TK Maxx

( 3.81 )

Opinie (500)

Sklep z potencjałem

Lubię sieć tk maxx, ponieważ można znaleźć tam oryginalne produkty, kosmetyki znanych marek, wszystko w przystępnych cenach. Często udaję się tam po prezenty dla najbliższych. Sklep w zielonych arkadach ma dodatkowy atut- swoją powierzchnię. Jeat dwupiętrowy dzięki czemu może pomieścić tak dużą ilość towarów. Niestety produkty często znajdują się w nieładzie, zwłaszcza kosmetyki. Obsługa jest mało widoczna, co stanowi problem gdy chcę poprosić o pomoc. Podsumowując- ciekawy, duży sklep, ale myślę że funkcjonowałby lepiej gdyby pracowało w nim więcej osób.

Sklep dla łowców okazji

Lubie zaglądać do tego sklepu ale tylko gdy mam czas na poszukiwania w ogromie wymieszanych towarów. Jest to gratka dla tzw. łowców bo można znaleźć całkiem ciekawe oferty w rozsądnych cenach. Nie jest to reguła bo większość to przeciętny towar w cenach normalnych, a nie okazyjnych, ale trafiają się perełki. Właśnie dla nich warto tutaj przychodzić. Mam stąd sporo rzeczy: ciuchy, bielizna, torebki, artykuły do kuchni, buty, ręczniki, posłanie dla psa itd. Generalnie sklep ma więcej plusów niż minusów, a co do bałaganu na który narzekają niektórzy klienci, to warto pomyśleć, że za sporą jego część odpowiadają oni sami :)

Polecam!

Jak się ma dużo czasu i cierpliwości do można znaleźć coś markowego, oryginalnego dla siebie, do domu i na prezent!

bezczelna obsługa / brud w przymierzalniach

Obsługa klienta na poziomie zerowym. Brak podstawowych zasad kultury. Długie oczekiwanie na wykonanie procedury przy zwrocie, klient ma czuć się winny, że metka jest przymocowana po niewłaściwej stronie. Rozumiem, że sklep ma swoje procedury, ale można wykonać je taktownie. W przymierzalniach chyba nikt nie sprząta, pełno kurzu, śmieci i oblepione siedziska. Wstyd!!!

Różnorodność asortymentowa zawsze w cenie

Przy takim wysypie rzeczy różnych, na półkach i wieszakach poszczególnych działów panuje ład - produkty są dobrze wyeksponowane, a poszczególne sektory czytelnie opisane. Obsługa praktycznie pilnuje porządku, ale w przypadku pytań chętnie odpowiadała - jedynie przy szatniach było widoczne zmęczenie, ale z perspektywy klienta, nie było to dla mnie odczuwalne. Ogólnie na plus.

Dobrze

Sklep zachowany w czystości i ładzie. Produkty były estetycznie poukładane na półkach, a w przymierzalniach nie wisiały pojedyńcze ubrania. Pracownicy sklepu układali wystawę, dbali o wygląd sklepu. Na wieszakach było bardzo dużo ubrań, co sprawiało, że ciężko się je przeglądało. Kasa była czynna odkąd weszłam do sklepu, więc nie było problemów z kolejkami.

Super sklep!

TK Maxx jako jeden z nielicznych oferuje tak szeroki wybór produktów w większości sprowadzonych z Wielkiej Brytanii. Od kosmetyków w atrakcyjnych cenach, aż po stylizowane dodatki do domu, czy akcesoria dla artystów. Wszystko po obniżonej cenie i dobrej jakości!

Bałagan

TK MAX = Ogólny bałagan, trudno się połapać. Niby wszystko ułożone rozmiarami, ale jest problem. Mam wrażenie, że jest też mniejszy wybór niż np. na Bielanach.

Dobrze.

Dobrze. Zbyt mało personelu, nierzadko trzeba czekać na kasjera stojąc w kolejce do kasy.

Odwiedzałeś ostatnio TK Maxx?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

4YOU

(4.45 )

Bugatti

(5.00 )

BYTOM

(4.07 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem