Lecznica dla Zwierząt Katarzyna Maciejewska - Surlicka

( 3.50 )

Opinie (3)

W tej przychodni znalazłem się po raz pierwszy

W tej przychodni znalazłem się po raz pierwszy. Przyszedłem tam z moim pupilem na wizytę w celu skontrolowania stanu jego zdrowia - prewencyjnie oraz aby przyciąć jego pazury. Przed wejściem do gabinetu jest poczekalnia, w której można zapoznać się z ulotkami i innymi materiałami informacyjnymi. O tym, że lecznica ta ma olbrzymią renomę dowiedziałem się już przed samą wizytą. Ludzie w poczekalni zgodnie twierdzili, że jeśli ktoś raz tu przyszedł, zawsze będzie tu wracał. I mogę to tylko potwierdzić. Kiedy przyszła moja kolej, wszedłem do gabinetu. Pies mógł spokojnie obwąchać wszystkie kąty, nikt mu w tym czasie nie przeszkadzał. Lekarka zapoznała się z kartą zabiegową psa. Na moje pytania odpowiadała cierpliwie, spokojnie i rzeczowo. Następnie zbadała psa, sprawdziła miejsce, w którym miał zabieg i potwierdziła, że wszystko jest w porządku. Przycinanie pazurków okazało się zbędne. Poprosiłem, aby do ceny za wizytę wliczyć jakiś smakołyk, którym zawsze częstuję psa podczas wizyty i weterynarza. Dzięki temu pies nie boi się następnych wizyt. Oczywiście smakołyk otrzymał, ale odniosłem wrażenie, że raczej dostał go "w gratisie". Można śmiało powiedzieć, że ceny należą do najniższych, z jakimi się spotkałem. I z pewnością jest to lecznica, która leczy zwierzęta, a nie portfele właścicieli. Polecam każdemu bez wyjątku.

Odwiedzałeś ostatnio Lecznica dla Zwierząt Katarzyna Maciejewska - Surlicka?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Przychodnia Weterynaryjna Bafir

(0.50 )

Lecznica weterynaryjna s.c. Bojarski, Kaszubski, Siegel

(5.00 )

Na Górce

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem