Orsay

( 4.02 )

Firma Orsay powstała w 1975 roku w Niemczech, a obecnie jest wiodącą międzynarodową firmą modową. Sklepy obecne są w 34 krajach, a cała sieć liczy już 740 salonów. W swoich produktach Orsay łączy nowoczesne fasony, kobiecą elegancję, najnowsze trendy i detale z miłością do mody. Misją marki jest inspirowanie kobiet modą, która wywołuje uśmiech na twarzach, pasuje do osobistego stylu i sprawia, że wyglądają doskonale niezależnie od sytuacji. Odzież firmy charakteryzuje się wysoką jakością i bezkonkurencyjnymi cenami.

Opinie (2031)

W dniu dzisiejszym ...

W dniu dzisiejszym dokonywałam zwrotu zakupionego towaru o godz 9:20. w Galerii Słonecznej. Najpierw przy kasie zapytałam czy mogę to zrobić, po 20 sekundach ciszy -pani poinformowała mnie łaskawie ,że zaraz się to okaże , ponieważ o godz 9:00 ( była 9;20) nie ma 500 zł w kasie żeby zwrócić (miałam malutką siateczkę) i zwrot na wieleeeeee mniejszą kwotę i płaciłam kartą o czym pani nie wiedziała. To jakaś farsa kogo firma zatrudnia. Nigdy więcej nie zrobię tam zakupów. Zwroty dokonywane są przez chyba cały czas godzin otwarcia, byłam przed pracą ,więc postanowiłam zrobić to rano - CZY TO JAKIŚ PROBLEM ? chyba podczas godz otwarcia można zwracać towar a nie wtedy kiedy pani sobie zażyczy. MIna i wyraz twarzy tej naburmuszonej pani mówiła wszystko. Tam się nie chce po prostu być. Nawet nie chcę myśleć co usłyszała od ekspedientki kolejna osoba ze zwrotem.Zero poszanowania klienta, zero empatii i szacunku do drugiej osoby.Kompletne dno taki pracownik. Trzeba zakazać zwrotów w takim razie ,skoro pracownik ma z tym problem.Ja napewno już zakupu tam nie dokonam , bo to niestety był prezent, który okazał się nietrafiony. Narażać się kolejny raz na humory tej pani raczej nie mam ochoty.

Czysty sklep, spory ...

Czysty sklep, spory wybór produktów i wszystko psuje obsługa, która nie doradza, ale na siłę namawia na zakupy bez prezentacji promocji. Należy popracować nad komunikacją pomiędzy obsługą a klientem.

2 godziny przed ...

2 godziny przed zamknięciem sklepu pracownice zaczęły odkurzać, nie dało się zrobić zakupów ponieważ trzeba było uważać na odkurzacz i kable. Takie rzeczy robi się po zamknięciu sklepu, odstrasza to klientów. Panie bardzo nie miłe, nie pomogły z wyborem rozmiaru oraz upominały wszystkich o zakładanie maseczek a same miały ja tylko na ustach odsłaniając nos. Niestety takie noszenie masek nic nie daje. Albo wymagany tego pd wszystkich albo od nikogo.

Niemiła i niekompetentna ...

Niemiła i niekompetentna obsługa: w poniedziałek 26.10 .2021 , godzina 18.30-18.45 . Sprzedawczyni : 1. Nie wiedziała, że punkt świadczy usługi krawieckie 2. Nie wiedziała jak obsłużyć odbiór skróconych , zakupionych w tym punkcie spodni . ( konsultacje z innym pracownikiem na miejscu i telefonicznie - co zasadniczo wydłużyło obsługę. 3. Niewiedzę zastąpiła nieuprzejmością. 4. Na protest mój na takie zachowanie zareagowała arogancją- i brakiem konfuzji a i brakiem przeprosin ( choćby za niewiedzę) . Było to dla mnie niemałym zaskoczeniem , bo wcześniejszy kontakt z obsługą sklepu ( inne osoby) w tym miejscu był bez zarzutu , serdeczny i profesjonalny . Nie mam ochoty robić zakupów w tym miejscu ponownie .

Kocham robić zakupy ...

Kocham robić zakupy w tym sklepie maja mega ubrania w przystępnych cenach. Polecam każdemu.

fatalna obsługa i polityka sklepu łamiąca prawa konsumenckie

Towar zamówiłam przez internet i chciałam zwrócić stacjonarnie. Dowód zakupu/rachunek okazałam w telefonie i tu zaskoczenie , towaru nie mogę zwrócić ponieważ nie mam wydrukowanego rachunku w formie papierowej!! Po potyczkach z panią za ladą (jak twierdzi kierowniczka) i przedstawieniu jej stanowisko Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że ma obowiązek przyjąć zwracany towar bez rachunku papierowego, pani nadal nie chciała przyjąć towaru twierdząc, że taki maja regulamin sklepu! Zażądałam, że decyzję o nie przyjęcie zwracanego towaru z powodu bracku rachunku papierowego ma mi pozostawić na piśmie z pieczątką firmy, pani z łaską przyjęła zwracany towar, śmiejąc się przy tym ironicznie! Jestem oburzona obsułgą sklepu , braku znajomości podstawowych praw konsumenckich, utrudnianie zwrotu towaru i polityką sklepu ORSAY!

Świetnie!

Świetnie!

zarejestrowany-uzytkownik

zarejestrowany-uzytkownik

29.12.2020
Orsay Inna forma kontaktu

Odwiedzałeś ostatnio Orsay?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

4YOU

(3.00 )

Bugatti

(4.33 )

BYTOM

(3.96 )

Poradnik jakości obsługi

Z kim wybrać się na urlop? Sprawdź RANKING najlepszych biur podróży!

Po miesiącach cieżkiej pracy i codziennych obowiązków, wszyscy marzymy o urlopie. Chwila odpoczynku i relaksu lub aktywne i ekstremalne przeżycia. Szum nadmorskich fal, albo cudowne krajobrazy górskich miejscowości. A może gwar, ruch i wielkie miasta w stylu Nowego Jorku? Każdy zgodnie z własnymi oczekiwaniami wybiera kierunek podróży. Aby nieco ułatwić wybór oferty Last-Minute, prezentujemy Wam ranking najlepszych (według klientów!) biur podróży!Mamy nadzieję, że pomożemy przyspieszyć proces decyzyjny :)

Sprawdź RANKING najlepszych stacji paliw!

Stację paliw wybieramy nieprzypadkowo. Decdujemy się na tę, która ma najlepszą cenę w stosunku do jakości paliwa, nieduże kolejki lub uprzejmą obsługę. Nie zawsze wybieramy tę po trasie i nie zawsze najtańszą. Wolimy przejechać kilka kilometrów więcej, ale mieć pewność że dobrze wydamy pieniądze. Zwłaszcza teraz, gdy cena paliwa niesamowicie podskoczyła. Jakie stacje wybierają nasi użytkownicy? Klient ze Złotoryi wybiera stację ORLEN przy Legnickiej, chociaż jak sam przyznaje, ceny są tam nie najniższe:"Ceny za paliwo są obecnie bardzo wysokie, jednak obsługa stacji jest całkiem sprawna i miła. Jedzenie na stacji dobre, wybór spory." ~DatiMZ kolei Klient z Leszna poleca LOTOS, ze względu na personel i panującą tam atmosferę:„Wizytę na stacji oceniam pozytywnie ze względu na miłą i sympatyczną obsługę oraz na zaangażowanie personelu w zaspokojenie potrzeb klienta. Podczas wizyty wszystkie standardy obsługi zostały zachowane. Polecam tę stację.” ~ Klient_nDVLNieco gorsze zdanie o odwiedzanej stacji ma Klientka z dolnego śląska. Odwiedza różne stacje pod szyldem Pieprzyk i nie czuje się usatysfakcjonowana:„Kiedyś było OK, ostatnio coś jest nie tak, po tym jak u nich zatankuję, więc przestałam, bo mi szkoda samochodu.” ~DORA_1 Sprawdź nasz ranking stacji paliw, stworzony na podstawie opinii użytkowników portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie zrobić zakupy spożywcze? Przedstawiamy RANKING najlepszych marketów spożywczych!

 Sklep spożywczy to jedno z tych miejsc, które odwiedza każdy z nas. Jedni częściej, drudzy rzadziej. Jedne sklepy wizytujemy z przyjemnością, inne zaś z przymusu: bo najbliżej, bo najszybciej. A które sklepy wybieramy najchętniej? Sprawdź poniżej!Wybór miejsca na zakupy spożywcze wydawałby się wyborem prozaicznym. Zawsze jednak kierujemy się pewnymi wytycznymi, dzięki którym wizyta w sklepie może być przyjemniejsza. Jak wynika z badań Polskiego Programu Jakości Obsługi, przeprowadzonych w kwietniu 2021, klienci przy wyborze sklepu spożywczego najczęściej kierują się dostępnym tam asortymentem oraz obowiązującymi cenami. Najmniej istotne jest zaś pochodzenie tych produktów.A jaki wpływ na wybór miejsca, w którym dokonamy zakupu, ma obsługa? W przypadku sklepów spożywczych – przeciętny. Doceniamy pozytywne doznania i miłą obsługę, z większą przyjemnością dokonujemy zakupów w miejscach, gdzie personel jest uśmiechnięty i sprawnie wykonuje obowiązki, a przy tym często dokonujemy większe zakupy oraz decydujemy się na droższe zamienniki, jednak niski poziom jakości obsługi i niekompetentna obsługa nie spowoduje, że całkowicie zrezygnujemy z zakupów, jeśli podoba nam się asortyment w danym sklepie lub ceny produktów. Z opisów respondentów wynika, że musiałaby spotkać ich niezwykle przykra sytuacja ze strony pracowników sklepu, aby całkowicie zrezygnowali z zakupów w danej placówce. Większość z nich zaś zdecydowałoby się na zakupy w innej placówce, tej samej sieci.Istotne zatem jest utrzymywanie odpowiedniego poziomu obsługi, jeśli chcemy powiększać koszyk zakupowy naszych klientów.Które sklepy oceniane są najlepiej? Sprawdź! Wśród najlepiej ocenianych sklepów znalazł się m.in. LIDL, który po raz 12 otrzymał w tym roku tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi. W rankingu znajdziemy także innego laureata Gwiazdy, czyli sieć sklepów Kaufland. Klienci tych sklepów doceniają przede wszystkim szeroki wybór produktów oraz sprawną obsługę. „Sklep jest bardzo duży, ma duży wybór produktów z różnych działów, dzięki czemu można w jednym miejscu zrobić zakupy wielobranżowe. […] Cieszę się, że jest tu 6 kas samoobsługowych, przy których można samodzielnie, bez kolejki, skasować swoje zakupy” ~ klientka_7 z Wrocławia„Codziennie robię tam zakupy. Obsługa bardzo miła. Pieczywo zawsze świeże, warzywa i owoce również. Półki pełne towarów. Zawsze znajdę tam to czego potrzebuję” ~ klient_Bj1 z ToruniaSprawdź ranking najlepszych super- i hipermarketów! Nie zgadzasz się z rankingiem? Oceń sklep!

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem