Nowex Transport

( 0.50 )

Opinie (6)

Nie polecam

Kierowca był nieuprzejmym. Zwraca uwagę pasażerom i dogaduje. Takie typowe podejście jak w komunie w PKS. Nie staje na przystankach, zaczepia kobiety i dogaduje.

Autobus jeździ nie zgodnie z rozkładem nawet 15 minut

Autobus jeździ nie zgodnie z rozkładem nawet 15 minut wcześniej. poza tym szybko, tanio i sprawnie

Kierowca przyjechał busem

Kierowca przyjechał busem, na szczęście miałem miejsce siedzące. Kierowca był bardzo uprzejmy, szybko skasował bilet i sprawnie wydał resztę. Bus był zadbany, czysty i wygodny. Odpowiedni rozstaw siedzeń sprawiał, że komfort podróży był duży. Plecak bez problemu schowałem na półce ponad siedzeniami, gdzie było dość dużo miejsca. Bus był ogrzewany i nowoczesny. Niestety jednak trudne warunki uniemożliwiły przybycie na miejsce według rozkładu jazdy. Na szczęście nie potrzebowałem przesiadki, gdyż mógłbym mieć z tym problem.

Podróżując dość często w stronę Rzeszowa wybrałam busy

Podróżując dość często w stronę Rzeszowa wybrałam busy Nowex. Busy i autobusy są czyste i zadbane. Kierowcy mili. Bardo często zdarzało się jednak, że kierowcy zabierali osoby ponad stan, które stały w przejściu. Niekiedy takich osób było bardzo dużo, w związku z czym w busie panował ścisk. Sytuacje takie były bez wątpienia niebezpieczne dla pasażerów poruszających się busami Nowex.

Odwiedzałeś ostatnio Nowex Transport?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

BP Tour

(0.55 )

PKS Kłodzko

(0.50 )

PKS Bydgoszcz

(1.30 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem