4F

( 4.21 )

Opinie (1624)

Duży asortyment przy kumulacji sklepów sportowych

Wybór dużego asortynentu w sklepie w którym znajduje się kumukacja sklepów z odzieżą sportową.

Miły nastrój i dyskretna obsługa

Podobało mi się, ze obsługa była, ale nie narzucała się swą obecnością, nie dopytywała, co czasem odbierane jest jako nachalne, w czym może pomóc. Służyła jednak radą, sugerowała zakup czegoś uzupełniającego w atrakcyjnej, promocyjnej cenie. Następnego dnia byłam tam ponownie.

Profesjonalna obsluga

Sprzedawcy bardzo zaangażowani, podejście pro klienckie, obsługa klienta oparta na dużej wiedzy technologicznej o produktach, klient traktowany jest indywidualnie, nic nie zostaje pozostawione przypadkowi, od samego wejścia do sklepu działania prowadzące do efektywnej sprzedaży, począwszy od powitania klienta, przez obsługę w przymierzalni, skończywszy na sprawnej obsłudze przykasowej.

Rewelacyjnie.

niezła jakość ubrań

Bardzo dobrze.

Obsługa opieszala, ale chetna do pomocy

Odwiedzałeś ostatnio 4F?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Adidas

(4.87 )

Bergson

(4.50 )

Campus

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING APTEK z najlepszą jakością obsługi!

W której aptece w Twojej okolicy spotkasz się z wysoką jakością obsługi? Gdzie znajdziesz duży wybór produktów oraz sympatyczny i wykwalifikowany personel?Zanim wybierzesz się po leki czy supelemty diety, sprawdź nasz ranking najlepiej ocenianych aptek na portalu jakoscobslugi.pl!Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem