Top Secret

( 4.16 )

Opinie (1050)

Miła obsługa

W sklepie Top Secret w Sky Towerze jest bardzo miła obsługa. Zwłaszcza pan, który tam pracuje jest niezwykle pomocny, ale nie jest nachalny.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Sekretna Odzież dla wygodnych, spoko Klientów :D

Świetnie.

Świetnie. Obsługa służy pomocą, radą, stara się aby klient był zadowolony, infoemuje o korzystnych promocjach, potrafi pomóc.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Świetne ubrania, tyle, że drogie

Odwiedzałeś ostatnio Top Secret?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

4YOU

(4.45 )

Bugatti

(5.00 )

BYTOM

(4.07 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem