Abis

( 4.50 )

Opinie (5)

W poniedziałek dzwoniłem do hurtowni Abis w celu zamówienia

W poniedziałek dzwoniłem do hurtowni Abis w celu zamówienia artykułów biurowych. Okazało się, że nie ma najmniejszego problemu abym zamówienie złożył telefonicznie. W dnu dzisiejszym udałem się po odbiór zamówionego towaru. Obsługa była sprawna i szybka. Sklep był czysty, a personel miły i uprzejmy. Samo pomieszczenie nie było zbyt duże, stąd nie było dużego wyboru wśród wystawionych artykułów, jednak sklep godny polecenia.

Sklep ten znajduje się kilka metrów od głównej ulicy

Sklep ten znajduje się kilka metrów od głównej ulicy, można też dojść od strony osiedla. Jest to dość dużych rozmiarów pomieszczenie i bardzo dobrze zaopatrzony. Można tam dostać wiele różnorodnych produktów papierniczych jak również artykułów biurowych. Asortyment sklepu zawiera wiele produktów z ulubionymi bohaterami dla dzieci. Sklep funkcjonuje od niedawna i nie przebywa tam dużo klientów. Dwie ekspedientki mają czas zająć się klientem i pokazują mu wszystkie dostępne propozycje asortymentu. Przez co obsługa jest bardzo miła, kompetentna i bardzo sprawna. Ceny oferowanych towarów nie są zbyt wysokie.

Do sklepu Abis

Do sklepu Abis, w którym robię zakupy dość często, wstąpiłem po niebieski tusz do stempli. Obejście sklepu bardzo czyste, wystawy umyte. W środku przestrzennie i schludnie. Towaru dużo, a cały asortyment dobrze oznaczony cenami. Sklep obsługują dwie sympatyczne panie w srednim wieku. Gdy zapytałem o tusz, pani pokazała mi opakowanie za 7,10 PLN. Narzekałem, że trochę za drogo, ale sprzedawczyni stwierdziła, że to tusz dobrej marki i bardzo wydajny. Dokonałem zatem zakupu. Po zapłaceniu otrzymałem wydruk paragonu z kasy. Sklep się jakoś niczym specjalnie nie wyróżnia, ale nigdy nie ma tu kolejek, a zaopatrzenie jest naprawdę bardzo dobre.

Odwiedzałeś ostatnio Abis?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Studio Gwiazdka

(5.00 )

Samfix Papier

(5.00 )

SZAŁ -profesjonalny sklep plastyczny

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem