Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu

( 3.50 )

Opinie (4)

Personel Zakładu Endoskopii jest b. życzliwy.

Życzę personelowi Zakładu Endoskopii kontynuacji życzliwości wobec pacjentów w całym Nowym Roku 2020. Badania kolonoskopii nie są przyjemne, ale dzięki personelowi daje się to pokonać i to z uśmiechem na ustach. Profesjonalizm lekarzy i pielegniarek nie budzi zastrzeżeń. Poprawcie jeszcze tylko rejestrację, bo nakazywanie pacjentom z danego dnia przychodzenie na konkretną (tę samą godzinę) sprawia, że później ci pacjenci koczują na korytarzu przez kilka godzin (ja osobiście koczowałem 4 i pół godziny). To psuje dobry obraz Zakładu.

Słabo

Słabo. Dyzur pediatryczny zaczyna sie o 18. Pani doktor zjawila sie na czas ale zaczela przyjmowac dopiero około 18.20. Najpierw plotkowala z personelem pomocniczym a potem robila sobie kawe. Na uwage mojego męża że dosyc dlugo juz czekamy odpowiedziala ze tu sie tak czeka bo to nie jest prywatna przychodnia. W trakcie wizyty kiedy moje 3 letnie dziecko nie chcialo sie rozebrac do badania stwierdzila ze pierwszy raz spotyka sie z takim czyms żeby dziecko rzadzilo rodzicami. Uwazam ze takie uwagi mogla sobie darowac. Na minus: personel, sprawność obsługi. Na plus: wiedza i doradztwo, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Na początku wyznaczają na odpowiednim oddziale planową

Na początku wyznaczają na odpowiednim oddziale planową hospitalizację na dany dzień i godzinę. Godzina dla wszystkich pacjentów z różnych oddziałów jest wyznaczana zazwyczaj 8.00 rano. A trzeba pamiętać, że jeszcze są pacjenci nieplanowi, a wymagający hospitalizacji w danym dniu. Wszystko to powoduje, że w izbie przyjęć na ławkach, pod ścianami i na korytarzach "koczują " chorzy w zastraszających ilościach i czekają w kolejce najpierw z godzinę do człowieka, który wklepuje do komputera dane ze skierowania oraz w sposób nie zachowujący żadnej prywatności pyta o adres, stan cywilny, numer telefonu itd. - wszyscy zebrani muszą to usłyszeć. Następnie ten pracownik informuje, że trzeba czekać aż poprosi pielęgniarka. Czekanie trwa zazwyczaj kolejne 40 - 50 minut. Po wejściu za tajemnicze drzwi pielęgniarka mierzy ciśnienie, wpisuje jakieś dane i po 2 minutach nakazuje przejść na kolejny korytarz, gdzie koczują ci pacjenci, którzy przeszli już przez tajemnicze drzwi. Tam należy się przebrać w piżamki w przebieralniach do których są oczywiście kolejki. Po przebraniu chorzy siedzą kolejne 40-50 minut w piżamach z tobołami z ubraniami i czekają. Pojawia się człowiek, który po wyczytaniu nazwiska delikwenta spisuje po raz wtóry dane głośno pytając o różne szczegóły, tak aby wszyscy czekający na korytarzu to słyszeli. Dane wpisuje wisząc nad parapetem okiennym, bo nie ma nawet żadnego stolika żeby to zrobić w cywilizowany sposób. Następnie pracownik nakazuje choremu podejść pod windę i czekać. Po kliku minutach zawozi grupkę chorych na dany oddział, gdzie zaprowadza ich na świetlicę przed oddziałem i nakazuje czekać na pielęgniarkę z oddziału. Po czterech godzinach od chwili mojego przybycia do szpitala na planowy zabieg (około godziny 12.00) zostałem poproszony przez pielęgniarkę na oddział i przez następne pół godziny wypytywano mnie o różne rzeczy. Po 4 i pół godziny wskazano mi miejsce na sali chorych.Reasumując, jak chcecie się dostać na oddział szpitalny, to najpierw poćwiczcie np. jogę co by to wszytko spokojnie znieść i doczekać właściwego leczenia.

Przez 2 tygodnie musiałem korzystać z dobrodziejstwa

Przez 2 tygodnie musiałem korzystać z dobrodziejstwa fizykoterapii w Zakładzie Rehabilitacji w tym szpitalu. Cóż, aby się tam dostać, to trzeba swoje odczekać (około 2 miesiące od chwili rejestracji) co nie jest niczym wyjątkowym w naszym systemie ochrony zdrowia. Parking przed szpitalem pomimo, że ogromny, to i tak nie do końca wystarczający, ale po poszukiwaniach można gdzieś ten samochód pozostawić. Pomieszczenia do zabiegów czyste aczkolwiek podniszczone w wyniku bardzo intensywnego eksploatowania przez całe rzesze pacjentów przewijających się codziennie przez to miejsce. Tak samo podniszczone jest wyposażenie typu krzesła, leżanki oraz oczywiście urządzenia do zabiegów. Najlepszą "marką" tej części szpitala są ludzie wchodzący w skład personelu. Pomimo dość monotonnych czynności, natłoku pacjentów oraz różnych postaw i oczekiwań pacjentów, to swoje obowiązki wykonują w bardzo profesjonalny sposób. Tak trzymać dla dobra chorych, którym przynosicie ulgę w dolegliwościach.

Odwiedzałeś ostatnio Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Szpital Miejski Olsztyn

(0.50 )

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy i Rehabilitacji Medycznej

(2.50 )

Szpital akademicki w Gdańsku

(2.00 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING APTEK z najlepszą jakością obsługi!

W której aptece w Twojej okolicy spotkasz się z wysoką jakością obsługi? Gdzie znajdziesz duży wybór produktów oraz sympatyczny i wykwalifikowany personel?Zanim wybierzesz się po leki czy supelemty diety, sprawdź nasz ranking najlepiej ocenianych aptek na portalu jakoscobslugi.pl!Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem