Time Trend

( 1.00 )

Opinie (119)

Słabiutko...

Sobota, 19 stycznia 2018 r., wczesne popołudnie. Wchodzimy z żoną do sklepu, przy stoliku siedzą Pani i Pan. Nie zwracają na nas uwagi. Oglądamy przez dłuższy czas damskie zegarki. Pani i Pan dalej siedzą, nie interesuje ich nasza obecność (w sklepie jesteśmy tylko my). Obejrzeliśmy, wychodzimy. Pani i Pan dalej siedzą....

Miła

Miła, sympatyczna i kompetentna obsługa.Duży wybór markowych zegarków.Zrobiłem tutaj udany zakup.

Sklep znajduję się w centrum handlowym

Sklep znajduję się w centrum handlowym. Co prawda lokalizacja nie jest dogodna, jednak wizyta w placówce warta była poświęceń. Już przy wejściu przywitała mnie piękna ekspedientka ubrana w czarną suknie wieczorową. Miała na szyi pięknie świecącą biżuterię, która moim zdaniem podkreśla urok oraz splendor sprzedawanych zegarków. Przed wizytą miałem już upatrzony konkretny model zegarka. W pierwszej kolejności przymierzyłem oczywiście wcześniej wybrany już zegarek. Zgodnie z radą sprzedawczyni sprawdziłem również inne modele. Ekspedientka w sposób profesjonalny dobrała zegarki do mojej figury oraz wyglądu. Przymierzałem kolejno co raz to ładniejsze zegarki, których nie widziałem dotąd w internecie. Zdecydowałem się na jeden z rekomendowanych przez sprzedawczynię. Sklep był czysty, w tle unosiła się ładna woń oraz przyjemna relaksacyjna muzyka. Dodatkowo za poradą sprzedawczyni udałem się do punktu napraw znajdującego się piętro niżej, gdzie w prawie za darmo skróciłem sobie bransoletę od nowego zegarka.

Jakość obługi personelu jest na najwyższym poziomie

Jakość obługi personelu jest na najwyższym poziomie. Pracownik sklepu obłużył mnie momentalnie po wejściu do sklepu. Pracownik był bardzo zaangażowany w rozmowę i służył wszelką pomocą w znalezieniu wypatrzonego zegarka (Limitowana edycja G-shocka). Przed opuszczeniem sklepu pracownik dał mi swoją wizytówkę jeśli miał bym więcej pytań, co jest miła oznaką bo w innych salonach trzeba się pytać. Lokal mały, ale dobrze wyposarzony. Większość modeli można zobaczyć i przymierzyć na miejscu. Jest możliwość targowania się.

Polecam sklep internetowy

Polecam sklep internetowy. Zegarki super jakości i dodatkowo szybka przesyłka!:)

Tragedia! Wchodząc do sklepu w celu rozglądnięcia się za

Tragedia! Wchodząc do sklepu w celu rozglądnięcia się za zegarkiem, zastajemy siedzącą przy komputerze Panią Blondynkę. Owa Pani nawet nie wzdryga, gdy klient wchodzi do sklepu. Chodzimy patrząc po wystawach, docieramy do zegarków dla Pań, spodobały nam się 2-3 modele. Pani Blondynka nawet nie obraca się w naszą stronę, gorąco klikając coś na komputerze. Tak bardzo zniechęciła nas reakcja Pani Blondynki, że wyszliśmy ze sklepu. Na nasze "Do widzenia" nie uzyskaliśmy odpowiedzi ze strony sprzedawczyni. Zegarki w sklepie są piękne, gablotki czyste, ale obsługa tragiczna. Proszę zmienić tę Panią!

W salonie szukałam prezentu dla bliskiej osoby

W salonie szukałam prezentu dla bliskiej osoby. Z jakości obsługi jestem bardzo zadowolona. Opisałam moje wymagania dotyczące zegarka i Pani ekspedientka błyskawicznie znalazła kilka modeli odpowiadających moim wymaganiom, jak i zaproponowała kilka innych, dzięki czemu podjęcie decyzji było dużo łatwiejsze. Otrzymałam wszelkie wymagane informacje. Miło - sprawnie - fachowo, mimo że Pani, która mi pomogła podobno pracuje tu od niedawna! :)Na pewno jeszcze wrócę do tego salonu.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. W sklepie czysto, ekspozycja uporządkowana, uprzejma obsługa z fachową wiedzą. Sprzedawczyni chętnie pomogła w wyborze zegarka, zaproponowała różne modele i opowiedziała o ich funkcjach. Duży wybór zegarków i sympatyczna obsługa. Warto odwiedzić ;). Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Zajechałam z mężem do tego sklepu w celu obejrzenia

Zajechałam z mężem do tego sklepu w celu obejrzenia konkretnego modelu zegarka. Pan w sklepie był bardzo miły i pomocny. Miał ten model, jednak w innym kolorze, jednak sprawdził nam w którym innym salonie dostanę wybrany przez siebie model.Poza tym Pan zadał nam kilka pytań dotyczących naszego wyboru-kryteria jakimi się kierowaliśmy, itp. Dzięki temu mógł nam zaproponować jeszcze inne modele, nawet z zupełnie innej serii zegarków, które także będą spełniały nasze oczekiwania.Następnym razem jak będę potrzebowała zegarka to udam się znowu do tego sklepu.

Szukając zegarka na prezent trafiłem do Time Trend

Szukając zegarka na prezent trafiłem do Time Trend. Wybór dość spory, jednak ceny niektórych zegarków są zawyżone. Obsługa profesjonalna, zegarki ładnie zaprezentowane w gablotach. Każdy zegarek bez problemu można przymierzyć i dokładnie obejrzeć, nie było także problemu z jednodniową rezerwacją zegarka. Z rabatem 15% cena była do zaakceptowania.

Odwiedzałeś ostatnio Time Trend?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Atlantika

(5.00 )

Just Time

(4.50 )

SWATCH

(3.00 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem