Hotel Atena

( 5.00 )

Opinie (2)

Idealny nocleg

Polecam każdemu hotel. Bardzo dba obsługa o klienta, bez zarzutu. Można poczuć się tu jak w domu.

Spędziłam w tym hotelu dwie doby i jestem bardzo

Spędziłam w tym hotelu dwie doby i jestem bardzo zadowolona. Personel miły, uczynny, pomocny; w hotelu czysto i przyjemnie; restauracja na miejscu a dania przepyszne (przede wszystkim kurczak w suszonych pomidorach).Śniadania oraz dania obiadowe obfite, hotel cichy, pokoje i łazienki przestronne. Panie z recepcji pomogły w wyszukaniu okolicznych atrakcji, panie z restauracji właściwie odgadły gusta kulinarne.Polecam

Odwiedzałeś ostatnio Hotel Atena?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Campanile

(5.00 )

Hilton

(5.00 )

Orbis

(2.50 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem