Jakość Obsługi

ING Bank Śląski

( 3.85 )

ING Bank Śląski SA jest bankiem komercyjnym, który został założony w 1988 r. Z bankowych usług spółki mogą korzystać wszyscy klienci: detaliczni (obecnie 4,5 mln), przedsiębiorcy i korporacje (55,5 tys.). Główna siedziba ING Banku Śląskiego SA znajduje się przy ul. Sokolskiej 34 w Katowicach. Obecnie bank posiada 357 placówek i 1081 bankomatów.

Opinie (1517)

Kompetentne osoby na stanowisku obsługi klienta

Obsługa klienta w Banku Śląskim bardzo kompetentna, jedyna wada tego miejsca to poranne bardzo długie kolejki. Gdy już przyszła moja kolej obsługa Banku bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Panie tłumacza wszystko od A do Z. Miejsce bardzo czyste, przyjazne dla rodzin z dziećmi.

Kompetentna obsługa infolinii

Wczoraj przez przypadek wysłałam dość sporą kwotę na złe konto, nie wiedząc co powinnam zrobić zadzwoniłam na infolinię. Konsultantka była bardzo empatyczna, przedstawiła możliwe ścieżki wyjścia z tej sytuacji a na koniec pocieszyła że każdemu się zdarzają takie błędy. Kompetencja, empatia na 5!

Krótki czas oczekiwania

Krótki czas oczekiwania w kolejce oraz system biletowy, który sporo ułatwia sprawia, że jeszcze nie raz odwiedzę tą Placówkę. Sprawna i profesjonalna obsługa, która nie wciska mi nic na siłę. Super jak najbardziej polecam.

Świetnie.

Świetnie. Wzorowa obsługa klienta

Świetnie.

Świetnie. Pracownik miły i rzeczowy. Skrupulatnie odpowiada na wszystkie pytania.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Wszystko na wysokim poziomie

Świetnie.

Świetnie. Pracownicy bardzo mii,czasami są kolejki do kasy.

Odwiedzałeś ostatnio ING Bank Śląski?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • karty płatnicze
  • bank
  • banki
  • kredyt
  • kredyty gotówkowe
  • kredyty mieszkaniowe
  • kredyty inwestycyjne
  • pożyczka

Podobne firmy w okolicy

Alior Bank

(3.55 )

Bank Gospodarki Krajowej

(4.90 )

BGŻ BNP Paribas

(3.13 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem