Jakość Obsługi

Allianz

( 3.78 )

Allianz działa na polskim rynku od 1997 roku. W tym czasie stali się jednym z liderów usług finansowo-ubezpieczeniowych. Wśród produktów odnaleźć można ubezpieczenia komunikacyjne, plany inwestycyjne, emerytalne, a także ubezpieczenia turystyczne. Allianz gwarantuje produkty pasujące do wielu życiowych sytuacji, kompleksowe rozwiązania oraz przejrzysty proces likwidacji szkód i szybkie rozliczenia. Strategią firmy jest prostota: proste produkty, prosta prezentacja i dotrzymane obietnice. Celem Allianz jest zostanie zwinnym i skutecznym liderem w branży finansowo-ubezpieczeniowej.

Opinie (865)

Świetnie.

Jakość produktu zależy od pory kiedy chcemy skorzystać z usługi bądź produktu. Obsługa bardzo rzetelna i pomocna. Posiada wystarczający zakres wiedzy aby doradzić odpowiedni produkt.

Rewelacyjnie.

Miła obsluga Kompetentny pracownik

Tak sobie.

Nastawienie na zysk. Sporą korporacją. Brak podejścia indywidualnego do klienta.

Dobrze

Jestem zadowolona z obsługi,pracownik był bardzo pomocny,miał odpowiednie kompetencje i był zaangażowany

Bardzo dobrze.

Poszedłem do lekarza aby zakończyć leczenie, a tam lekarz nie miał moich dokumentów. Odszkodowanie zostało naliczone bez wglądu w dokumenty!!!!

Bardzo dobrze.

Z oferty obsługi Allianz korzystałam przy okazji ubezpieczenia samochodu. Odnawiałam swoją polisę. Pracownik był zainteresowany aby poinformować mnie o nowym, dodatkowym zakresem ubezpiczenia mojego samochodu. Sprawnie obsługiwał system, podał mi wysokość składki dodatkowego ubezpieczenia. Wysoko oceniam jakość obsługi Allianz.

Bardzo dobrze.

Ogólnie jestem zadowolona,miła obsługa,w większości przypadków załatwiłam co chciałam w krótkim czasie.

Fatalanie.

Absolutnie najgorsza firma ubezpieczeniowa z jaką kiedykolwiek miałem doczynienia.

Źle.

Firma Allianz bardzo profesjonalnie podchodzi do klientów. Ja mam agenta, który zawsze dba o moje interesy, przypomina o polisach, zawsze znajduje czas na dodatkowe przeliczenia. Moje polisy mają zawsze przystępne ceny, co utwierdza mnie w tym, że agent nie zdziera ze mnie pieniędzy, a skrupulatnie i z wielkim zaangażowaniem wykonuje swoją pracę. Wiele rzeczy w przypadkach nagłych wysyła na maila, by móc jak najszybciej sprostać moim wymaganiom.

Rewelacyjnie.

przy realizacji wypłaty odszkodowania szybka i rzetelna wycena szkód, wypłat super, polisa na nastepny rok nie wiele wieksza

Bardzo dobrze.

Bardzo profesjonalna obsługa,super kontakt i dobre warunki usług

Rewelacyjnie.

Wysoka jakość oferowanych usług, łatwość załatwiania spraw samemu w internecie. Pracownicy często niedoinformowani, niezbyt mili. Ostatnio chciałam zakupić ubezpieczenie dla psa, nikt nie potrafił udzielić mi informacji, przełączanie mnie kilkukrotnie na ifolini...Sprawa niezałatwiona???

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Bardzo dobrze.

Obsługa w porządku, ale usługi dość drogie ma tle konkurencji.

Bardzo dobrze.

Korzystałam z obsługi agenta. Sama poprosiła o przyjazd. Agent był uprzejmy i miły. przyjechał przygotowany. Dobrał mi ofertę dostosowana dla mnie.

Odwiedzałeś ostatnio Allianz?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • ubezpieczenia
  • inwestycje
  • emerytura
  • zabezpieczenie
  • polisy
  • szkody

Podobne firmy w okolicy

Avus Polska

(0.50 )

AXA

(3.86 )

Cardif

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING APTEK z najlepszą jakością obsługi!

W której aptece w Twojej okolicy spotkasz się z wysoką jakością obsługi? Gdzie znajdziesz duży wybór produktów oraz sympatyczny i wykwalifikowany personel?Zanim wybierzesz się po leki czy supelemty diety, sprawdź nasz ranking najlepiej ocenianych aptek na portalu jakoscobslugi.pl!Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. W naszym rankingu najlepszych drogerii znalazło się 15 firm z branży. Sprawdźmy co dla klientów stanowi kluczowy element wizyty i na co zwaracją uwagę podczas obsługi.Użytkownicy portalu w swoich opiniach najczęściej opisywali wiedzę personelu, jakość kosmetyków i różnorodność asortymentu. Przede wszystkim docenili możliwość skorzystania z profesjonalnej porady pracownika w doborze najlepszych kosmetyków oraz, co jest szczególnie zauważalnie w przypadku marki Yves Rocher, kosmetyki dobrej jakości, z naturalnych składników: „Bardzo dobre kosmetyki, jeśli nie najlepsze, Sklepy są niewielkie, przytulne, pracownicy kompetentni z szeroką wiedzą o asortymencie, który sprzedają.”~DORA_1"Wchodząc do Hebe w Galerii Zielone Wzgórza można zawsze liczyć na wsparcie przesympatycznych pań, które wykazują się ponadrzeciętną znajomością branży kosmetycznej i potrafią profesjonalnie dobrać produkt, do potrzeb klientow"~Klient_XvfG"Zawsze obsługa indywidualna, fachowy dobór kosmetyków."~ Marta_2588Na co więc narzekają klienci drogerii i perfumerii? Zdecydowanie na czas obsługi czyli wydłużające się kolejki oraz oczekiwanie na podejście konsultatnki. Wśród zgłosoznych opinii znalazły się rownież negatywne komentarze dot. zachowania personelu. Oznacza to, że pomimo szerokiej wiedzy nt. branży i oferowanych produktów, pracownicy nie zawsze są uprzejmi i życzliwie nastawieni do klientów:"Konsultantka umie doradzić i tak poprowadzić rozmowę aby zachęcić do szerszych zakupów -dobrze mi się z nią rozmawiało. Minus jest za to, że przez 10 min nikt do mnie nie podszedł i nie zapytał o pomoc."~Klient_0Mf5"Poprosiłam żeby „Pani” podała mi paletkę cieni ponieważ, miały je schowane. Dziewczyny obrażone ze przeszkodziłam im w rozmowie, po czym ta jedna która dała mi paletkę, zaczęła mnie przedrzeźniać i nazywać „kochaniutką”.~Klient_JNEQ"W mojej opinii na zmianach jest za mało Pracowników, których można poprosić o pomoc, odbija się to również na długości kolejek, które tworzą się najczęściej w godzinach popołudniowo - wieczornych. Na stanowiskach kosmetków kolorych często panuje nieporządek, a produkty pozostają pootwierane przez Klientów."~mg092Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ Zobacz jak branża beauty została oceniona w 2019 i jaki uzyskała poziom zadowolenia klientów! Raport z badania satysfakcji konsumentów z 2019 roku znajdziesz tutaj

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem