ZiKO Apteka

( 4.18 )

Opinie (454)

Świetna obsługa

Z zewnątrz apteka nie prezentuje się atrakcyjnie ale w środku jest bardzo czysto. Apteka jest mała ale zadbana. Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Farmaceuta kompleksowo nas obsłużył. Mimo, że spytałam ogólnie o lek zadał pytania, które pomogły mu dobrać dla mnie odpowiedni lek. Ważne, że polecił mi produkt i opisał sposób jego działania. Opowiedział jak działają poszczególne tabletki i jaki mają skład. Farmaceuta nie spieszył się, wyczułam, że zależy mu by mi dobrze doradzić. Polecam aptekę właśnie ze względu na indywidualną obsługę. Farmaceuta ma czas dla klienta, proponuje mu kilka leków, pozostawia możliwość wyboru klientowi a nie narzuca sam określony produkt. W porównaniu do obsługi w innych aptekach farmaceuta zdał test z obsługi na 5+ :)

Super obsługa

Farmaceuta bardzo sprawnie poznał moje potrzeby, dobrał produkt do moich dolegliwości.

Ziko Dermo

Szukałam dla siebie kremu przeciwzmarszczkowego. Panie świetnie i profesjonalnie mi doradziły. Otrzymałam darmową próbkę dodatkowo. Doradzono mi dobrej jakości krem w cenie promocyjnej. Byłam bardzo zadowolona.

Doskonala obsluga

Zawsze fachowe doradztwo. Proponowane tansze zamienniki. Duzo produktow w korzystnych cenach.

Super!!! Polecam !!!

Nie bywam zbyt często w aptekach, ale tym razem byłam zmuszona udać się do tegoż sklepu. Zostałam mile zaskoczona. Wizyta była bardzo przyjemna. Farmaceuta doskonale zbadał moje potrzeby. Był przy tym bardzo miły i uprzejmy jak i również uśmiechnięty. Bardzo dobrze doradził jak postępować w przypadku mojej dolegliwości oraz w jakie środki się zaopatrzyć. Miałam wrażenie że cała obsługa i chęć doradzenia nie wynikały z przymusu, co się często spotyka, tylko z chęci zwykłej pomocy drugiej osobie.

Super!!!

Bardzo rzadko bywam klientem aptek. Jednak tym razem byłam zmuszona taki punkt odwiedzić. Już od samego powitania, które było zaznaczone szczerym uśmiechem, poczułam, że jestem w odpowiednim miejscu. W sklepie panował porządek i miła temperatura . To jeżeli chodzi o pierwsze wrażenie. Dodatkowo sprzedawca okazał się osobą bardzo kompetentną. Zadał bardzo wiele pytań otwartych żeby zbadać moje potrzeby. Doskonale doradził mi odpowiedni lek. Udzielił mi też kilku porad jak oprócz leku mogę sobie pomóc. Był przy tym uprzejmy, uśmiechnięty i bardzo chętny do pomocy.

Infolinia - ale po co?

Próbowałem sprawdzić dostępność leku ewentualnie zamówić z odbiorem w aptece stacjonarnej niedostępnej na liście sklepu internetowego. W ciągu pierwszych 2 minut rozmowy dwukrotnie poinformowano mnie o nagrywaniu rozmowy oraz o tym, kto zarządza moimi danymi osobowymi. Następnie przez 40 minut dziękowano mi za cierpliwość. W trakcie ubrałem się poszedłem do aptek, kupiłem lek, wróciłem do domu - dalej bez połączenia z konsultantem. Jeżeli tak wygląda infolinia to pytam po co w ogóle ją utrzymywać? Chyba uczciwiej napisać nie ma możliwości kontaktu i tyle... Jedna gwiazdka, chciałam dać 0 ale nie można...

Dobra apteka

Apteka ZIKO jest nowoczesna, przestronna i przyjemna. Personel uprzejmy i bardzo życzliwy. Szkoda tylko, że czasem czynne jest tylko jedno okienko, co nieco obniża komfort i jakość obsługi. Atutem jest dogodna lokalizacja i duża dostępność lekarstw,

Odwiedzałeś ostatnio ZiKO Apteka?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • 24h na dobę

Podobne firmy w okolicy

Cefarm

(4.05 )

Apteka Magiczna

(3.77 )

Apteka Blisko Ciebie

(2.00 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem