Adams

( 3.52 )

Opinie (33)

Nie polecam

Nie polecam!!!!!Sprzedają za dużo płytek niż w wyliczenie. A jak są uszkodzone płytki to każą zamawiać kolejne paczki. Zero pomocy.!!!!!

Strona troche ogolnikowa na miejscu bardzo mila

Strona troche ogolnikowa na miejscu bardzo mila obsluga

Z żoną zamawialiśmy markizę na taras

Z żoną zamawialiśmy markizę na taras, trafiliśmy akurat na remont okazało się że wybranej tkaniny, która nam się podobała już nie ma, musieliśmy raz jeszcze przyjeżdżać do adamsa. Na szczęście kolejny kolor był OK i wyprodukowali markizę jeszcze przed wakacjami. Było więc małe zamieszanie, ale w ostatecznym rachunku na +

Odwiedzałeś ostatnio Adams?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Oknoset

(4.00 )

Tymex

(5.00 )

Dako

(0.52 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem