Malwa

( 4.07 )

Opinie (9)

Apteka znajduje się w dobrym miejscu

Apteka znajduje się w dobrym miejscu, jest podjazd dla wózków. Posiada kącik dla dzieci, obsługa jest bardzo miła, pomocna. Właściciel zaangażowany i uprzejmy, daje rabaty. Dobre ceny, polecam!

Wybierając się do apteki

Wybierając się do apteki, liczymy na profesjonalną i miłą obsługę. Taką też otrzyamamy w aptece "Malwa". Farmaceutki są bardzo miłe i pomocne, po za wykupieniem leków, pomogą i doradzą klientowi. Apteka bardzo czysta, wręcz sterylna, sprawia wrażenie dobrze zaopatrzonej w leki. Jako pacjent jestem bardzo zadowolony.

W żadnej ze złotowskich aptek nie zostałam tak miło

W żadnej ze złotowskich aptek nie zostałam tak miło obsłużona, jak w Malwie. Obsługa wspaniała, w aptece czyściutko, da się zauważyć, że dba się o miejsce pracy. Przyjazne z twarzy panie, są otwarte na klientów, szybko wyszukują niezbędne recepty, a gdy pojawia się problem, starają się w korzystny dla klienta sposób go rozwiązać. Bez pretensji o chęć zasięgnięcia porady, bez zdenerwowania, ze spokojem wyjaśniają starszym ludziom istotne farmaceutyczne kwestie - nie ma powodu, by bać się zapytać o cokolwiek. Rewelacja dla mnie.

Po ostatniej wizycie w tej aptece byłem mocno zniesmaczony

Po ostatniej wizycie w tej aptece byłem mocno zniesmaczony. po pierwsze oczekiwałem na farmaceute ok. 5 min. W aptece byłem sam jak palec, nikt z personelu nie zauważył, że klient jest przy ladzie. Drugi fakt, który mnie ogromnie zaskoczył to ceny pojedynczych saszetek lekarstw. Były znacznie wyższe niż w innych aptekach, na tak stosunkowo tanim produkcie w aptece różnica 70 groszy jest ogromna. Ogólnie obsługa i czystość w aptece bez zastrzeżeń.

Bardzo miła

Bardzo miła, profesjonalna obsługa czynni to miejsce bardzo wyjątkowym. Czułem się tam jak w domu, atmosfera bardzo pozytywna. Personel uśmiechnięty, poza tym nie było tam kolejki, dlatego też bardzo szybko zrealizowałem swoją receptę. Farmaceutka jakby zgadła i wyprzedziła moje pytanie, oferując mi tańsze, nie gorsze zamienniki leków. W aptece panowała nieskazitelna czystość. Podłoga jak i witryna były czyste. Ceny w aptece na średnim poziomie, oczekiwałem niższego kwoty do zapłaty. Farmaceutka nawiązywała kontakt wzrokowy, wydała paragon jak i prawidłową resztę.

Apteka Malwa już od wejścia klimatyzowane pomieszczenie

Apteka Malwa już od wejścia klimatyzowane pomieszczenie jest czyste, widoczny jest stolik z krzesełkami. Ulotki są poukładane. Akurat natrafiłem na małą kolejkę, dwie kasy były czynne. Pani Farmaceutka była miła, używała zwrotów grzecznościowych, wydała prawidłową resztę. Udzieliła mi fachowej porady na temat wybory najlepszego leku, wyjaśniła jak go stosować. Z perspektywy czasu był to dobry wybór. Także następnym razem również zaufam tej Pani przy wyborze lekarstw. Ceny nie był niskie ale także nie wysokie. W kolejce nie spędziłem dużo czasu. Przy kasie było czystko, pieczątki, recepty były ułożone.

Z opowieści męża

Z opowieści męża,wchodzę do apteki witam się ,pani nie odpowiada na moje dzień dobry,jest zła ,że musi tu stać ,bo to niedziela,podaję jej receptę ,robi się coraz bardziej zła i nieprzyjemna,sprawdza coś na komputerze i jak nie ryknie że ta recepta jest żle wypisana ,niezgadza się pesel pacjęta,każe przyjść żonie ,mąż mówi ,że ja jestem pozabiegu i czekam w samochodzie bo wczoraj miałam operację,że czuję się żle,ja tylko dostałam taką receptę i to nie jest moja wina,rykneła proszę przynieść żony dowód,coś naniosła,pokreśliła ,wydała w końcu mi lekarstwo,bardzo grzecznie poprosiłem o coś przeciwbólowego,bo żona jest po operacji i co by pani magister zaleciła,ryknęła,że ona nie jest od tego,żeby nie była to niedziela i tylko ta apteka pełniła dyżur,powiedziałbym jej parę słów i wyszedł,trzaskając drzwiami,ale ugryzłem się w język,po przyjściu do samochodu mąż opowiada mi całe zajście,jestem w szoku,jak tak można się zachowywać,to ta pani powinna nam służyć pomocą i dobrą radą,a nie traktować nas z góry,robiąc nam łaskę ,że nas obsłuży,jak się niepodoba niech zmieni pracę

Odwiedzałeś ostatnio Malwa?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cefarm

(4.24 )

Apteka Magiczna

(4.19 )

Apteka Blisko Ciebie

(4.25 )

Poradnik jakości obsługi

Z kim wybrać się na urlop? Sprawdź RANKING najlepszych biur podróży!

Po miesiącach cieżkiej pracy i codziennych obowiązków, wszyscy marzymy o urlopie. Chwila odpoczynku i relaksu lub aktywne i ekstremalne przeżycia. Szum nadmorskich fal, albo cudowne krajobrazy górskich miejscowości. A może gwar, ruch i wielkie miasta w stylu Nowego Jorku? Każdy zgodnie z własnymi oczekiwaniami wybiera kierunek podróży. Aby nieco ułatwić wybór oferty Last-Minute, prezentujemy Wam ranking najlepszych (według klientów!) biur podróży!Mamy nadzieję, że pomożemy przyspieszyć proces decyzyjny :)

Sprawdź RANKING najlepszych stacji paliw!

Stację paliw wybieramy nieprzypadkowo. Decdujemy się na tę, która ma najlepszą cenę w stosunku do jakości paliwa, nieduże kolejki lub uprzejmą obsługę. Nie zawsze wybieramy tę po trasie i nie zawsze najtańszą. Wolimy przejechać kilka kilometrów więcej, ale mieć pewność że dobrze wydamy pieniądze. Zwłaszcza teraz, gdy cena paliwa niesamowicie podskoczyła. Jakie stacje wybierają nasi użytkownicy? Klient ze Złotoryi wybiera stację ORLEN przy Legnickiej, chociaż jak sam przyznaje, ceny są tam nie najniższe:"Ceny za paliwo są obecnie bardzo wysokie, jednak obsługa stacji jest całkiem sprawna i miła. Jedzenie na stacji dobre, wybór spory." ~DatiMZ kolei Klient z Leszna poleca LOTOS, ze względu na personel i panującą tam atmosferę:„Wizytę na stacji oceniam pozytywnie ze względu na miłą i sympatyczną obsługę oraz na zaangażowanie personelu w zaspokojenie potrzeb klienta. Podczas wizyty wszystkie standardy obsługi zostały zachowane. Polecam tę stację.” ~ Klient_nDVLNieco gorsze zdanie o odwiedzanej stacji ma Klientka z dolnego śląska. Odwiedza różne stacje pod szyldem Pieprzyk i nie czuje się usatysfakcjonowana:„Kiedyś było OK, ostatnio coś jest nie tak, po tym jak u nich zatankuję, więc przestałam, bo mi szkoda samochodu.” ~DORA_1 Sprawdź nasz ranking stacji paliw, stworzony na podstawie opinii użytkowników portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie zrobić zakupy spożywcze? Przedstawiamy RANKING najlepszych marketów spożywczych!

 Sklep spożywczy to jedno z tych miejsc, które odwiedza każdy z nas. Jedni częściej, drudzy rzadziej. Jedne sklepy wizytujemy z przyjemnością, inne zaś z przymusu: bo najbliżej, bo najszybciej. A które sklepy wybieramy najchętniej? Sprawdź poniżej!Wybór miejsca na zakupy spożywcze wydawałby się wyborem prozaicznym. Zawsze jednak kierujemy się pewnymi wytycznymi, dzięki którym wizyta w sklepie może być przyjemniejsza. Jak wynika z badań Polskiego Programu Jakości Obsługi, przeprowadzonych w kwietniu 2021, klienci przy wyborze sklepu spożywczego najczęściej kierują się dostępnym tam asortymentem oraz obowiązującymi cenami. Najmniej istotne jest zaś pochodzenie tych produktów.A jaki wpływ na wybór miejsca, w którym dokonamy zakupu, ma obsługa? W przypadku sklepów spożywczych – przeciętny. Doceniamy pozytywne doznania i miłą obsługę, z większą przyjemnością dokonujemy zakupów w miejscach, gdzie personel jest uśmiechnięty i sprawnie wykonuje obowiązki, a przy tym często dokonujemy większe zakupy oraz decydujemy się na droższe zamienniki, jednak niski poziom jakości obsługi i niekompetentna obsługa nie spowoduje, że całkowicie zrezygnujemy z zakupów, jeśli podoba nam się asortyment w danym sklepie lub ceny produktów. Z opisów respondentów wynika, że musiałaby spotkać ich niezwykle przykra sytuacja ze strony pracowników sklepu, aby całkowicie zrezygnowali z zakupów w danej placówce. Większość z nich zaś zdecydowałoby się na zakupy w innej placówce, tej samej sieci.Istotne zatem jest utrzymywanie odpowiedniego poziomu obsługi, jeśli chcemy powiększać koszyk zakupowy naszych klientów.Które sklepy oceniane są najlepiej? Sprawdź! Wśród najlepiej ocenianych sklepów znalazł się m.in. LIDL, który po raz 12 otrzymał w tym roku tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi. W rankingu znajdziemy także innego laureata Gwiazdy, czyli sieć sklepów Kaufland. Klienci tych sklepów doceniają przede wszystkim szeroki wybór produktów oraz sprawną obsługę. „Sklep jest bardzo duży, ma duży wybór produktów z różnych działów, dzięki czemu można w jednym miejscu zrobić zakupy wielobranżowe. […] Cieszę się, że jest tu 6 kas samoobsługowych, przy których można samodzielnie, bez kolejki, skasować swoje zakupy” ~ klientka_7 z Wrocławia„Codziennie robię tam zakupy. Obsługa bardzo miła. Pieczywo zawsze świeże, warzywa i owoce również. Półki pełne towarów. Zawsze znajdę tam to czego potrzebuję” ~ klient_Bj1 z ToruniaSprawdź ranking najlepszych super- i hipermarketów! Nie zgadzasz się z rankingiem? Oceń sklep!

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem