Torimpex Trade

( 5.00 )

Opinie (32)

Z uśmiechem i źyczliwością

Panie ekspedientki uprzejme i pogodne z przyjemnością robię zakupy w sklepie

TOMASZ

TAK ZGADZAM SIĘ Z TĄ OPINIĄ JAK WYŻEJ, O SKLEPIE TORIMPEX W KWADRACIE NA WOJSKA POLSKIEGO W 100% . MIESZKAM BLISKO TEGO SKLEPU I JESTEM TAM CODZIENNIE NA ZAKUPACH. PANIE EKSPEDIENTKI BARDZO MIŁE, PRACOWITE, UŚMIECHNIĘTE. MIŁO SŁUCHAĆ JAK SIĘ DO SIEBIE PANIE, KTÓRE TAM PRACUJĄ ODNOSZĄ , CZEGO NIESTETY NIE MOGĘ POWIEDZIEĆ O TYCH DWÓCH PANIACH NA WYŻSZYM STANOWISKU, O KTÓRYCH WSPOMNIAŁA MOJA POPRZEDNICZKA W SWOJEJ OPINI. ZACHOWANIE TYCH DWÓCG KOBIET ZLE ŚWIADCZY O TEJ FIRMIE JAK I WIZYTÓWCE...!!! TAKIE ZACHOWANIE JEST KARYGODNE, BRAK SŁÓW.!!! NAJCZĘŚCIEJ WIDAĆ TAM NA CAŁYM SKLEPIE JEDNĄ Z ZASTEPCÓW (dane osobowe usunięte przez administratora). WSZĘDZIE JEJ PEŁNO I WIDZĘ, ŻE MA ŚWIETNY KONTAKT I PODEJŚCIE DO PRACOWNIKÓW JAK I DO NAS KLIENTÓW :-) MIŁO, GDY SIĘ WCHODZI DO SKLEPU JAK PANUJE TAM DOBRA I ZDROWA ATMOSFERA :-)

Klientka ;-)

Świetny, dobrze zaopatrzony sklep na Wojska Polskiego 43/45. Robię tam często zakupy, bardzo mi się podoba nowe rozstawienie regałów, zwłaszcza przy wejściu stoisko warzywne ;) Jest o niebo lepiej i więcej miejsca dla nas klientów. Świetna, miła i szybka obsługa przez Panie kasjerki na stanowisku mięsnym jak i na całym sklepie i podczas kasowania. Wszystkie Panie są bardzo miłe, pomocne i zawsze doradzą, można zawsze na nie liczyć ;-) Jedyna rzecz jaka mi przeszkadza w tym sklepie, jest zachowanie Kierowniczki i jej zastępczyni (dane osobowe usunięte przez administratora). Te obie Panie powinny dawać wszystkim przykład a tu tego brakuje....!!! Mianowicie, krzyczenie na pracownice oraz niestosowne odzywanie się do nich jest co najmniej niestosowne i niegrzeczne lekko mówiąc. Uważam, że nikt nie zasługuje na takie traktowanie a jeśli już to robią to nie powinni słuchać tego klienci... ale to świadczy tylko i wyłącznie o wychowaniu i kulturze osobistej a raczej ich braku tych Pań, które zarządzają w tym sklepie. Co do pozostałej reszty, to nie mam zastrzeżeń jeśli chodzi o ten sklep i polecam wszystkim!!! ;-)

Panie miłe kulturalne

Panie miłe kulturalne, towar ułożony, ceny widoczne, świeży towar, wysoka jakość

Niestety

Niestety, trafem losu całe życie jestem "skazana" na torimpexy . Najpierw 15 lat mieszkałam przy placówce na Kaliskiego, teraz niemal od 10 przy sklepie na Leszczynowej. Mimo iż właścicielka stara się odświeżaniem wnętrz i zewnętrz stwarzać pozory bycia na czasie z klientem i jego potrzebami, to nie oszukujmy się : PRL w czystej postaci. W sumie nie powinno to dziwić znając biografię założycielki tej sieci. Ale do rzeczy: sklep na Leszczynowej od 10 lat ma stała kadrę sklepowych, które prowadzą sklep i prowadza go starą dobrą szkołą: ja sklepowa, ty petent... Co chwila jednak zatrudniane są biedne dziewczyny z pośredniaka, które wszystkie wymiękają ( może są przerzucane do innych filii) po pół roku, widząc zapewne klikę wyjadaczek i ich praktyki. Aby pracować w torimpexie trzeba mieć odpowiednią mentalność a stara kadra wie w czym rzecz: o 6 rano w poniedziałek sortują weekendowe zgony warzywne, rozmrażają niedokończone kawały szynek ( sama widziałam!) do pokrojenia klientowi, dotykają pieczywa rękawiczkami w których przed chwilą przewalały skrzynki na zapleczu, wciskają początkowe plastry wędlin, które powinny iść jako skrawki.... Nie wspomnę o przeterminowanym nabiale, bo to standard. Aby utrzymać te "standardy" i utrzymać sieć trzeba również lat praktyki... Jednak najbardziej boli mnie stosunek starych wyjadaczek do klientów i tempo oraz organizacja pracy. Na Leszczynowej najpierw kolejka na piekarniczym, następna kolejka na mięsnym i najgorsza kolejka na zawsze czynnej tylko jednej kasie. Zakup pieczywa, kilku plastrów wędliny może trwać i 20 minut przy praktycznie pustym sklepie... Torimpex jest idealnym miejscem dla emerytów ( z tego co widzę to główna klientela) z czasem płynącym swoim rytmem w rytm sklepowej muzyki. Polecam ten sklep dla: niepracujących, nieszanujących własnego czasu i leniwych na tyle aby nie podjechać do hipermarketu oraz chcących podnieść sobie ciśnienie brakiem elementarnej kultury obsługi. Po dzisiejszych zakupach ja powiedziałam sobie dość, gdyż zakupy w tym miejscu to czysta strata czasu dla ludzi zapracowanych a i nerwy zachować w dobrym stanie chciałabym.

Panie ekspedientki są bardzo miłe i pomocne

Panie ekspedientki są bardzo miłe i pomocne, z chęcią i bez żadnego problemu pomagają znaleźć produkt. Towary są ładnie i estetycznie poukładane na półkach. Stoisko warzywne wygląda świeżo. Plusem jest także duży wybór produktów mięsnych. Jedynym minusem tego sklepu jest mało miejsca i to, że przejścia między regałami są wąskie i klienci często mają problem z przemieszczaniem się.

W sklepie jest bardzo mały wybór produktów

W sklepie jest bardzo mały wybór produktów, brakuje m.in.: tamponów, maszynek do golenia dla pań. Towary w sklepie są rozstawione w sposób chaotyczny. Zaraz po wejściu do sklepu rzuca się nam w oczy sterta papieru toaletowego, która stoi na środku alejki. Często brakuje woreczków jednorazowego użytku przy stoisku z pieczywem. Alejki w sklepie są bardzo wąskie, ciężko między nimi przejechać wózkiem. Panie ekspedientki sympatyczne i skore do pomocy, lecz czasami zajęte rozmową z koleżankami. Często trzeba uzbroić się w cierpliwość i poczekać aż skończą rozmowę z koleżanką i łaskawie obsłużą klienta. Atutem tego sklepu jest to, że jest blisko, znajduje się w centrum blokowiska i posiada atrakcyjne ceny „produktów z gazetki”.

Plusem jest miła i pomocna obsługa oraz dosyć duży

Plusem jest miła i pomocna obsługa oraz dosyć duży, jak na rozmiary sklepu, asortyment. Minusem właśnie jest rozmiar tego sklepu. Obiekt dobry na szybkie zakupy rano czy wieczorem.

Bardzo pozytywnie oceniam ten sklep

Bardzo pozytywnie oceniam ten sklep. Zawsze panuje tu porządek, obsługa jest kompetentna i pomocna. Lubię też duży asortyment, jaki możemy tu znaleźć i ciekawe produkty, których nie ma w innych sklepach sieciowych. Ceny nie są może najniższe, ale nie jest źle. Przerażają tylko czasem długie kolejki, np. do stoiska mięsnego.

Super

Super. Spory wybor produktow. ceny umiarkowane. parking przed sklepem niewielki. Na minus: oferta i cena. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Przynajmniej raz w tygodniu odwiedzam Torimpex w pobliżu

Przynajmniej raz w tygodniu odwiedzam Torimpex w pobliżu ul. Wojska Polskiego. Zero zastrzeżeń co do jakości obsługi. Panie ekspedientki miłe, pomocne, uśmiechnięte. Potrafią i doradzić, i znaleźć zagubionemu klientowi rzecz, którą on poszukuje. Atmosfera wręcz rodzinna, przy czym nie wymuszona, ale wynikająca z uosobienia personelu tam pracującego. Sam sklep czysty, zadbany. Towar poukładany równo na półeczkach. W przypadku niektórych produktów ceny są zawyżone w stosunku do oferty konkurencji, jednakże śledząc wprowadzane promocje można zaoszczędzić i to sporo. Kasa czysta, brak niepotrzebnych paragonów. Mankamentem jest niewątpliwie sam rozkład sklepu wynikający przede wszystkim z miejsca lokalizacji. Alejki między półkami są bardzo wąskie, w związku z czym należy "przemykać się" pod regałami, coby nie blokować miejsca innym. Największy minus- sprzedaż towaru po terminie ważności przy jednoczesnej obniżce do 50% wartości...

Wystrój wnętrz mógłby być trochę bardziej bogatszy oraz

Wystrój wnętrz mógłby być trochę bardziej bogatszy oraz czystszy . Obsługa bardzo miła , szeroki zakres asortymentu oraz dużo okazji cenowych. Bardzo dobre i świeże surówki. Stoisko warzywa/ owoce mogłoby być bardziej uporządkowane. Szybka i sprawna obsługa przy kasach.Duża konkurencyjność z innymi marketami.

Na sali w sklepie było czysto a na półkach panował

Na sali w sklepie było czysto a na półkach panował porządek. Nie wszystkie produkty były dołożone na półkach ale ogólne wrażenie było dobre. Bramka przy wejściu na salę zepsuła się i nie otwierała się, ale pani kasjerka bardzo szybko rozwiązała problem. Poinformowała klientów o zaistniałym problemie i wpuściła ich na salę przy kasie.

Wracając z uczelni postanowiłem wejść do sklepu w celu

Wracając z uczelni postanowiłem wejść do sklepu w celu kupienia kilku rzeczy. Mimo, że rzadko bywam w tym sklepie to bez problemu znalazłem szukane przeze mnie produkty. Ułatwiła mi dobra organizacja sklepu - wszystko poukładane i opisane jak należy. Obsługa miła i uprzejma. Pani kasjerka widząc, że mam tylko trzy produkty pozwoliła mi zapłacić na stoisku monopolowym, aby było szybciej.

Podczas codziennych zakupów miałam problem z odnalezieniem

Podczas codziennych zakupów miałam problem z odnalezieniem na półce jednego z potrzebnych mi produktów. Kiedy zapytałam pracownika o pomoc dowiedziałam się, że szukanej przeze mnie przy przyprawy niestety nie otrzymam w tym sklepie. Ku mojemu zaskoczeniu pani zapytała do czego właściwie jest mi to potrzebne i pomogła znaleźć "produkt zastępczy" który z powodzeniem zastąpił to czego nie znalazłam. Rewelacja!

Wybrałam się do sklepu po wino

Wybrałam się do sklepu po wino. Bardzo spodobało mi się już przy wejściu do odpowiedniego działu, że produkty były ułożone tematycznie, nie musiałam więc tracić czasu na przeszukiwanie półek i czytanie wszystkich etykietek. Niestety towar nie był dołożony na półce i brakowało części pozycji. Kasjerka uprzejma, lada czysta,obsługa klientów ekspresowa - kolejki do kasy właściwie nie było.

W sklepie byłam kilkakrotnie

W sklepie byłam kilkakrotnie, jednak wcześniej byłam średnio zadowolona. Tym razem trafiłam na wyjątkowo miłą obsługę. Kiedy spytałam panią na sali (młoda, półdługie włosy, bardzo uśmiechnięta) o jakiś produkt, od razu ruszyła na poszukiwania i znalazła tę rzecz. Póżniej obsługiwała klientów w dziale mięsnym - też z uśmiechem - ludziom udzieliła się miła atmosfera, zaczęli żartować. Towar kupiłam po bardzo promocyjnej cenie. Mnie obsługiwała inna pani, którą znam z widzenia z osiedla, również sympatyczna. Przyznam, że rzadko spotyka się tak miłą obsługę w dużych sklepach, dlatego byłam mile zaskoczona.

Odwiedzałeś ostatnio Torimpex Trade?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Groszek

(3.46 )

Żabka

(3.61 )

SDH Feniks

(2.75 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING APTEK z najlepszą jakością obsługi!

W której aptece w Twojej okolicy spotkasz się z wysoką jakością obsługi? Gdzie znajdziesz duży wybór produktów oraz sympatyczny i wykwalifikowany personel?Zanim wybierzesz się po leki czy supelemty diety, sprawdź nasz ranking najlepiej ocenianych aptek na portalu jakoscobslugi.pl!Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. W naszym rankingu najlepszych drogerii znalazło się 15 firm z branży. Sprawdźmy co dla klientów stanowi kluczowy element wizyty i na co zwaracją uwagę podczas obsługi.Użytkownicy portalu w swoich opiniach najczęściej opisywali wiedzę personelu, jakość kosmetyków i różnorodność asortymentu. Przede wszystkim docenili możliwość skorzystania z profesjonalnej porady pracownika w doborze najlepszych kosmetyków oraz, co jest szczególnie zauważalnie w przypadku marki Yves Rocher, kosmetyki dobrej jakości, z naturalnych składników: „Bardzo dobre kosmetyki, jeśli nie najlepsze, Sklepy są niewielkie, przytulne, pracownicy kompetentni z szeroką wiedzą o asortymencie, który sprzedają.”~DORA_1"Wchodząc do Hebe w Galerii Zielone Wzgórza można zawsze liczyć na wsparcie przesympatycznych pań, które wykazują się ponadrzeciętną znajomością branży kosmetycznej i potrafią profesjonalnie dobrać produkt, do potrzeb klientow"~Klient_XvfG"Zawsze obsługa indywidualna, fachowy dobór kosmetyków."~ Marta_2588Na co więc narzekają klienci drogerii i perfumerii? Zdecydowanie na czas obsługi czyli wydłużające się kolejki oraz oczekiwanie na podejście konsultatnki. Wśród zgłosoznych opinii znalazły się rownież negatywne komentarze dot. zachowania personelu. Oznacza to, że pomimo szerokiej wiedzy nt. branży i oferowanych produktów, pracownicy nie zawsze są uprzejmi i życzliwie nastawieni do klientów:"Konsultantka umie doradzić i tak poprowadzić rozmowę aby zachęcić do szerszych zakupów -dobrze mi się z nią rozmawiało. Minus jest za to, że przez 10 min nikt do mnie nie podszedł i nie zapytał o pomoc."~Klient_0Mf5"Poprosiłam żeby „Pani” podała mi paletkę cieni ponieważ, miały je schowane. Dziewczyny obrażone ze przeszkodziłam im w rozmowie, po czym ta jedna która dała mi paletkę, zaczęła mnie przedrzeźniać i nazywać „kochaniutką”.~Klient_JNEQ"W mojej opinii na zmianach jest za mało Pracowników, których można poprosić o pomoc, odbija się to również na długości kolejek, które tworzą się najczęściej w godzinach popołudniowo - wieczornych. Na stanowiskach kosmetków kolorych często panuje nieporządek, a produkty pozostają pootwierane przez Klientów."~mg092Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ Zobacz jak branża beauty została oceniona w 2019 i jaki uzyskała poziom zadowolenia klientów! Raport z badania satysfakcji konsumentów z 2019 roku znajdziesz tutaj

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem