Opinie użytkownika (62)

Market nieduży ale...
Market nieduży ale ma sporo plusów i udogodnień dla klientów, jak darmowe koszyki, bezbiletowe parkowanie .Cenimy też wysoko za 5 l wodę mineralną .

Klient_sz7rA

23.06.2026

Dino

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Market nieduży ale...
Market nieduży ale ma sporo plusów i udogodnień dla klientów, jak darmowe koszyki, bezbiletowe parkowanie .Cenimy też wysoko za 5 l wodę mineralną .

Klient_sz7rA

22.06.2026

Dino

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Aplikacja sprawia problemy...
Aplikacja sprawia problemy , aby ją ściągnąć , na różnych sprzętach się to powtarza . Wymaga dopracowania . Obsługa klienta w firmie bardzo dobra .

Klient_sz7rA

22.06.2026

T-Mobile

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Przydatne do wnętrz...
Przydatne do wnętrz produkty w niewysokich cenach , a jednocześnie przynajmniej część w dobrym stylu.

Klient_sz7rA

22.06.2026

Action

Placówka

Nie zgadzam się (0)
W upałach żywność...
W upałach żywność , a zwłaszcza niektóre owoce,które leżą bez lodówek i są polewane wodą nie prezentują się najlepiej , po prostu wyraźnie pleśnieją .

Klient_sz7rA

22.06.2026

Auchan

Placówka

Częstochowa, Kisielewskiego 8/16

Nie zgadzam się (0)
Szkoda, że nie...
Szkoda, że nie było na stronie informacji , że bardzo niska cena produktu wynikała z jego uszkodzenia. Na szczęście i tak się opłaciło .

Klient_sz7rA

22.06.2026

OBI

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Korzystne warunki kredytu,...
Korzystne warunki kredytu, sprawna obsługa ,dobra współpraca .

Klient_sz7rA

22.06.2026

BNP Paribas

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Wygląda na to...
Wygląda na to , że o dziwo sprzedawczyni niezbyt zależy , żeby sprzedać towar. Gdy wzięłam mało "nie miała wydać ", gdy dobrałam towar już drobne się znalazły....

Klient_sz7rA

03.06.2026

Żabka

Placówka

Częstochowa, Świętej Teresy 2

Nie zgadzam się (0)
Nie zawodzą mnie...
Nie zawodzą mnie , gdy czekam na gotowy posiłek . Działają szybko i bez większych pomyłek.

Klient_sz7rA

03.06.2026

pyszne.pl

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Pierwsze wrażenie co...
Pierwsze wrażenie co do obsługi - na minus : wchodzę i zamiast dzień dobry , czy gotowości do pomocy widzę i słyszę zacięte prywatne rozmowy jednych na sklepie pracowników .

Klient_sz7rA

30.05.2026

JYSK

Placówka

Częstochowa, Wojska polskiego 207

Nie zgadzam się (0)
Widocznie brakuje im...
Widocznie brakuje im klientów , bo podczas akcji promocyjnej zostałam dosłownie wciągnięta do środka .Na szczęście potem już atmosfera była miła , zrobiono mi sprawnie badanie . Jednak zauważyłam że dobór oprawek odbywa się na zasadzie "pokażemy co mamy " , zamiast "pokażemy co pani pasuje do kształtu twarzy itp.". Jeśli klient wcześniej nie sprawdził sobie ,nie dowiedział się co mu pasuje może wyjść stamtąd -o ile nie jest bardzo asetywny - z okularami , co do których usłyszał od kilku wtórujących szefowej pracownic , że "pięknie w nich wygląda ", a od bliskich coś zupełnie sprzecznego ...

Klient_sz7rA

30.05.2026

Centrum optyczne

Placówka

Częstochowa, Aleja Najświętszej Maryi Panny 52

Nie zgadzam się (0)
Kolejna żabka ,...
Kolejna żabka , w której pracownik wydaje się nie mieć pojęcia o promocjach , o których na terenie jego sklepie są informacje. Pytanie , czy jest sens zmieniać tak często zasady promocji , że ani klienci , ani nawet pracownicy nie nadążają za tym ?

Klient_sz7rA

28.05.2026

Żabka

Placówka

Częstochowa, Wolności 11

Nie zgadzam się (0)
Sprawnie i szybko...
Sprawnie i szybko dostarczają zamówione jedzenie , można na nich liczyć .

Klient_sz7rA

27.05.2026

pyszne.pl

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Kuchnia staropolska, smaczna...
Kuchnia staropolska, smaczna .Ceny średnie ..Kulturalna i kontaktowa obsługa.Elegancki wystrój .Na plus także lokalizacja w piwnicach częstochowskiego ratusza .

Klient_sz7rA

14.05.2026

Restauracja Ratuszowa

Placówka

Częstochowa, Aleja NMP 45

Nie zgadzam się (0)
Polecam , jeśli...
Polecam , jeśli ktoś lubi niedrogie jedzenie z ciekawymi pomysłami , zwłaszcza na naleśniki , czy placki .Sympatyczne miejsce w centrum Szczecina.

Klient_sz7rA

14.05.2026

Manekin

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Nareszcie klimatyczna klubokawiarnia...
Nareszcie klimatyczna klubokawiarnia na osiedlu w centrum miasta , w dodatku ceny niedrogie , piękny wystrój.Ogromby plus za próby upiększenia i uprzątnięcia otoczenia , które wreszcie zaczyna wyglądać jak należy , a przy tym z urokiem... Smaczne desery , także dobra pizza. Tak trzymać .

Klient_sz7rA

13.05.2026
Nie zgadzam się (0)
Portal przydatny ,...
Portal przydatny , darmowy , dobrze , że są takie .Spory wybór ofert pracy , należy tylko odpowiednio dobrać filtry wyszukiwań.

Klient_sz7rA

15.04.2026

Pracuj.pl

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Zadziwiające jak tolerują...
Zadziwiające jak tolerują naruszenia przez swych pracowników swojego regulaminu , zgodnie z którym nabywca biletu w aplikacji może go oddać także w kasie . I w Częstochowie i w Katowicach pracownice odesłały do aplikacji w telefonie, czym wprowadziły w błąd że względu na wspomniany regulamin.Mało tego nie zaproponowały zaświadczenia o niewykorzystaniu biletu , a tego zażądali pracownicy reklamacji w aplikacji . Strata pieniędzy czasu i nerwów nie została zwrócona .

Klient_sz7rA

11.04.2026

PKP Intercity

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Moja radość z...
Moja radość z poprawy personelu w tej żabce była niedługa . Ostatnio ujrzałam i usłyszałam znajome narzekania przed klientami na swoją pracę , zwłaszcza że musi być tu "wszystkim", bo "i piekarzem i sprzedawcą i nie wiadomo czym jeszcze !".Dobrze , że już nie słyszałam jak obmawia innych członków personelu co też jest dla niej normą... I szkoda , że przez rozmowy w pracy wydłużają się tam kolejki , w tym z powodu błędów przy kasie .

Klient_sz7rA

11.04.2026

Żabka

Placówka

Częstochowa, Kościuszki 1/Lu5

Nie zgadzam się (0)
Ostatnia wizyta u...
Ostatnia wizyta u nich skończyła się rozwolnieniem i nie mnie i u 9 letniego dziecka , więc coś było na rzeczy . Ponadto nie oczekuję, że otrzymam posiłek w dwie minuty , lecz , że będzie prawidłowo przygotowany i nie zimny .

Klient_sz7rA

11.04.2026

KFC

Placówka

Nie zgadzam się (0)