TK Maxx

( 3.84 )

Opinie (493)

Super sklep!

TK Maxx jako jeden z nielicznych oferuje tak szeroki wybór produktów w większości sprowadzonych z Wielkiej Brytanii. Od kosmetyków w atrakcyjnych cenach, aż po stylizowane dodatki do domu, czy akcesoria dla artystów. Wszystko po obniżonej cenie i dobrej jakości!

Bałagan

TK MAX = Ogólny bałagan, trudno się połapać. Niby wszystko ułożone rozmiarami, ale jest problem. Mam wrażenie, że jest też mniejszy wybór niż np. na Bielanach.

Dobrze.

Dobrze. Zbyt mało personelu, nierzadko trzeba czekać na kasjera stojąc w kolejce do kasy.

Odwiedzałeś ostatnio TK Maxx?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

4YOU

(4.45 )

Bugatti

(5.00 )

BYTOM

(4.07 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Najlepiej oceniane salony fryzjerskie na portalu Jakości Obsługi

Sprawdź, które salony fryzjerskie otrzymały najwyższe oceny od użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te salony, które posiadają min. 10 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem