Auchan

( 3.91 )

Opinie (3535)

W Auchan można dostac wszystko

Lubię szerokie aleje,przestrzeń,przejrzystosć.Zaopatruje sie w Auchan we wszystko,od chleba zaczynajac po kijki do nordic-walkingu.Lubie to. Duze zakupy i wszystko sie przydaje.

Super, znakomita obsługa!

Auchan tutaj to miejsce bardzo dobrze wyposażone, przyjazne klientowi, z uwagi na obsługę, jak i rozmieszczenie produktów. Wygodnie i łatwo. Kasa do wyboru - samoobsługowa lub z kasjerką. Szybko i przyjemnie.

Tak sobie

Asortyment niewielki. Drogie produkty. Obsługa dobra. Mało pracowników.

Podczas mojej ostatniej wizyty w Auchan

Podczas mojej ostatniej wizyty w Auchan w sklepie było bardzo dużo ludzi. Produkty na półkach były porozrzucane oraz były braki w towarze. W sklepie panował porządek ( z wyjątkiem pozamienianych produktach na półkach). Kiedy zapytałam młodą kobietę z obsługi o pomoc w odnalezieniu rodzynek Pani zaprowadziła mnie na odpowiedni dział. Przy kasie Pan, który tam pracował kasował ludzi bardzo wolno, wszystkie inne kasy szły szybciej mimo dłuższej kolejki. Ogólnie wizytę w tym sklepie oceniam na dobrą, ze względu na duży asortyment sklepu oraz niskie ceny.

W sklepie względny porządek, miła

W sklepie względny porządek, miła obsługa. Towar świeży , szeroki asortyment. Polecam

Jakość obsługi na najwyższym poziomie

Jakość obsługi na najwyższym poziomie ,zostałem obsłużony przez mężczyznę około 40 lat. Produkty i co najważniejsze ceny okazały się zgodne z opisem. Termin ważności produktów nie został przekroczony, a odbyło się to po dokładnym sprawdzeniu w zaciszu domowym. Kolejki przy kasach niezbyt długie a reakcja na zwiększający się natłok klienta przy kasie na poziomie dobrym. Całokształt wizyty wypada bardzo dobrze.

Zakupiłam w państwa sklepie żelazko parowe za 299 zł na

Zakupiłam w państwa sklepie żelazko parowe za 299 zł na prezent, przy kasie Pani kasjerka nie zwracając na nic uwagi (chcąc sprawdzić zawartość pudełka; bez poinformowania mnie o tym fakcie wcześniej) uszkodziła opakowanie. Po zwróceniu jej uwagi stwierdziła, "że przecież nic się nie stało bo to tylko pudełko" po czym pod nosem cały czas coś komentowała naśmiewając się przy tym ze mnie, że robię problem z niczego. Chyba nie tak to powinno wyglądać. Po czym nie przyjęła odemnie karty Auchan twierdząc, że jest już za późno,

Robiłam zakupy w Auchan

Robiłam zakupy w Auchan, poszłam na dział 'bazarek luz'. Podczs gdy ja wybierałam produkty dla siebie, pracownica działu pomagała pewnemu małżeństwu w zważeniu i ometkowaniu ich produktów. Kiedy małżeństwo zostało już obsłużone, pracownica dostrzegła, że czegoś szukam i zaproponowała mi swoją pomoc. Poprosiłam Panią o uzupelnienie jagód goi gdyż było już ich mało w pojemniku (kobieta niezwłocznie otwarła dla mnie nową paczkę) a następnie wyjaśniała mi róźnicę pomiędzy dwoma rodzajami orzeszków, o które pytałam. Na dziale panował porządek i nieczego nie brakowało. Każdy produkt był podpisany i miał cenę.

W tym markecie wszystko ma swoje miejsce

W tym markecie wszystko ma swoje miejsce- porządek na półkach, każdy dział dokładnie wysprzątany. Panie przy kasach samoobsługowych przyjazne i mile :-)

Sklep zatrudnia pracowników tymczasowych

Sklep zatrudnia pracowników tymczasowych, którzy nie potrafią prawidłowo obsłużyć klienta. Kasjerka nie powitała mnie, bez słowa policzyła zakupy, nie uśmiechała się i nie zapytała o kartę lojalnościową. Gdy sama powiedziałam, że mam taką kartę, zostałam poinformowana, że nie mogę dawać zdjęcia karty Skarbonka, ponieważ muszą mnie zidentyfikować. Po rozmowie z kierownikiem kas i moich argumentach, że karta nie jest imienna i nie ma w regulaminie napisane, że nie można korzystać ze zdjęcia karty, Pani powiedziała, że nie mogę dawać zdjęcia i w regulaminie nie jest napisane, że można dawać zdjęcie karty. Hmm ciekawe, czy w sklepie można oddychać, bo to też nie jest napisane w regulaminie. Z informacji na stronie Auchan, jest informacja, że sklep i tak planuje wprowadzić wirtualną kartę. Pracownicy stwarzają problemy i nie wychodzą na przeciw klientom. Ciekawostką jest to, że zdjęcie karty Skarbonka jest respektowane na kasach samoobsługowych.

Bogaty asortyment

Bogaty asortyment, odpowiednia ilość koszyków przy wejściu, sklep był czysty, korzystalem z kas samoobsługowych - działają bez zarzutu, w razie problemów swoją pomoc oferuje pracownik.

Hipermarket czysty

Hipermarket czysty, duży wybór asortymentu oraz dobra jakość. Obsługa przyjemna, dobrze doradza, ogólnie bardzo polecam ten obiekt, choć niektóre ceny są wysokie.

Odwiedzałeś ostatnio Auchan?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Carrefour

(3.57 )

E Leclerc

(3.55 )

Geant

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem