Attic

( 4.78 )

Opinie (18)

No i znów zawitaliśmy do składu budowlanego Attic

No i znów zawitaliśmy do składu budowlanego Attic. Jak zawsze czysto i przyjemnie W zasadzie potrzebowaliśmy tylko 1 rury ale rozejrzeliśmy się tak ogólnie po sklepie. Ceny bardzo dobre, nawet bez naszego rabatu z racji bycia stałym klientem i tak są dobre. Asortyment bogaty no i obsługa miła jak zawsze.

Potrzebne nam były bloczki silikatowe

Potrzebne nam były bloczki silikatowe. W najbliższej okolicy Krakowa i w Krakowie to jedyny skład, który sprzedaje te bloczki na bieżąco (ma je na stanie i nie trzeba zamawiać ich od producenta przez co są dostępne w dowolnej ilości cały czas). Dodatkowo Attic zaproponował nam na nie bardzo dobrą cenę. Zakupiliśmy paletę silikatów i inne materiały.

Dziś przyszedł czas na rozliczenie się z palet

Dziś przyszedł czas na rozliczenie się z palet, które były kaucjonowane. Niestety to jedyny minus tego składu, narzuca dość wysokie kwoty kaucji za palety mimo, że to zwyczajnie sklecone deski, nie europalety ani nic nadzwyczajnego. Tak czy inaczej nie mieliśmy wyjścia, należało pilnować palet i je zwrócić. Dziś dokonaliśmy rozliczenia za oddane palety, wszystko się zgadzało.

Kolejny raz okazało się

Kolejny raz okazało się, że brakuje jednego drobiazgu do kominów Schiedla, chyba przy obliczeniach pomylili się nasi wykonawcy, zabrakło mineralnego sznura a był on niezbędny. W Atticu na miejscu był dostępny sznur w dowolnej długości, kupiliśmy go więc w dobrej cenie i od ręki mogliśmy go zabrać na budowę. Obsługa jak zawsze uprzejma i kompetentna.

No i kolejny raz kupowaliśmy silikaty w Atticu bo okazało

No i kolejny raz kupowaliśmy silikaty w Atticu bo okazało się, że trochę ich zabraknie na ścianki działowe poddasza. Ponieważ tylko Attic dał nam na nie dobrą cenę i ogólnie miał je zawsze na miejscu, nawet nie szukaliśmy ich w innych składach tym razem. Tranbsport w cenie, nawet przy nie tak znowu dużej ilości materiału. Bardzo dobrze układała nam się współpraca z tym składem.

Kolejna wizyta w centrum budowlanym Attic

Kolejna wizyta w centrum budowlanym Attic, owocna jak zwykle. Potrzebne nam były silikaty i zaprawa do nich, ten skład jako jeden z nielicznych ma ten materiał zawsze na miejscu, dostępny od ręki. Cenę dostaliśmy jak zawsze bardzo dobrą, obsługa miła, transport w cenie, względnie punktualny dowóz materiałów na miejsce.

W Atticu robiliśmy zakupy na budowę mnóstwo razy

W Atticu robiliśmy zakupy na budowę mnóstwo razy. Za każdym razem trafialiśmy na bardzo miłą obsługę, także tym razem. Potrzebowaliśmy elementów do kominów schiedel bo przy zamówieniu głównym zostały źle wyliczone długości wkładów i okazało się, że brakuje, na szczęście wszystko było dostępne od ręki i nie trzeba było czekać na materiał i wstrzymywać pracy naszej ekipie. Cena w porządku.

No i znów zawitaliśmy do Attica

No i znów zawitaliśmy do Attica. Jak zawsze czysto i przyjemnie i to zarówno przed budynkiem (na parkingu, przy wejściu) jak i na sali sprzedaży i w sali gdzie przyjmują klientów doradcy firmy Attic. W zasadzie potrzebowaliśmy tylko 1 rury ale rozejrzeliśmy się tak ogólnie po sklepie. Ceny bardzo dobre, nawet bez naszego rabatu z racji bycia stałym klientem i tak są dobre. Asortyment bogaty no i obsługa miła jak zawsze.

Zabrakło nam sznura mineralnego do komina systmowego

Zabrakło nam sznura mineralnego do komina systmowego Schiedel. w Atticu zaopatrywaliśmy się w sam system kominowy więc tam też postanowiliśmy dokupić brakujący materiał. Na szczęście był on dostępny od ręki i mogliśmy uzupełnić braki i nie przerywać prac. Cena atrakcyjna, obsługa bardzo dobra. Zaletą tego dużego składu jest to, że większość rzeczy jest zawsze na miejscu, dostępna od zaraz.

Jak zawsze w składzie panował zaskakujący jak na ten typ

Jak zawsze w składzie panował zaskakujący jak na ten typ sklepu ład i porządek. To duże centrum budowlane z ogromnym zapleczem, doradcami klienta i bardzo bogatą ofertą. Tym razem potrzebna nam była 1 rzecz, mieliśmy po drodze Attic więc wstąpiliśmy. Obsługa jak zawsze miła, 35% rabatu na zakup, jak zawsze jesteśmy zadowoleni.

Tym razem potrzebny był nam cement

Tym razem potrzebny był nam cement. W najbliższych składach ceny były dość wysokie, w Atticu jak zwykle dostaliśmy najlepszą ofertę. Produkt był dostępny od ręki, zabraliśmy go więc od razu. Obsługa miła i pomocna, pomoc w załadunku materiału do samochodu, sympatyczni pracownicy i bardzo wygodny skład z dużym parkingiem.

Jak w każdym domu

Jak w każdym domu, tak i w naszym trzeba było wymurować komin. Szukaliśmy systemowego Schiedla lub innej firmy w okolicznych składach. Wyceny były bardzo rozbieżne, najtańszy okazał się znowu Attic. Zamówiliśmy więc u nich kompletny system. Ponieważ nie jest to rzecz, na której zbyt dobrze się znamy, potrzebowaliśmy pomocy specjalisty. Pan z Attica bardzo dobrze znał temat i potrafił zaproponować właściwe rozwiązania. Polecam.

Kolejne udane zakupy w Atticu

Kolejne udane zakupy w Atticu. Przejeżdżaliśmy tamtędy w drodze do innego sklepu, wstąpiliśmy po drewniane kątowniki, przy okazji kupiliśmy też inne drobiazgi. Bardzo dobre ceny, kilkanaście procent rabatu na wszystko, bardzo miła obsługa. Plusem tego składu jest duża sala samoobsługowa, czysta i wygodna.

Zabrakło nam kilku specjalnych pustaków kominowych z

Zabrakło nam kilku specjalnych pustaków kominowych z systemu Schiedel. Ponieważ całość kupowaliśmy w Atticu, tam również chcieliśmy uzupełnić braki. Od ręki dostępne były potrzebne elementy, cena atrakcyjna a obsługa jak zwykle profesjonalna. Jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupów w tym centrum budowlanym.

Potrzebne nam były bloczki silikatowe

Potrzebne nam były bloczki silikatowe. W najbliższej okolicy Krakowa i w Krakowie to jedyny skład, który sprzedaje te bloczki na bieżąco (ma je na stanie i nie trzeba zamawiać ich od producenta przez co są dostępne w dowolnej ilości cały czas). Dodatkowo Attic zaproponował nam na nie bardzo dobrą cenę. Zakupiliśmy 10 palet silikatów i inne materiały, transport z HDSem był w cenie. Bardzo dobra obsługa i ceny.

Pojechaliśmy do Attica w celu odebrania korekty FV za zwrot

Pojechaliśmy do Attica w celu odebrania korekty FV za zwrot palet z materiałów budowlanych. Od ręki wszystko zostało uregulowane i załatwione. Skład jest duży i świetnie zaopatrzony. Obsługa na bardzo wysokim poziomie, pracują tam uprzejmi ludzie, którzy potrafią doradzić. Od razu kupiliśmy parę drobiazgów na budowę. Warto odwiedzać ten skład.

Bardzo duży i rewelacyjnie zaopatrzony skład budowlany

Bardzo duży i rewelacyjnie zaopatrzony skład budowlany. Kupowaliśmy w nim większość podstawowych materiałów na budowę więc mogliśmy zawsze liczyć na dobre ceny większości rzeczy. Tym razem kupowaliśmy zaprawę w dość dużej ilości. Została nam przywieziona na miejsce budowy bez dodatkowych kosztów. Obsługa miła i kompetentna, ceny dobre.

Ogólnie jestem zadowolona z tego składu budowlanego jednak

Ogólnie jestem zadowolona z tego składu budowlanego jednak finalnie okazało się, że sprzedawca wprowadził nas w błąd. Zamówiliśmy materiały podstawowe na całą budowę w tym składzie, od razu było ustalone, że nadwyżki możemy oddać bezterminowo a materiały do czasu aż będą potrzebne mogą być przechowywane na ich magazynie. Gdy okazało się jednak, że chcemy wymienić bloczki 12 na 8 pojawił się kłopot techniczny, pracownik powiedział, że możemy zamówić 8 a 12 oddamy i będzie wszystko załatwione. Zrobiliśmy jak radził, zamówiliśmy dodatkowe palety 8 a potem okazało się, że 12 nie można oddać bo za dużo czasu minęło od zakupu. Osoba, która namawiała nas na zwrot zamiast wymiany wiedziała doskonale kiedy były one kupowane a mimo to nas namawiała na takie rozwiązanie. Tym sposobem zostaliśmy z kilkoma paletami materiałów, które nie są nam potrzebne na bagatela 600 zł. Skład jest dobrze zaopatrzony i dostarczał nam rzeczy na czas ale powyższą sytuacją skutecznie nas zniechęcił do dalszych zakupów.

Odwiedzałeś ostatnio Attic?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Bricomarche

(3.11 )

Castorama

(3.94 )

Grupa PSB

(4.13 )

Poradnik jakości obsługi

Z kim wybrać się na urlop? Sprawdź RANKING najlepszych biur podróży!

Po miesiącach cieżkiej pracy i codziennych obowiązków, wszyscy marzymy o urlopie. Chwila odpoczynku i relaksu lub aktywne i ekstremalne przeżycia. Szum nadmorskich fal, albo cudowne krajobrazy górskich miejscowości. A może gwar, ruch i wielkie miasta w stylu Nowego Jorku? Każdy zgodnie z własnymi oczekiwaniami wybiera kierunek podróży. Aby nieco ułatwić wybór oferty Last-Minute, prezentujemy Wam ranking najlepszych (według klientów!) biur podróży!Mamy nadzieję, że pomożemy przyspieszyć proces decyzyjny :)

Sprawdź RANKING najlepszych stacji paliw!

Stację paliw wybieramy nieprzypadkowo. Decdujemy się na tę, która ma najlepszą cenę w stosunku do jakości paliwa, nieduże kolejki lub uprzejmą obsługę. Nie zawsze wybieramy tę po trasie i nie zawsze najtańszą. Wolimy przejechać kilka kilometrów więcej, ale mieć pewność że dobrze wydamy pieniądze. Zwłaszcza teraz, gdy cena paliwa niesamowicie podskoczyła. Jakie stacje wybierają nasi użytkownicy? Klient ze Złotoryi wybiera stację ORLEN przy Legnickiej, chociaż jak sam przyznaje, ceny są tam nie najniższe:"Ceny za paliwo są obecnie bardzo wysokie, jednak obsługa stacji jest całkiem sprawna i miła. Jedzenie na stacji dobre, wybór spory." ~DatiMZ kolei Klient z Leszna poleca LOTOS, ze względu na personel i panującą tam atmosferę:„Wizytę na stacji oceniam pozytywnie ze względu na miłą i sympatyczną obsługę oraz na zaangażowanie personelu w zaspokojenie potrzeb klienta. Podczas wizyty wszystkie standardy obsługi zostały zachowane. Polecam tę stację.” ~ Klient_nDVLNieco gorsze zdanie o odwiedzanej stacji ma Klientka z dolnego śląska. Odwiedza różne stacje pod szyldem Pieprzyk i nie czuje się usatysfakcjonowana:„Kiedyś było OK, ostatnio coś jest nie tak, po tym jak u nich zatankuję, więc przestałam, bo mi szkoda samochodu.” ~DORA_1 Sprawdź nasz ranking stacji paliw, stworzony na podstawie opinii użytkowników portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie zrobić zakupy spożywcze? Przedstawiamy RANKING najlepszych marketów spożywczych!

 Sklep spożywczy to jedno z tych miejsc, które odwiedza każdy z nas. Jedni częściej, drudzy rzadziej. Jedne sklepy wizytujemy z przyjemnością, inne zaś z przymusu: bo najbliżej, bo najszybciej. A które sklepy wybieramy najchętniej? Sprawdź poniżej!Wybór miejsca na zakupy spożywcze wydawałby się wyborem prozaicznym. Zawsze jednak kierujemy się pewnymi wytycznymi, dzięki którym wizyta w sklepie może być przyjemniejsza. Jak wynika z badań Polskiego Programu Jakości Obsługi, przeprowadzonych w kwietniu 2021, klienci przy wyborze sklepu spożywczego najczęściej kierują się dostępnym tam asortymentem oraz obowiązującymi cenami. Najmniej istotne jest zaś pochodzenie tych produktów.A jaki wpływ na wybór miejsca, w którym dokonamy zakupu, ma obsługa? W przypadku sklepów spożywczych – przeciętny. Doceniamy pozytywne doznania i miłą obsługę, z większą przyjemnością dokonujemy zakupów w miejscach, gdzie personel jest uśmiechnięty i sprawnie wykonuje obowiązki, a przy tym często dokonujemy większe zakupy oraz decydujemy się na droższe zamienniki, jednak niski poziom jakości obsługi i niekompetentna obsługa nie spowoduje, że całkowicie zrezygnujemy z zakupów, jeśli podoba nam się asortyment w danym sklepie lub ceny produktów. Z opisów respondentów wynika, że musiałaby spotkać ich niezwykle przykra sytuacja ze strony pracowników sklepu, aby całkowicie zrezygnowali z zakupów w danej placówce. Większość z nich zaś zdecydowałoby się na zakupy w innej placówce, tej samej sieci.Istotne zatem jest utrzymywanie odpowiedniego poziomu obsługi, jeśli chcemy powiększać koszyk zakupowy naszych klientów.Które sklepy oceniane są najlepiej? Sprawdź! Wśród najlepiej ocenianych sklepów znalazł się m.in. LIDL, który po raz 12 otrzymał w tym roku tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi. W rankingu znajdziemy także innego laureata Gwiazdy, czyli sieć sklepów Kaufland. Klienci tych sklepów doceniają przede wszystkim szeroki wybór produktów oraz sprawną obsługę. „Sklep jest bardzo duży, ma duży wybór produktów z różnych działów, dzięki czemu można w jednym miejscu zrobić zakupy wielobranżowe. […] Cieszę się, że jest tu 6 kas samoobsługowych, przy których można samodzielnie, bez kolejki, skasować swoje zakupy” ~ klientka_7 z Wrocławia„Codziennie robię tam zakupy. Obsługa bardzo miła. Pieczywo zawsze świeże, warzywa i owoce również. Półki pełne towarów. Zawsze znajdę tam to czego potrzebuję” ~ klient_Bj1 z ToruniaSprawdź ranking najlepszych super- i hipermarketów! Nie zgadzasz się z rankingiem? Oceń sklep!

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem