Cinema 3d

( 1.03 )

Opinie (21)

Dyskryminacja

Ludzie po 40 lat już nie widzą tak dobrze i idą do kina żeby obejrzeć film a do biblioteki żeby czytać i ludzie jak moja żona jest obcokrajowcem i rozumie polski ale ma problem z czytaniem i z angielskim nie możemy chodzić do kina . Kochamy kino ale nie możemy chodzić bo filmy z dobing puszczacie tylko rano. Mi się wydaje że jak dacie film w jednakowym czasie z dubigiem i drugi bez to film tumaczony wygra.

Na seans wybraliśmy się większą grupą

Na seans wybraliśmy się większą grupą. Dwie dorosłe osoby i 7 dzieci. Pani w kasie miała jasno zaznaczone 2 bilety normalne i 7 ulgowych. Nie zwróciłam uwagi na płatność i ku mojemu zdziwieniu policzyła mi odwrotnie. Reklamacji po czasie nie uznają i klienta mają za nic. Nie polecam tego kina i więcej z ich oferty nie skorzystam. Radzę przy kasie sprawdzać co Wam kasują!!!!!!!!!!!!

Po dzisiejszej wizycie w kinie jestem bardzo miło

Po dzisiejszej wizycie w kinie jestem bardzo miło zaskoczony jakością obsługi.Barzdo miły i profesjonalny personel,miła atmosfera na sali.Czysto,schludnie i przytulnie.Brawo.

Chcąc zobaczyć premierę filmową udałem się do kina CINEMA

Chcąc zobaczyć premierę filmową udałem się do kina CINEMA 3D w Lesznie. Rezerwacji miejsca dokonałem na stronie www, a odbiór biletów w dniu wyświetlania seansu. Wszystkie powyższe czynności przebiegły poprawnie, strona czytelna, kod rezerwacji przyszedł na adres e-mail terminowo, bez większych problemów przebiegł również odbiór biletów w kasie. Przed wieczornym seansem chcąc zakupić kawę, pracownik zebrał zamówienie, dokonałem płatności, po czym okazało się, że zamówienie nie może być zrealizowane gdyż brakuje kawy... w tle dało się słyszeć rozmowę miedzy pracownikami o awarii ekspresu, dolewaniu mleka z kartonu, zasłanianiu ciałem czynności wykonywanych wokół zamówionego kubka z kawą, gdzie finalnie została mi zaserwowana kawa której nie zamawiałem bez możliwości zmiany zamówienia, czy też rezygnacji z zamówienia. Ponieważ czynności trwały już ok 10 min. a seans prawie startował zniesmaczony całą sytuacją odebrałem kawę i udałem się na premierę. Kawę oczywiście wyrzuciłem.

Bardzo lubię chodzić do kina

Bardzo lubię chodzić do kina, a w Cinema 3d obejrzałam dziś kolejny film. Może nie było tłumów na seansie, ale przynajmniej nikt nie szeleścił chipsami i woreczkami. Sala była czysta, a temperatura odpowiednia. Obsługa jak zwykle uprzejma. To był przyjemnie spędzony czas.

Witam chciałam ocenić kino Cinema3D

Witam chciałam ocenić kino Cinema3D. Jestem zadowolona z tej instytucji, ponieważ mogłam zarezerwować dowolne miejsce w kinie przez internet. Ceny według mnie nie są wygórowane w stosunku do wysokiego standardu jakie prezentuje Cinema3D. Personel był schludnie ubrany i mile witał oraz żegnał swoich klientów. Panowie którzy sprawdzali bilety byli również mili i na zapytanie w którym kierunku się udać odpowiadali rzeczowo i bez zniecierpliwienia . Po seansie zauważyłam Panią, która stała z wielkim koszem i przyjmowała opakowania po produktach spożywczych. Czas obsługi przy kasie oceniam na bardzo dobry. Czas tej obsługi był adekwatny do zastanej kolejki. Repertuar w tym kinie cały czas się zmienia a nowości kinowe nie są mu obce. Polecam

Kino 3D położone w galerii handlowej TWIERDZA KŁODZKA przy

Kino 3D położone w galerii handlowej TWIERDZA KŁODZKA przy skrzyżowaniu drogi do Wrocławia, do Nowej Rudy i Wałbrzycha i do Kudowy Zdroju. Łatwy zjazd. Duży parking. Wygląd kina w środku bardzo nowoczesny. W holu i na sali kinowej bardzo czysto. Obsługa kina bardzo miła i kompetentna.

Kino estetyczne

Kino estetyczne, niezbyt duża liczba plakatów filmowych w holu, co jednak daje pozytywne znaczenie. obsługa kina neutralna, niezbyt pomocna, ale też nie przeszkadzająca. Sale kinowe przestronne, fotele wygodne, choć nie do końca dobrze wyprofilowane. Jakość dźwięku i obrazu na dobrym poziomie, aczkolwiek nie dałbym za te kryteria najwyższej oceny. Na plus zdecydowanie ceny biletów.

Dobrze

Dobrze. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Bardzo dobrze

Bardzo dobrze. Na minus: wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, wygląd miejsca obsługi. Na plus: personel, oferta i cena.

Nie chodzę zbyt często do kina ale raz na kilka miesięcy

Nie chodzę zbyt często do kina ale raz na kilka miesięcy lubię się rozerwać przy dobrym filmie 3D. Poszedłem na jeden z filmów o superbohaterach. Bilet zarezerwowałem z tygodniowym wyprzedzeniem więc nie miałem problemów z wyborem dobrych miejsc. Następnie odebrałem bilet w automacie. Wszystko działało bez zarzutu. Przed wejściem do sali otrzymałem okulary które niestety nie były zbyt czyste - tłuste i kompletnie niezadbane. Wnętrze sali kinowej było czyste. Oczywiście przed seansem filmu byliśmy wszyscy zmuszeni do obejrzenia 15 minutowego bloku reklamowego. Sam film był bardzo dobry a efekty 3d w pełni spełniły moje oczekiwania.

W ten dzień wybrałem się do kina na finałowy mecz

W ten dzień wybrałem się do kina na finałowy mecz mistrzostw europy piłce nożnej. Myślałem że to będzie zły pomysł lecz moje obawy szybko się zmieniły na wielki pozytyw. Po wejściu do kina Pani miło mnie przywitała i zapytała w czym pomóc , odpowiedziałem i szybko dostałem bilety. Przed wejście na sale szybko i sprawnie obsługa sprawdzała bilety. W środku fajny klimat i dużo kibiców. Mecz był puszczany w jakości HD co bardzo fajnie się oglądało. Polecam

Bardzo dobry plus dla kina Cinema 3D w Świdnicy

Bardzo dobry plus dla kina Cinema 3D w Świdnicy. bardzo fajne i sympatyczne kino, miły klimat zadbane sale czyste i pachnące. Nagłośnienie w kinie jest w sam raz. Obsługa spisuje się bardzo dobrze i szybko przez co nie robią się kolejki przy kasach i produktach spożywczych takich jak popcorn czy cola. Polecam to kino.

Do kina wybrałam sie z bratem i chłopakiem

Do kina wybrałam sie z bratem i chłopakiem, samo kino jest przytulne, jest ciepło, czysto. Obsługa jest miła i sprawna, kolejka szybko schodzi nie trzeba długo czekać. Jedyne co bym zmieniła to dodała wiecej miejsc siedzących dla osoób, które czekają pod salą kinową. Niestety na chwile obecna znajduje tam sie maksymalnie z 6 miejsc siedzących. Na samej sali kinowej również jest czysto, ciepło, siedzenia bardzo wygodne. Światełka na schodach są dośc rażące i ludzie w tym również ja potykają sie często o te schody. Toalety równiez bez zarzutu, czysto, papier jest, mydło równiez. Ogólnie jestem zadowolona z kina.

Odwiedzałeś ostatnio Cinema 3d?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cinema City

(4.18 )

Helios

(3.57 )

Multikino

(4.14 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem