Philips

( 4.19 )

Opinie (369)

Kontakt na FB - inne firmy powinny się od nich uczyć!

Odpisują na wiadomości ekstremalnie szybko, są bardzo pomocni i sympatyczni. Odpowiedź dostaniecie nawet w niedzielę! Taka obsługa w Polsce zdarza się bardzo rzadko!

firma rewelacyjna

kontakt z firmą jest godny uwagi. kontakt miły . mają szeroki wybór towarów. polecam z całego serca.

Sprawne rozwiązanie problemu.

Miałam ostatnio okazję skorzystać z pomocy konsultantów Philips online. Problem dotyczył mojego odkurzacza, który w czasie gwarancji przestał działać. Okazało się, że nie posiadam już dowodu zakupu i nie mam podstaw do reklamacji u producenta. Pracownicy określili datę produkcji mojego urządzenia na podstawie numeru seryjnego produktu i dodatkowo zaproponowali bezpłatną usługę kurierską do serwisu. Taka obsługa powinna być w każdej poważnej firmie.

Świetnie.

Świetnie. Super i wszystko jasne

Ok.

Ok. Mam tylko produkt brak kontaktu z firma

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Odwiedzałeś ostatnio Philips?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

BEKO

(4.57 )

AEG

(4.00 )

Amica

(3.87 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem