Przewozy Regionalne - POLREGIO

( 1.16 )

Opinie (251)

skandal

Pociąg w relacji Zielona Góra -> Wrocław. Niedziela godz. 16-21. Zaledwie kilka wagonów próbujących pomieścić olbrzymi tłum ludzi, głównie młodych. Ludzie zmuszeni stać we wszystkich korytarzach, ściśnięci, nie mający wolnego uchwytu by się trzymać , (gdyż nikt nie przewidział, że pasażerowie mieliby podróżować na stojąco!). Część bagaży na podłodze z powodu braku miejsca. Brak toalet. Jednym słowem powszechne łamanie przepisów bhp, totalne nieprzystosowanie Polregio do ilości pasażerów, brak kontroli nad ilością sprzedanych biletów w stosunku do miejsc w wagonach! Niewiarygodne i skandaliczne łamanie praw pasażera oraz upokarzanie klientów zmuszając do podróży w nieodpowiednich warunkach, bez jakiejkolwiek informacji o ww. trudnościach. I to zdaje się w rozwiniętym, większym kraju środkowo-wschodniej Europy... Jak to możliwe, że komuś uchodzi to płazem??

Porażka!!

Za mało miejsc, ludzie ściśnięci, matka z dzieckiem na rekach musi stać ponad godzine scisnieta wśród tłumów ludzi przy samych drzwiach... Więc po co są te śmieszne naklejki i miejsca dla matek z dzieckiem i wózkiem? Panie konduktorze może wypadałoby jakoś zareagowac w takiej sytuacji, a nie udawac, że Pana to nie obchodzi? Starszy konduktor porażka, próbuje być miły ale w ogóle mu to nie wychodzi.

Nie było możliwości przesiadki

Pociąg relacji ze Szczecinka do Szczecina Głównego, z przesiadka w Runowie Pomorskim. Bilet opłacony, pociąg nie poczekal na pasażerów. Kierownik pociągu przepuszcza inny pociąg na torach, stoimy 10 minut w polu. 2 minuty po czasie przyjeżdżamy a pociągu brak. Kierownik pociągu nie poinformował nas o fakcie, że pociąg odjechał. Ludzie czekają, nie wiedzą co mają robić. Na infolinii nie mogą pomóc. Trzeba kupić nowy bilet,mimo że ten był opłacony na pociąg, który jest 40 minut później. Dyżurny widział o fakcie, że są ludzie którzy jadą pociągiem do Szczecina i że stoimy w polu mimo to puścił nasz pociąg. Nie do pomyślenia, dyżurny kazał kupić nam nowy bilet. Dlaczego skoro zapłaciliśmy już za regio?

Źle rozkład

Pociagi o ponad godzine na trasie 1,5h godziny z gdansk Wrzeszcz o godz 16.01-Elbląg o 17.51. Ja dziennie w pracy.

Porażka

Nigdy więcej, najdłuższa podróż w moim życiu, nie polecam, pociąg to stary rumpol który jeździ 30km/h

Porażka zmienić zarząd!

Pociąg ze Świnoujścia do Poznania PR, weekend. Obsługa pociągu bez zarzutu. Jazda i wygląd pociagu, byłyby rewelacyjne, gdyby ktoś inteligentny inaczej z zarządu nie postanowił odłączyć jednego wagonu! Skandal! Ludzie po kilka godzin stojący w korytarzu przy wejściu, na schodach, w przejsciu, rodziny z dziećmi niemogący usiąść jak w cywilizowanym kraju! Normalnie Polska to drugie Indie. Nie po to płacimy za bilety by tłuc się setki kilometrów ściśniętych jak na zesłanie do Treblinki czy Oświęcimia!! Zwolnić zarząd bo takie podróżowanie jest karygodne! Cała reszta, na którą składa się obsługa sprzedaży biletów czy obsługa pociagu na plus.

PORAŻKA

Czy ktoś kto zarządza tym czymś monitoruje co się dzieje w tej firmie???? Skład od Bydgoszczy do Gdyni ( i z powrotem ) co najmniej 3 x za krótki!!!!!! Ludzie ściśnięci na korytarzach i w przedziałach gorzej jak w wagonach bydlęcych!!!! Pociąg, który zatrzymuje się na wszystkich stacjach i na każdej wsiadają ludzie!!! nawet konduktor nie chodził bo by się nie przecisnął a pewnie jeszcze się bał żeby za tych baranów co tym zarządzają nie oberwać. Na zewnątrz 15 stopni a w składzie klima na maxa!!! Pasażerowie wyciągali ubrania żeby się nie przeziębić. No ale mój komentarz raczej nic nie zmieni - ocena i opinie mówią same za siebie... a możnowładcy z zarządu i tak swoją pensyjkę zgarną...żal (opinia zmoderowana przez administratora z uwagi na treść)

Odradzam

Odradzam przewoźnika. Wagony gorsze niż za czasów prl_u. Czas jazdy zbyt długi. Konduktorzy szukają pieniędzy na każdym kroku, doliczaja kwoty równowartości przejazdu za wyrażenie checi kupienia biletu u nich. Tłumaczenie że trzebabylo kupić bilet w kasie jest nie na miejscu, najpierw stwórzcie te kasy na stacjach, najlepiej całodobowe, a potem dyskutujcie.

XiX wiek

Koszmar! Mam wrażenie, że ta firma to kpina z polskich kolei. Zakup biletu przez internet bez rejestracji niemożliwy. Sama rejestracja to droga przez mękę. Omijać szerokim łukiem.

Porażka

Miejsc siedzących brak, klimatyzacja wieje mrozem. Kolejny raz gdy jadę w ciągu ostatnich 3mies jestem chora dzień później, mam silny ból głowy i okolic karku. Jest zepsuta, zanieczyszczone, cieknie, lodówka niesamowita. Gdzie to zgłosić?

Jest źle

Pociąg jadący do Poznania z nad morza, 5 wagonów, cały zapchany, ludzie nie mają gdzie stać a co dopiero siedzieć. 5 wagonów w sobotę? To jakiś kiepski żart. Może zanim utworzycie połączenie to ustalcie ilość wagonów do danego dnia i pory.

Najgorsze przeżycie

Nie polecam nikomu. Uciekajcie z tych pociągów. Kto normalny sprzedaje 5x więcej biletów niż jest miejsc? Nie ma gdzie usiąść, nie ma gdzie stać. Bardzo niemiła Pani Konduktor. Istny dramat i porażka.

Najgorsza podroz

Przez całą drogę klimatyzacja działała tak mocno, że każdy z pasażerów musiała ubrać się w kurtki. Konduktor pomimo wielu uwag dotyczących mrozu nie wyłączył klimatyzacji.

Odwiedzałeś ostatnio Przewozy Regionalne - POLREGIO?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

PKP

(4.65 )

PKP Intercity

(4.67 )

Metro Warszawskie

(4.32 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem