Jakość Obsługi

Samsung

( 4.07 )

Lider cyfrowej technologii i jednocześnie jedna z największych firm elektronicznych na świecie. Samsung wyznacza standardy w różnych obszarach działalności biznesowej: od eletkroniki po handel i usługi. Firma Samsung aktywnie kreuje i definiuje nowe standardy w świecie telewizorów, smartfonów, urządzeń ubieralnych, tabletów, rozwiązań cyfrowych, systemów sieciowych, pamięci, technologii LSI, półprzewodników oraz rozwiązań LED. Obecnie znajduje się na liście 10 najlepszych marek świata.

Opinie (1399)

polecam

mam mnóstwo sprzętów z tej firmy . kontakt miły polecam szczególnie dział reklamacji polecm;)

Ok.

Ok. Niestety spada jakość produktowa, choć nie jest to regularna obserwacja.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Wymiana wyświetlacza w telefonie, niedrogo i z gwarancją.

Odwiedzałeś ostatnio Samsung?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • telefon
  • serwis gwarancyjny
  • serwis

Podobne firmy w okolicy

BEKO

(4.57 )

AEG

(4.00 )

Amica

(3.87 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem