilard i kręgle to ich cena moim zdaniem jest mimo dogodnego miejsca (centrum miasta i jednocześnie centrum handlowe) trochę zbyt wysoka. Ogółem moja opinia jest jak najbardziej pozytywna.

Zgłaszana przeze mnie obserwacja dotyczy centrum rozrywki

Zgłaszana przeze mnie obserwacja dotyczy centrum rozrywki Fantasy Park Lublin. Mieści się on w centrum handlowym Plaza Lublin przy ulicy Lipowej 13. Fantasy Park jest zlokalizowane na ostatniej kondygnacji galerii handlowej (II piętro). Szyby zewnętrzne lokalu były czyste, również podłoga w lokalu była czysta i utrzymana w należytym porządku. Podobnie rzecz się miała z toaletami również były czyste i opanował tam porządek. Obsługa w lokalu była miła i uprzejma. Była tech chętna do pomocy, o którą niestety trzeba było kilka razy prosić, z uwagi na fakt iż kilkakrotnie zacinał się nasz tor do kręgli i trzeba było chodzić do obsługi, aby coś z tym zrobiły. Do tego czas który pozostał do końca gry biegł sobie dalej, więc trochę lipa sprzedają godzinę gry w kręgle, a przez co najmniej kilka minut jak nie więcej trzeba zmarnować, bo tor nie działa. Dobrze chociaż, że teraz od poniedziałku do piątku do 18 jest promocja i godzina kręgli kosztuje tylko 30 zł. Do tego jest tez jeszcze promocja na piwo 0,5L Żywiec z beczki za 6 zł do godz. 18. Ogólnie obsługa i atmosfera jest tu fajna, jednak trochę wszytko psuł co chwilę blokujący się tor.

Nasz syn przechodząc razem z nami po pasażu handlowym w

Nasz syn przechodząc razem z nami po pasażu handlowym w galerii, zauważył swoich rówieśników, i pod siłą"presji", namówił nas aby w te zabawne miejsce się udał. Bardzo bezpiecznie, przygotowane miejsce i odpowiednia organizacja, można bez obaw dziecko pozostawić, ponieważ zapewne się nie zanudzi. Są ciekawe atrakcje, kręgle, stoły bilardowe, plac zabaw dla dzieci z nadzorem opiekunek, które mają pedagogiczny i pogodny stosunek do dzieci.

Aby spokojnie pochodzić po centrum handlowym zostawiliśmy w

Aby spokojnie pochodzić po centrum handlowym zostawiliśmy w centrum rozrywki dzieci. Podpisaliśmy oświadczenie o zostawieniu pod opieką pracowników dzieci i poszliśmy na zakupy. Jak się później okazało, maluchy były zadowolone. Przez cały cza szalały a pracownicy sprawdzali, czy wszystkoe jest OK. Widać, że skoro się zobowiązują do czegoś to się starają o to, żeby wszystko grałao. polecam.

Brak ponad połowy atrakcji

Brak ponad połowy atrakcji, gdyż drugie, większe pomieszczenie, w którym znajdowała się większa, lepsza część atrakcji została oddana Plazie. Nie opłaca się już doładowywać karty, chyba, że za 3 złote na jedną atrakcję (motor, lub samochód, bo więcej nie ma). Jedyne, co pozostało to kręgle i bilard. Na kręgle często potrzebna jest rezerwacja, więc pozostaje tylko bilard. Miejsce straciło swój urok.

Fantasy Park w Krakowie to idealne miejsce by spędzić parę

Fantasy Park w Krakowie to idealne miejsce by spędzić parę chwil na dobrej zabawie. Wybrałem się tam ze znajomymi na kręgle, na wejściu otrzymaliśmy obuwie zmienne a chwilę później już oddawaliśmy się zabawie w tą coraz popularniejszą w naszym kraju grę. Jak na pierwszy raz nie było źle, muszę przyznać że gra jest trudniejsza niż się spodziewałem ale tu przede wszystkim chodzi o zabawę a tej było od dostatkiem. Obsługa miła i profesjonalna. Wystrój niczego sobie, pozwalający wczuć się w atmosferę "bowlingu". Ceny niestety nie na każdą kieszeń, jednak muszę powiedzieć że warto było.

Dyskoteka połączona z klubem bilardowym i bowlingiem jest

Dyskoteka połączona z klubem bilardowym i bowlingiem jest dobrym pomysłem, lecz zbyt głośna muzyka przeszkadzała w jakichkolwiek rozmowach zarówno na sali bilardowej jak przy grze w bowling, pomieszczenia te powinny być przynajmniej trochę wychłuszone lub oddzielone od reszty,a przy torach zamontowane były dodatkowe głośniki, zupełnie niepotrzebnie. Parkiet mały ale wystarczający na ilość chętnych do tańczenia.

W sobotę wybraliśmy się ze znajomymi w Krakowie na kręgle

W sobotę wybraliśmy się ze znajomymi w Krakowie na kręgle. Na początku sprawdziliśmy oferty w internecie i zdecydowaliśmy się skorzystać z usługi Fantasy park w krakowskiej Plazie przy Alei Pokoju 44. Było nas 7 osób. Podobało nam się, że Fantasy park ma specjalną ofertę dla studentów kręgle w określonych godzinach za 50% taniej. Pani w kasie była bardzo miła. Zapłaciliśmy jej i dostaliśmy buty na zmianę. Usiedliśmy przy torze i mieliśmy super zabawę przez 2 godziny. Podobało mi się, że przy stoliku leżały ulotki dla osób, które dopiero rozpoczynają swoja przygodę z kręglami. Opisane w niej były wszystkie zasady. Podczas zabawy zdecydowaliśmy się na zakup piwa. Niestety tutaj cena była bardzo wysoka - 9 zł za 0.5l. Obsługę uważamy za bardzo miła i strasznie podobało nam się na kręglach w Fantasy Parku

Odwiedzałeś ostatnio Fantasy Park?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku

(4.00 )

Capella Play

(4.50 )

Amfiteatr Opole

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING APTEK z najlepszą jakością obsługi!

W której aptece w Twojej okolicy spotkasz się z wysoką jakością obsługi? Gdzie znajdziesz duży wybór produktów oraz sympatyczny i wykwalifikowany personel?Zanim wybierzesz się po leki czy supelemty diety, sprawdź nasz ranking najlepiej ocenianych aptek na portalu jakoscobslugi.pl!Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. W naszym rankingu najlepszych drogerii znalazło się 15 firm z branży. Sprawdźmy co dla klientów stanowi kluczowy element wizyty i na co zwaracją uwagę podczas obsługi.Użytkownicy portalu w swoich opiniach najczęściej opisywali wiedzę personelu, jakość kosmetyków i różnorodność asortymentu. Przede wszystkim docenili możliwość skorzystania z profesjonalnej porady pracownika w doborze najlepszych kosmetyków oraz, co jest szczególnie zauważalnie w przypadku marki Yves Rocher, kosmetyki dobrej jakości, z naturalnych składników: „Bardzo dobre kosmetyki, jeśli nie najlepsze, Sklepy są niewielkie, przytulne, pracownicy kompetentni z szeroką wiedzą o asortymencie, który sprzedają.”~DORA_1"Wchodząc do Hebe w Galerii Zielone Wzgórza można zawsze liczyć na wsparcie przesympatycznych pań, które wykazują się ponadrzeciętną znajomością branży kosmetycznej i potrafią profesjonalnie dobrać produkt, do potrzeb klientow"~Klient_XvfG"Zawsze obsługa indywidualna, fachowy dobór kosmetyków."~ Marta_2588Na co więc narzekają klienci drogerii i perfumerii? Zdecydowanie na czas obsługi czyli wydłużające się kolejki oraz oczekiwanie na podejście konsultatnki. Wśród zgłosoznych opinii znalazły się rownież negatywne komentarze dot. zachowania personelu. Oznacza to, że pomimo szerokiej wiedzy nt. branży i oferowanych produktów, pracownicy nie zawsze są uprzejmi i życzliwie nastawieni do klientów:"Konsultantka umie doradzić i tak poprowadzić rozmowę aby zachęcić do szerszych zakupów -dobrze mi się z nią rozmawiało. Minus jest za to, że przez 10 min nikt do mnie nie podszedł i nie zapytał o pomoc."~Klient_0Mf5"Poprosiłam żeby „Pani” podała mi paletkę cieni ponieważ, miały je schowane. Dziewczyny obrażone ze przeszkodziłam im w rozmowie, po czym ta jedna która dała mi paletkę, zaczęła mnie przedrzeźniać i nazywać „kochaniutką”.~Klient_JNEQ"W mojej opinii na zmianach jest za mało Pracowników, których można poprosić o pomoc, odbija się to również na długości kolejek, które tworzą się najczęściej w godzinach popołudniowo - wieczornych. Na stanowiskach kosmetków kolorych często panuje nieporządek, a produkty pozostają pootwierane przez Klientów."~mg092Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ Zobacz jak branża beauty została oceniona w 2019 i jaki uzyskała poziom zadowolenia klientów! Raport z badania satysfakcji konsumentów z 2019 roku znajdziesz tutaj

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem