Apteka Południe

(4.87)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (4 z 5)

Apteka nie zbyt...
Apteka nie zbyt duża, dobrze oświetlona, czysta, z ładnie wyeksponowanymi lekami szczególnie tymi bez recepty. Na niektóre lekarstwa przepisane przez lekarza trzeba czekać jeden dzień. W aptece znajduje się kącik dla dzieci: stolik, krzesełko, papier i kredki. Można również do specjalnego pojemnika wrzucić niezużyte, przeterminowane leki. Obsługa fachowa, potrafiąca doradzić. Niestety jedna z pań farmaceutek sprawia wrażenie ciągle naburmuszonej i chcącej jak najszybciej pozbyć się klienta, ale to może tylko moje subiektywne odczucie. I jeszcze jedno - jest drogo.

Zuzanna_100

07.02.2013

Placówka

Chrzanów, Pęckowskiego 3

Nie zgadzam się (0)
Zgłoś nadużycie
Co jakiś czas...
Co jakiś czas odwiedzam tę aptekę i zawsze jestem zadowolona z obsługi, ale dziś zostałam dodatkowo mile zaskoczona. Gdy okazało się,że nie ma leku, którego potrzebuję, pani nie dość, że od razu zaproponowała zamówienie go z magazynu, to dodatkowo, gdy dowiedziała się, że tam go również na chwilę obecną nie mają, zaproponowała, że zadzwoni do innej apteki i dowie się, czy lek znajduje się w jej asortymencie. Zaraz też wykonała telefon i poinformowała mnie, że już jutro lek będzie sprowadzony. Doradziła mi również przy kupowaniu drugiego leku, biorąc pod uwagę jego cenę. Przy tym wszystkim pani była wciaż bardzo uprzejma i uśmiechnięta.Gdyby w każdej aptece obsługa i atmosfera były takie, jak w tej, nawet kupowanie leków mogłoby być przyjemne.

Paulina_522

22.03.2010

Placówka

Ząbki, Powstańców 2

Nie zgadzam się (23)
Zgłoś nadużycie
W dniu dzisiejszym...
W dniu dzisiejszym udałam się do w/w apteki w celu zakupu witamin dla dziecka. Okazało się, że nie ma takich jak ja chciałam, były w większym opakowaniu 60 szt. oczywiście odpowiednio droższe, po rozmowie z panią farmaceutką doszłam do wniosku, że w okresie letnim wcale nie musze podawać dziecku witaminek, a przynajmniej nie przez 60 dni. Pani, która tam pracuje nie próbowała sprzedac mi droższego towaru, wręcz przeciwnie odwiodła mnie od jego zakupu. Duży plus za kompetencje i uczciwość.

Anna_1211

21.07.2009

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (22)
Zgłoś nadużycie
Apteka z zewnątrz...
Apteka z zewnątrz wygląda niepozornie. Rzuca się w oczy wybudowany podjazd dla osób niepełnosprawnych. W środku niezbyt dużo miejsca, ale za to dobrze wykorzystane. Jest czysto i przyjemnie. W kącie znajduje się urządzenie umożliwiające zbadanie ciśnienia. Wszystkie towary "komercyjne"- nie lekarstwa, umieszczone są w witrynach i na półkach w zasięgu wzroku.Podzielone są oczywiście tematycznie, więc bez problemu można porównać specyfiki z interesującej nas dziedziny. Na uwagę jednak zasługuje miła i fachowa obsługa, która nie stara się na siłę sprzedać jak najdroższych lekarstw, wręcz przeciwnie - stara się dopasować lek do możliwości finansowych klientów (oczywiście mam na myśli leki bez recepty). Od obsługi można uzyskać wiele cennych porad. Po raz kolejny jestem mile zaskoczona ceną - bardzo niską. Nie wiem, jaki jest system zarządzania apteką, ale widocznie skuteczny, bo przyciąga dużo klientów. Muszę obiektywnie stwierdzić, że podczas moich zakupów wydaję nawet do 20% mniej pieniędzy niż w innych aptekach w mieście. W aptece istnieje również program lojalnościowy - dokonując częstych zakupów w aptece, zebrane punkty można wymienić na upominek. Istnieje również szereg rabatów - dla niemowląt, osób starszych. Jak dla mnie, to najlepsza apteka w mieście.

Agnieszka_631

20.05.2009

Placówka

Nysa, KEN

Nie zgadzam się (14)
Zgłoś nadużycie

Apteka Południe

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Apteka Południe?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Świetnie!
Świetnie.