Apart

( 2.20 )

Opinie (996)

Bardzo profesjonalna obsługa

Kupowaliśmy obrączki ślubne , Pani z obsługi bardzo pomocna i wyrozumiała .

polecam

jestem zadowolony z ich usług

Brak zainteresowania klientem

Panie sprzedawczynie były tak zajęte rozmową między sobą, że niestety nie zauważyły zainteresowanych klientów. Po zapytaniu o konkretny produkt została mi tylko palcem wskazana gablota i niestety mimo prawie 10 minutowego oczekiwania przy gablocie, żadna z Pań nie podeszła, abym mogła obejrzeć produkt z gabloty.

Bardzo nieprzyjemna obsługa

Niedawno udałam się do Apartu w celu zakupienia złotych kolczyków. Pani wskazała mi gablotę po czym oddaliła się, wyraźnie niezainteresowana. Odniosłam wrażenie, że pani wykonywała swoją pracę z przymusu. Możliwe, że zmieniłaby swoje nastawienie wobec mnie gdybym zamierzała kupić coś w większym przedziale cenowym. Ostatecznie, zniechęcona, udałam się do w.kruka. Szkoda, biżuteria bardzo ładna ale jakość obsługi mizerna.

Nieprofesjonalna obsługa

Sprzedawcy zachowują się jakby byli obrażeni na cały świat, że ktoś każe im pracować. Poproszeni o pokazanie towaru, najpierw oglądają klienta, potem, potem z łaską go podają i robią przy tym dziwne miny.

Tragedia

W ubiegłym tygodniu wybrałam się z Narzeczonym do Apartu w celu zakupienia obrączek. Pani, która nas obsługiwała nie tylko nie była nami zainteresowana, ale dodatkowo była bardzo nie miła. Szkoda, bo mieliśmy upatrzony jeden model, który chcieliśmy zamówić. Skończyło się na zakupach w salonie W.Kruk.

Obsluga to jedna wielka pomyłka

Nie można nazwać tego obsługą i ta mina, jakby stała tam za karę. Myślę, że szefowa tego salonu wie o którą pracownicę chodzi bo bacznie jej się przygladała. Proszę wyciągnąć wnioski

Obsługa miła

Obsługa miła .Panie służą pomocą w doborze odpowiednich prezentów.Nawet gdy nie zna się dobrze gustu osoby obdarowanej można liczyć na dobranie odpowiedniego podarunku.Polecam.

Chciałam kupić złoty łańcuszek w salonie Apart

Chciałam kupić złoty łańcuszek w salonie Apart. Wchodząc zapytałam Pani, gdzie mogę takie znaleźć. Pani najpierw lustrując mnie ( byłam ubrana w zwykły t-shirt i szorty ) zapytała o jaki konkretnie mi chodzi. Zapytałam czy mogę najpierw zobaczyć jakie są i, że chce się zorientować też jak wygląda to cenowo i dobrać do medalika, który wcześniej zakupiłam (pokazałam jej go, był z innej firmy). Pani dziwnie się spojrzała (bez uśmiechu i życzliwości), po czym znowu zapytała jaki to ma być łańcuszek. Po kolejnej mojej prośbie Pani w końcu wskazała mi wystawione łańcuszki w gablocie i odeszła. Powiedziałam, że z daleka nie widzę dokładnie i czy by mogła wyciągnąć i pokazać z bliska (Tak zawsze robiono w innych salonach w tym również, bo całkiem niedawno robiłam tam zakupy z pomocą innej miłej i pomocnej sprzedawczyni). W końcu Pani zapytała, który mnie interesuje to wyciągnie wtedy i pokaże ten jeden... Zrezygnowałam z zakupu i dalszego oglądania łańcuszków w tym salonie bo trwałoby to zbyt długo a i pomocy, jak również zainteresowania (pomimo, że nie było innych klientów oczekujących) ze strony tej Pani nie było. Może jakbym wyglądała bardziej elegancko i szykownie Pani byłaby bardziej chętna i miła.

Apart w Forum jest lokalem zadbanym i czystym

Apart w Forum jest lokalem zadbanym i czystym, spory asortyment jak na tak niewielki sklep. Jednak obsługa to jest największy problem. Widoczny brak chęci do pomocy, niemile traktowanie klienta oraz brak wiedzy na temat posiadanego asortymentu.

chwile czekałam aż ktoś ktoś zainteresował sie moją osobą

chwile czekałam aż ktoś ktoś zainteresował sie moją osobą mimo tego iż panie nie były zajęte innymi kilentami ,odbierając bransoletkę z reklamacji dostałam ją do ręki bez żadnego opakowania ,

Obsługa na bardzo wysokim poziomie

Obsługa na bardzo wysokim poziomie. Rzetelne badanie potrzeby klienta, zaangażowanie, chęć pomocy oraz bardzo miła obsługa klienta.

Odwiedzałeś ostatnio Apart?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Swarovski

(5.00 )

W. Kruk

(3.30 )

Yes

(3.99 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem