Barbarossa

( 3.50 )

Opinie (16)

Na lekki obiad postanowiłyśmy wybrać się z przyjaciółką do

Na lekki obiad postanowiłyśmy wybrać się z przyjaciółką do Barbarossy - restauracji, która przeszła metamorfozę po wizycie Magdy Gessler. Wystrój jest dość przyjemny, utrzymany w ciepłej tonacji. Stoły zastawione elegancko, każdy z wazonem ze świeżymi kwiatami, ze sztućcami w ozdobnych kieszonkach oraz świeczką. W lokalu znajduje się również kącik zabaw dla dzieci, z wysokim krzesłem do karmienia. Wybrałyśmy stolik i czekałyśmy na menu. Po około 10 minutach podeszła do nas kelnerka i podała menu. Oprócz nas w lokalu były jeszcze 3 osoby. Stąd czas oczekiwania na menu zdecydowanie za długi. Wybrałyśmy po sałatce - "Prażony migdałek" i "Aleja Gwiazd". Sałatki były spore, ze świeżych warzyw z naprawdę dużymi kawałkami kurczaka. Zabrakło mi jednak w nich pieczywa czosnkowego. Ogólnie bardzo smaczne, nawet ser kozi z mojej sałatki mi posmakował. Za jedzenie ogromny plus. Minus za podanie rachunku - naczynie, co prawda białe ze sztuczną różyczką wyglądało na cukiernicę, a w niej rachunek - dziwne jest dla mnie wkładanie pieniędzy do cukiernicy w restauracji. Może czas zainwestować w tzw. portfele restauracyjne. Wyglądałoby to o niebo lepiej. Minusem jest również obsługa, na którą trzeba poczekać, mimo iż klientów było w lokalu w sumie 7 osób. Nie mniej jednak zachęcam do odwiedzenie Barbarossy ze względu na smak i jakość potraw.

Odwiedzałeś ostatnio Barbarossa?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Bierhalle

(2.02 )

Burger King

(3.30 )

Freshpoint

(3.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem