Aplauz

( 4.50 )

Opinie (1)

Słucham radia Aplauz od wielu lat

Słucham radia Aplauz od wielu lat. Jest to moja ulubiona stacja i miła dla ucha. Muzyka jest zróżnicowana, z reguły puszczane są hity, a wiadomości nadawane co godzinę. Wiadomości - ciekawe. Po godzinie 24 w dni robocze leci zawsze polska muzyka aż do godzin porannych (w weekendy house i techno, dużo miksów). Moja uwaga - zauważyłam, ze z ok. 2-minutowym opóźnieniem taka sama muzyka, identyczna piosenka po piosence leci na RMF Maxxx z Wałbrzycha. Audycje radia różnia się tylko reklamami, osobami prowadzącymi. Nawet wiadomosci z rana są takie same (z samego rana lecą bardzo długie, ponad godzinne wiadomości - czasem powtarzane są dwukrotnie z nagrania).

zarejestrowany-uzytkownik

zarejestrowany-uzytkownik

16.05.2012
Aplauz Inna forma kontaktu

Odwiedzałeś ostatnio Aplauz?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Trójka

(5.00 )

Radio Zet

(3.50 )

RMF FM

(4.19 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem