Triumph

( 3.72 )

Opinie (905)

Jestem rozczarowana...

Weszłam do sklepu z zamiarem zakupu biustonosza. Zostałam powitana tuż po wejściu do sklepu. Pracownica sama też zainicjowała rozmowę. Otrzymałam fachową pomoc przy dobraniu odpowiedniego rozmiaru stanika. Wszystko było ok do momentu finalizacji. Chciałam przemyśleć zakup ze względu m.in na sporą cenę. Wówczas zachowanie doradczyni diametralnie się zmieniło. Wyraz twarzy stał się nieprzyjemny, finalnie nie usłyszałam nawet pożegnania... nigdy tam nie wrócę!

Rewelacyjnie.

Niezawodna jakości i świetne wzory

Świetnie.

Nie mam uwag do jakości obsługi.

Odwiedzałeś ostatnio Triumph?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Atlantic

(4.33 )

Calzedonia

(4.88 )

ESOTIQ

(2.96 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem