Barbarossa

( 3.50 )

Opinie (16)

Na lekki obiad postanowiłyśmy wybrać się z przyjaciółką do

Na lekki obiad postanowiłyśmy wybrać się z przyjaciółką do Barbarossy - restauracji, która przeszła metamorfozę po wizycie Magdy Gessler. Wystrój jest dość przyjemny, utrzymany w ciepłej tonacji. Stoły zastawione elegancko, każdy z wazonem ze świeżymi kwiatami, ze sztućcami w ozdobnych kieszonkach oraz świeczką. W lokalu znajduje się również kącik zabaw dla dzieci, z wysokim krzesłem do karmienia. Wybrałyśmy stolik i czekałyśmy na menu. Po około 10 minutach podeszła do nas kelnerka i podała menu. Oprócz nas w lokalu były jeszcze 3 osoby. Stąd czas oczekiwania na menu zdecydowanie za długi. Wybrałyśmy po sałatce - "Prażony migdałek" i "Aleja Gwiazd". Sałatki były spore, ze świeżych warzyw z naprawdę dużymi kawałkami kurczaka. Zabrakło mi jednak w nich pieczywa czosnkowego. Ogólnie bardzo smaczne, nawet ser kozi z mojej sałatki mi posmakował. Za jedzenie ogromny plus. Minus za podanie rachunku - naczynie, co prawda białe ze sztuczną różyczką wyglądało na cukiernicę, a w niej rachunek - dziwne jest dla mnie wkładanie pieniędzy do cukiernicy w restauracji. Może czas zainwestować w tzw. portfele restauracyjne. Wyglądałoby to o niebo lepiej. Minusem jest również obsługa, na którą trzeba poczekać, mimo iż klientów było w lokalu w sumie 7 osób. Nie mniej jednak zachęcam do odwiedzenie Barbarossy ze względu na smak i jakość potraw.

Odwiedzałeś ostatnio Barbarossa?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Bierhalle

(2.02 )

Burger King

(3.30 )

Freshpoint

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Najlepiej oceniane salony fryzjerskie na portalu Jakości Obsługi

Sprawdź, które salony fryzjerskie otrzymały najwyższe oceny od użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te salony, które posiadają min. 10 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem