Torridon

( 1.00 )

Opinie (9)

Niezadowolona

Niestety, jestem zawiedziona. Dostalam nie tę pizzę, którą zamówiłam. Ponadto otrzmałam tańszą, a zapłaciłam za tę, którą zamawiałam, czyli za droższą.

W czasach studenckich to była moja ulubiona restauracja w

W czasach studenckich to była moja ulubiona restauracja w Krośnie. Choć od ulicy Bohaterów Westerplatte daleko to dziś przecież są samochody. Udajemy się tutaj z koleżanką na pizzę, najlepszą w mieście. jak na worek ludzi dość sporo, więc czekam chwilę w kolejce, gdyż w restauracji też kelnerzy nie podchodzą do stolika po zamówienie. Jedynym mankamentem jest to, że po godzinie (chyba) 21:30 kucharki nie przyjmują już zamówień. Nam się jeszcze udało. Wystrój jest bardzo ciekawy. Ciepło i przyjemnie. Polecam Torridon.

Wczoraj wyskoczyłem ze znajomymi na piwko do pubu Torridon

Wczoraj wyskoczyłem ze znajomymi na piwko do pubu Torridon znajdującego się w Krośnie na ulicy Krakowskiej. Było trochę ludzi więc czekałem w kolejce, ale było warto ponieważ barman podał mi schłodzone piwo które idealnie wchodziło. W bilarda grały ładne panie więc można było zawiesić oko na ich grę i na nie same. Jedynym mankamentem jest to, że o godzinie 21,45 kucharki wychodzą i nie można zamówić już nic do jedzenia.

Odwiedzałeś ostatnio Torridon?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Bierhalle

(2.02 )

Burger King

(3.25 )

Freshpoint

(3.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem