Jakość Obsługi

Allianz

( 3.32 )

Allianz Polska jest jedną z najszybciej rozwijających się grup w sektorze ubezpieczeniowo-finansowym świadczącą kompleksowe usługi dla klientów indywidualnych i korporacyjnych. Szeroka oferta Grupy obejmuje produkty ubezpieczeniowe i inwestycyjne oferowane przez niemal 5 tysięcy agentów w oddziałach i agencjach, a także podmioty współpracujące: brokerów ubezpieczeniowych, multiagencje, dealerów samochodowych, biura podróży, banki i instytucje finansowe.

Opinie (728)

Obsługa kompetentna

Przy zawieraniu umowy obsługa kompetentna, przyzwoita informacja. W przypadku likwidacji szkody, wielokrotne próby zaniżania odszkodowania i informacje sprzeczne z prawem (np. w wycenach likwidacji szkód komunikacyjnych, ceny zamienników a nie części oryginalnych). Przyzwoite warunki umów.

Słabo.

Słabo. niekonkurencyjne ceny

Odwiedzałeś ostatnio Allianz?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • ubezpieczenia
  • inwestycje
  • emerytura
  • zabezpieczenie
  • polisy
  • szkody

Podobne firmy w okolicy

Avus Polska

(2.00 )

AXA

(3.89 )

Cardif

(2.36 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem