TOMVET

( 0.51 )

Opinie (45)

Będąc z mężem fanami programu National Geographic

Będąc z mężem fanami programu National Geographic "Zaklinacz Psów" postanowiliśmy, iż nasz walczący o władzę, nieco zestresowany i strachliwy Sharpei powinien zostać wysterylizowany. Dodam, iż jesteśmy całkiem świeżo upieczonymi rodzicami, dlatego chcieliśmy tą decyzją uniknąć ewentualnych problemów wynikających z dziwnych zachowań naszego nabuzowanego hormonami pieska. Chciałabym zaznaczyć, iż do tej pory korzystaliśmy z wielu różnych gabinetów weterynaryjnych, jednak dopiero Tomvet zyskał nasze zaufanie. Niestety do czasu. Z Sharpei'em jak wiadomo jest masa zachodu. Niektórzy mówią, iż jest to pies skarbonka i teraz wiem, że nie są to złośliwości, a zwyczajna prawda. Sterylizacja miała kosztować wedle właściciela 250-300zł. Stanęło na 300zł, gdyż nasz egzemplarz to kawał psa (25kg). No, a do tego Sharpei, więc, aby nic mu nie było dostał nieco większą dawkę leku. Po udanym zabiegu dowiedzieliśmy się, iż czeka nas tydzień wizyt celem podawania zastrzyku z czymś przeciwzapalnym + antybiotyku, aby wszytko się ładnie zagoiło. Suma summarum zabieg z około zabiegowymi wydatkami kosztował 700zł. Ta finalna kwota położyła cień na naszą opinię o Tomvecie. Gdy ktoś ma psa za 3000zł nie oznacza to, że z automatu ma mnóstwo pieniędzy do szastania na lewo i prawo, a zatem, jeśli pytam ile coś kosztuje, to oczekuję pełnej, a nie cząstkowej ceny, stąd wielki minus dla Tomvetu. Za brak pełnej komunikacji.

Polecam z całego serca i jako miłośnik psiaków p

Polecam z całego serca i jako miłośnik psiaków p.Tomasza W. jako znakomitego, skutecznego lekarza weterynarii. Rzetelny, posiada bardzo szeroką wiedzę zawodową oraz wieloletnie doświadczenie w leczeniu małych zwierząt. Dociekliwy w stawianiu diagnozy, sprawny chirurg weterynaryjny. Jeszcze nie zdarzyło mi się, aby jego interwencja nie była skuteczna. To lekarz godny zaufania. Naprawdę polecam!!! Jestem na tyle z Niego zadowolony, że wole przejść kilka kilometrów do Jego przychodni, aniżeli iść do "lekarza", którego oddalonego mam od swego mieszkania może ze 150 metrów. Bardzo dobry lekarz, fachowe podejście do pacjenta i jego właściciela. Zaangażowany w swoją pracę, udziela szczegółowych informacji dotyczących zwierząt. Robi wszystko, co w Jego mocy, aby zwierzak wyzdrowiał i czuł się dobrze. Pieniążki, to drugorzędna sprawa u Niego. Najważniejszy jest zwierzak. Jest on nie tylko dobrym lekarzem,ale wspaniałym człowiekiem, przyjacielem, można na niego liczyć w każdej sytuacji. Lekarz ma humanitarny stosunek do zwierząt, nie traktuje ich jak przedmioty tylko jak żywe czujące istoty. Ma bardzo dobry kontakt zarówno z ludźmi, jak i ze zwierzętami. To jedyna poradnia dla zwierząt w Łowiczu, którą mogę z czystym sumieniem polecić. Człowiek, uczciwy, dobrze pracujący. Prezentuje nowoczesny styl pracy lekarza weterynarii, na europejskim poziomie. Jest super, nie boję się oddać w Jego ręce swojego psiaka!!! Nie mogę się nachwalić!!! Bardzo serdecznie polecam w/w Przychodnię i Pana Doktora!!! Pozdrawiam!!!

Odwiedzałeś ostatnio TOMVET?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Przychodnia Weterynaryjna Bafir

(0.50 )

Lecznica weterynaryjna s.c. Bojarski, Kaszubski, Siegel

(5.00 )

Na Górce

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING APTEK z najlepszą jakością obsługi!

W której aptece w Twojej okolicy spotkasz się z wysoką jakością obsługi? Gdzie znajdziesz duży wybór produktów oraz sympatyczny i wykwalifikowany personel?Zanim wybierzesz się po leki czy supelemty diety, sprawdź nasz ranking najlepiej ocenianych aptek na portalu jakoscobslugi.pl!Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. W naszym rankingu najlepszych drogerii znalazło się 15 firm z branży. Sprawdźmy co dla klientów stanowi kluczowy element wizyty i na co zwaracją uwagę podczas obsługi.Użytkownicy portalu w swoich opiniach najczęściej opisywali wiedzę personelu, jakość kosmetyków i różnorodność asortymentu. Przede wszystkim docenili możliwość skorzystania z profesjonalnej porady pracownika w doborze najlepszych kosmetyków oraz, co jest szczególnie zauważalnie w przypadku marki Yves Rocher, kosmetyki dobrej jakości, z naturalnych składników: „Bardzo dobre kosmetyki, jeśli nie najlepsze, Sklepy są niewielkie, przytulne, pracownicy kompetentni z szeroką wiedzą o asortymencie, który sprzedają.”~DORA_1"Wchodząc do Hebe w Galerii Zielone Wzgórza można zawsze liczyć na wsparcie przesympatycznych pań, które wykazują się ponadrzeciętną znajomością branży kosmetycznej i potrafią profesjonalnie dobrać produkt, do potrzeb klientow"~Klient_XvfG"Zawsze obsługa indywidualna, fachowy dobór kosmetyków."~ Marta_2588Na co więc narzekają klienci drogerii i perfumerii? Zdecydowanie na czas obsługi czyli wydłużające się kolejki oraz oczekiwanie na podejście konsultatnki. Wśród zgłosoznych opinii znalazły się rownież negatywne komentarze dot. zachowania personelu. Oznacza to, że pomimo szerokiej wiedzy nt. branży i oferowanych produktów, pracownicy nie zawsze są uprzejmi i życzliwie nastawieni do klientów:"Konsultantka umie doradzić i tak poprowadzić rozmowę aby zachęcić do szerszych zakupów -dobrze mi się z nią rozmawiało. Minus jest za to, że przez 10 min nikt do mnie nie podszedł i nie zapytał o pomoc."~Klient_0Mf5"Poprosiłam żeby „Pani” podała mi paletkę cieni ponieważ, miały je schowane. Dziewczyny obrażone ze przeszkodziłam im w rozmowie, po czym ta jedna która dała mi paletkę, zaczęła mnie przedrzeźniać i nazywać „kochaniutką”.~Klient_JNEQ"W mojej opinii na zmianach jest za mało Pracowników, których można poprosić o pomoc, odbija się to również na długości kolejek, które tworzą się najczęściej w godzinach popołudniowo - wieczornych. Na stanowiskach kosmetków kolorych często panuje nieporządek, a produkty pozostają pootwierane przez Klientów."~mg092Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ Zobacz jak branża beauty została oceniona w 2019 i jaki uzyskała poziom zadowolenia klientów! Raport z badania satysfakcji konsumentów z 2019 roku znajdziesz tutaj

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem