Lotto

( 4.14 )

LOTTO, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek. Działa nieprzerwanie od ponad 60 lat i dysponuje siecią ponad 17 000 punktów sprzedaży, które każdego dnia oferują szeroki wachlarz produktów loteryjnych. Zakłady zawierać można w kolekturach na terenie całej Polski. W 2013 roku Totalizator Sportowy, właściciel marki Lotto, otrzymał Certyfikat Odpowiedzialnej Gry przyznawany przez European Lotteries and Toto Association. W ramach certyfikacji ocenianych jest 11 obszarów, które obejmują między innymi: badania, szkolenia pracowników, programy dla sprzedawców, projektowanie gier, reklamę i marketing oraz edukację graczy.

Opinie (972)

W dniu 22.08.2021 ...

W dniu 22.08.2021 byłam w punkcie Lotto aby zakupić zdrapki. Wchodząc nikogo nie zastałam, Pani była na zapleczu. Niezbyt przyjemnym tonem zapytała " co podać " bez żadnego uprzedniego " dzień dobry". Zakupiłam zdrapki które chciałam, Pani podała mi jej, zapłaciłam kartą, wyszłam bez pożegnania nieco sfrustrowana nieprzyjemnym początkiem. Pani również mnie nie pożegnała. Duży plus za możliwość wyboru numerów zdrapek co nie jest powszechnie praktykowane.

Lotto na Święta :)

Salonik gier liczbowych Lotto odwiedzam sporadycznie, ale jeśli już, to wybieram wizytę w tym punkcie. Zawsze znajduję tu życzliwe i miłe podejście do klienta, a na twarzy personelu jest miły uśmiech. Obsługa bardzo sprawna. Punkt jest nowoczesny, zadbany i czysty. Z przyjemnością odwiedziłem ten punkt Lotto przed świętami, by kupić zakłady i zdrapki i jestem z tej wizyty bardzo zadowolony. Polecam.

Lotto na Walentynki

Wprawdzie sieć Lotto nie zorganizowała specjalnych, walentynkowych zakładów, ale oferta gier i zdrapek jest od jakiegoś czasu wyjątkowo duża. Cieszy mnie, jako klienta, że nowe punkty Lotto są bardzo nowoczesne, przyjemnie urządzone, a w środku są dostępne stoliki dla graczy i różne udogodnienia. Moje zakupy gier i zdrapek przebiegły bardzo sprawnie, a pani z obsługi zaproponowała zdrapkowe nowości. Sporym udogodnieniem nowych punktów sprzedaży jest możliwość zapłaty kartą, co niestety, wciąż jeszcze jest rzadkością. Ogólnie jestem zadowolony z jakości obsługi w tym punkcie sprzedaży, przez co mogę go zdecydowanie polecić.

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

zarejestrowany-uzytkownik

zarejestrowany-uzytkownik

29.12.2020
Lotto Inna forma kontaktu

Tak sobie.

Tak sobie.

zarejestrowany-uzytkownik

zarejestrowany-uzytkownik

29.12.2020
Lotto Inna forma kontaktu

Odwiedzałeś ostatnio Lotto?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • gry i konsole
  • lotto
  • loteria
  • totolotek

Podobne firmy w okolicy

STS

(4.27 )

SPORTINGBET

(4.25 )

EFortuna- Zakłady Bukmacherskie

(4.14 )

Poradnik jakości obsługi

Z kim wybrać się na urlop? Sprawdź RANKING najlepszych biur podróży!

Po miesiącach cieżkiej pracy i codziennych obowiązków, wszyscy marzymy o urlopie. Chwila odpoczynku i relaksu lub aktywne i ekstremalne przeżycia. Szum nadmorskich fal, albo cudowne krajobrazy górskich miejscowości. A może gwar, ruch i wielkie miasta w stylu Nowego Jorku? Każdy zgodnie z własnymi oczekiwaniami wybiera kierunek podróży. Aby nieco ułatwić wybór oferty Last-Minute, prezentujemy Wam ranking najlepszych (według klientów!) biur podróży!Mamy nadzieję, że pomożemy przyspieszyć proces decyzyjny :)

Sprawdź RANKING najlepszych stacji paliw!

Stację paliw wybieramy nieprzypadkowo. Decdujemy się na tę, która ma najlepszą cenę w stosunku do jakości paliwa, nieduże kolejki lub uprzejmą obsługę. Nie zawsze wybieramy tę po trasie i nie zawsze najtańszą. Wolimy przejechać kilka kilometrów więcej, ale mieć pewność że dobrze wydamy pieniądze. Zwłaszcza teraz, gdy cena paliwa niesamowicie podskoczyła. Jakie stacje wybierają nasi użytkownicy? Klient ze Złotoryi wybiera stację ORLEN przy Legnickiej, chociaż jak sam przyznaje, ceny są tam nie najniższe:"Ceny za paliwo są obecnie bardzo wysokie, jednak obsługa stacji jest całkiem sprawna i miła. Jedzenie na stacji dobre, wybór spory." ~DatiMZ kolei Klient z Leszna poleca LOTOS, ze względu na personel i panującą tam atmosferę:„Wizytę na stacji oceniam pozytywnie ze względu na miłą i sympatyczną obsługę oraz na zaangażowanie personelu w zaspokojenie potrzeb klienta. Podczas wizyty wszystkie standardy obsługi zostały zachowane. Polecam tę stację.” ~ Klient_nDVLNieco gorsze zdanie o odwiedzanej stacji ma Klientka z dolnego śląska. Odwiedza różne stacje pod szyldem Pieprzyk i nie czuje się usatysfakcjonowana:„Kiedyś było OK, ostatnio coś jest nie tak, po tym jak u nich zatankuję, więc przestałam, bo mi szkoda samochodu.” ~DORA_1 Sprawdź nasz ranking stacji paliw, stworzony na podstawie opinii użytkowników portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie zrobić zakupy spożywcze? Przedstawiamy RANKING najlepszych marketów spożywczych!

 Sklep spożywczy to jedno z tych miejsc, które odwiedza każdy z nas. Jedni częściej, drudzy rzadziej. Jedne sklepy wizytujemy z przyjemnością, inne zaś z przymusu: bo najbliżej, bo najszybciej. A które sklepy wybieramy najchętniej? Sprawdź poniżej!Wybór miejsca na zakupy spożywcze wydawałby się wyborem prozaicznym. Zawsze jednak kierujemy się pewnymi wytycznymi, dzięki którym wizyta w sklepie może być przyjemniejsza. Jak wynika z badań Polskiego Programu Jakości Obsługi, przeprowadzonych w kwietniu 2021, klienci przy wyborze sklepu spożywczego najczęściej kierują się dostępnym tam asortymentem oraz obowiązującymi cenami. Najmniej istotne jest zaś pochodzenie tych produktów.A jaki wpływ na wybór miejsca, w którym dokonamy zakupu, ma obsługa? W przypadku sklepów spożywczych – przeciętny. Doceniamy pozytywne doznania i miłą obsługę, z większą przyjemnością dokonujemy zakupów w miejscach, gdzie personel jest uśmiechnięty i sprawnie wykonuje obowiązki, a przy tym często dokonujemy większe zakupy oraz decydujemy się na droższe zamienniki, jednak niski poziom jakości obsługi i niekompetentna obsługa nie spowoduje, że całkowicie zrezygnujemy z zakupów, jeśli podoba nam się asortyment w danym sklepie lub ceny produktów. Z opisów respondentów wynika, że musiałaby spotkać ich niezwykle przykra sytuacja ze strony pracowników sklepu, aby całkowicie zrezygnowali z zakupów w danej placówce. Większość z nich zaś zdecydowałoby się na zakupy w innej placówce, tej samej sieci.Istotne zatem jest utrzymywanie odpowiedniego poziomu obsługi, jeśli chcemy powiększać koszyk zakupowy naszych klientów.Które sklepy oceniane są najlepiej? Sprawdź! Wśród najlepiej ocenianych sklepów znalazł się m.in. LIDL, który po raz 12 otrzymał w tym roku tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi. W rankingu znajdziemy także innego laureata Gwiazdy, czyli sieć sklepów Kaufland. Klienci tych sklepów doceniają przede wszystkim szeroki wybór produktów oraz sprawną obsługę. „Sklep jest bardzo duży, ma duży wybór produktów z różnych działów, dzięki czemu można w jednym miejscu zrobić zakupy wielobranżowe. […] Cieszę się, że jest tu 6 kas samoobsługowych, przy których można samodzielnie, bez kolejki, skasować swoje zakupy” ~ klientka_7 z Wrocławia„Codziennie robię tam zakupy. Obsługa bardzo miła. Pieczywo zawsze świeże, warzywa i owoce również. Półki pełne towarów. Zawsze znajdę tam to czego potrzebuję” ~ klient_Bj1 z ToruniaSprawdź ranking najlepszych super- i hipermarketów! Nie zgadzasz się z rankingiem? Oceń sklep!

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem