PZU

( 3.83 )

Grupa Grupa PZU jest największą instytucją finansową w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej. Na jej czele stoi PZU SA, którego tradycje sięgają aż 1803 roku, kiedy to powstało pierwsze w Polsce towarzystwo ubezpieczeniowe. PZU może się pochwalić doświadczeniem nie tylko w ubezpieczeniach na życie i majątkowych, ale także w obszarze produktów inwestycyjnych, emerytalnych, ochrony zdrowia i bankowości. Strategią PZU jest nowe podejście do budowania relacji z klientem, które ma na celu integrację wszystkich obszarów działalności wokół klienta. Dzięki temu możliwe będzie dostarczanie produktów dopasowanych do klienta w odpowiednim dla niego miejscu i czasie, a także kompleksowe reagowanie na inne jego potrzeby.

Opinie (4318)

Świetnie.

Bardzo szybko. Juz tego samego dnia co złożyłam wniosek , otrzymalam pieniądze. Składałam wniosek przez internet. Kontakt byl natychmiastowy mailowo i przez sms.

Kiepska obsługa

Dzisiaj udałam się do placówki PZU przy ul. Belgradzkiej w Warszawie w celu przedłużenia polisy ubezpieczeniowej na samochód. Pani, która mnie obsługiwała stwierdziła, że jeżeli mi nie odpowiada kwota, którą mi zaproponowała mogę zmienić ubezpieczyciela. Jestem oburzona zaistniałą sytuacją. Nie polecam tej placówki. Bezczelna i niemiła obsługa. Daję 0 gwiazdek.

Wielki plus za całokształt

Wizytę w PZU w Środzie Wlkp. wspominam bardzo dobrze. Od samego początku czułam się zauważona przez pracownika pomimo kolejki. Kiedy przyszła moja kolej zaczęłam rozmowę z pracownikiem. Rozpoczęłam rozmowę zastanawiając się czego ja w ogóle potrzebuję i na czym najbardziej mi zależy. Chodziło mi o ubezpieczenie na życie. Pracownik od razu spostrzegł, że liczę na pomoc, dlatego od razu krok po kroku zaczął analizować ze mną moje potrzeby, zadawał pytania otwarte jak i zamknięte i kiedy kiedy widział, że nie bardzo wiem co znaczy pytanie, starał się je sprecyzować. Wspólnie znaleźliśmy najlepsze rozwiązanie. Nie czułam się atakowana czy zasypywana narzucanymi informacjami, wręcz przeciwnie- pracownik dostosowywał się do mojego tempa i upewniał się czy wszystko jest jasne. Pomieszczenie było czyste i zadbane. Ubiór pracowników schludny, zadbany. Przyjęte przez nich postawy dały mi poczucie komfortu.

Bardzo dobra i miła obsługa klienta

Pracownicy bardzo mili i zaangażowani w prace. Bardzo fachowa i miła obsuga. Dokładnie i rzeczową odpowiadają na pytania.

Rewelacyjnie.

Bardzo profesjonalna obsługa klienta, na wysokim poziomie. Urozmaicona oferta produktowa, która można dostosować pod oczekiwania

Bardzo dobrze.

Pracownik podpytywał się innych jak nie znał odpowiedzi na moje pytanie.Jakość produktu atrakcyjna. Brak otwartości ze strony obsługi.

Źle.

Piękne biura nie wystarczą, aby przyciągnąć klientów należy być rzetelnym.

Świetnie.

Przejrzysta umowa dobre warunki, świetny kontakt

Rewelacyjnie.

Fachowośc i dobór ubezpiepczenia na wysokim poziomie.

Tak sobie.

PZU obsługę ma w miarę kompetentną ale jezeli chodzi o ceny ubezpieczenia i późniejsze odszkodowanie to jest kompletna kpina. Płaci się latami składki a później dostaje się jakieś ochłapki które starcza na 1/9 remontu po zalaniu.

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

Świetnie.

Bardzo miła i przyjazna atmosfera w trakcie rozmowy. Na każde zadane pytanie otrzymałam wyczerpujące odpowiedzi. Sprawa odszkodowania załatwiona praktycznie od zaraz.

Odwiedzałeś ostatnio PZU?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Allianz

(3.78 )

Avus Polska

(0.50 )

AXA

(3.86 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. W naszym rankingu najlepszych drogerii znalazło się 15 firm z branży. Sprawdźmy co dla klientów stanowi kluczowy element wizyty i na co zwaracją uwagę podczas obsługi.Użytkownicy portalu w swoich opiniach najczęściej opisywali wiedzę personelu, jakość kosmetyków i różnorodność asortymentu. Przede wszystkim docenili możliwość skorzystania z profesjonalnej porady pracownika w doborze najlepszych kosmetyków oraz, co jest szczególnie zauważalnie w przypadku marki Yves Rocher, kosmetyki dobrej jakości, z naturalnych składników: „Bardzo dobre kosmetyki, jeśli nie najlepsze, Sklepy są niewielkie, przytulne, pracownicy kompetentni z szeroką wiedzą o asortymencie, który sprzedają.”~DORA_1"Wchodząc do Hebe w Galerii Zielone Wzgórza można zawsze liczyć na wsparcie przesympatycznych pań, które wykazują się ponadrzeciętną znajomością branży kosmetycznej i potrafią profesjonalnie dobrać produkt, do potrzeb klientow"~Klient_XvfG"Zawsze obsługa indywidualna, fachowy dobór kosmetyków."~ Marta_2588Na co więc narzekają klienci drogerii i perfumerii? Zdecydowanie na czas obsługi czyli wydłużające się kolejki oraz oczekiwanie na podejście konsultatnki. Wśród zgłosoznych opinii znalazły się rownież negatywne komentarze dot. zachowania personelu. Oznacza to, że pomimo szerokiej wiedzy nt. branży i oferowanych produktów, pracownicy nie zawsze są uprzejmi i życzliwie nastawieni do klientów:"Konsultantka umie doradzić i tak poprowadzić rozmowę aby zachęcić do szerszych zakupów -dobrze mi się z nią rozmawiało. Minus jest za to, że przez 10 min nikt do mnie nie podszedł i nie zapytał o pomoc."~Klient_0Mf5"Poprosiłam żeby „Pani” podała mi paletkę cieni ponieważ, miały je schowane. Dziewczyny obrażone ze przeszkodziłam im w rozmowie, po czym ta jedna która dała mi paletkę, zaczęła mnie przedrzeźniać i nazywać „kochaniutką”.~Klient_JNEQ"W mojej opinii na zmianach jest za mało Pracowników, których można poprosić o pomoc, odbija się to również na długości kolejek, które tworzą się najczęściej w godzinach popołudniowo - wieczornych. Na stanowiskach kosmetków kolorych często panuje nieporządek, a produkty pozostają pootwierane przez Klientów."~mg092Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ Zobacz jak branża beauty została oceniona w 2019 i jaki uzyskała poziom zadowolenia klientów! Raport z badania satysfakcji konsumentów z 2019 roku znajdziesz tutaj

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Szukasz najlepszego fryzjera w mieście? Sprawdź nasz RANKING!

Jak łatwo znaleźć fryzjera, który spełni wszystkie nasze (i naszych włosów) wymagania? Korzystając z porad innych klientów! Sprawdź, który salon ma najlepszych specjalistów, używa dobrej jakości kosmetyków i dba o komfort klientów? Przedstawiamy rankig 10 najlepiej ocenianych salonów fryzjerskich na portalu jakoscobslugi.pl.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem