PKP Intercity

(3.60)

Dodaj opinię

Firma należy do grona TOP10 firm w branży.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (1545 z 1712)

Miły przyjazny atmosferze...
Miły przyjazny atmosferze przejazd

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Od kilku lat...
Od kilku lat widzę zmiany na lepsze w PKP .Po pierwsze, pociągi są nowsze i bardziej komfortowe, jeżdżą bardziej planowo niż kiedyś, bilety są w przystępnych cenach.Obsługa pociągu tez zmienia się na lepsze, nie traktują podróżnych obcesowo tylko dokładnie tak jak powinno być- jak Klienta pasażera.

Podróżnik

14.09.2023

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
widzę na przestrzeni...
widzę na przestrzeni ostatnich lat jak zmienia się PKP , na plus.Jestem bardzo zadowolona z podróży i cen biletów, no i przede wszystkim wygodnie.

niezalogowany-uzytkownik

14.09.2023

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Częste opóźnienia pociągów...
Częste opóźnienia pociągów i to po 3-4 h

Klient_zQ0rG

14.09.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Polecam rzetelną obsługę.
Polecam rzetelną obsługę.

Klient_mTfib

14.09.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Punktualny na czas....
Punktualny na czas. Czysto schludnie i przyjemnie. Polecam. Bardzo miła obsługa.

Piotr_938

14.09.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Zawiodłam się ponieważ...
Zawiodłam się ponieważ konsultant nie widział moich biletów zakupionych w aplikacji mobilnej a ja miałam błąd przy próbie przeplanoania daty podróży. Bardzo długi czad oczekiwania na infolinii.

Klient_mW8ur

14.08.2023

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Braki taborowe, kadrowe...
Braki taborowe, kadrowe i stary, psujący się sprzęt to norma. W sezonie letnim nie ma dnia bez defektu i opóźnień, a wypożyczone czeskie wagony i przeróżne lokomotywy to klasyk. W pracy atmosfera jak w korpo... ogólnie dramat. Warto wspomnieć o tym, że mimo własnych opóźnień nie chcą oczekiwać na pasażerów z pociągu, na który normalnie by zdążyli. Narodowy przewoźnik kreuje się na prestiżowy, ale prestiżu nie widać.

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Moja ostatnia podróż...
Moja ostatnia podróż z PKP to była wyjątkowa przygoda trzeba przyznać. Jako, że jest lato i było trochę ciepło, w wagonie sporo osób, to wiadomo - też gorąco. No i atrakcja była taka, ze popsuła się klimatyzacja. Panowie z obsługi konduktorskiej co prawda próbowali coś tam naprawić, ale na niewiele się to zdało i wszyscy siedzieli w duchocie i spiekocie. Można oczywiście było się przesiąść do innego wagonu, bo były tam wolne miejsca. Ale co się nasłuchałam gróźb i krzyków innych pasażerów... Ale najważniejsze, że pociąg się nie spóźnił i przyjechał o czasie.

Poziomk@

04.07.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Za wczorajszą podróż...
Za wczorajszą podróż i akcję promocyjną na dzień dziecka, pragnę ocenić Intercity może nie na piątkę, ale i nawet na szóstkę. Wczorajsze przejechane z Intercity 700 km pociągiem Pomorzanin o 6:28, wyjazd i powrót o 17.28 to była czysta przyjemność, bo było perfekcyjnie czysto w całym pociągu jak i w toaletach, oraz przemiła obsługa w pociągu Pomorzanina trasie Laskowice Pomorskie- Wrocław Główny jak i w podróży powrotnej Wrocław Główny-Laskowice Pomorskie. W pociągu nie huśtało jak za dawnych czasów i absolutnie zero jakichkolwiek zapachów. Dla mnie jak i całej rodzinki dwie osoby dorosłe jak i dwójka dzieci to była czysta przyjemność. Dodatkowo byłam zaskoczona perfekcyjną czystością na dworcu PKP we Wrocławiu, zero ptasiej kupy, petów i jakiegokolwiek papierka. Ludziom którzy sprzątają w ten sposób dworzec, należy się docenienie i mała premia, nie chodzi o nowoczesność dworca, ale o czystość i bezpieczeństwo, było widać że dworzec jest pilnowany. Taka podróż to czysta przyjemność. Po tak wspaniałej podróży nie mogę dojść do siebie, bo jak się chce to można. A opóźnienia to wiadomo, że jak coś wydarzy się na trasie, lub jakaś awaria, no to wiadomo, że będzie opóźnienie, ale wiadomo, że najważniejsze jest bezpieczeństwo.

Anna_149

02.06.2023

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Zawsze od lat...
Zawsze od lat ten sam problem - toalety! Niewygodnie ,brudno i smród mimo otwartego okna. Bardzo uprzejmi konduktorzy ,profesjonalni.Przebyłam trasę Wrocław- Poznań -Wrocław w klasie drugiej.

AldonkaDudek_CgGc

17.04.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Podróże z PKP...
Podróże z PKP Intercity w ostatnich miesiącach są niedostępną częścią mojego życia. Jest to wygodna forma transportu, którą bardzo lubię, jednak dosyć często występują różnego rodzaju awarie, opóźnienia, czy nawet odwoływanie pociągów. W moim przypadku jest to problem, gdyż za każdym razem mam tylko kilkanaście minut na przesiadkę i w takich chwilach często towarzyszy temu niepotrzebny stres, ale jak wiadomo awarie się zdarzają. Jeśli chodzi o drużynę konduktorską to za każdym razem jestem im bardzo wdzięczna, ponieważ służą pomocą i są niesamowicie uprzejmi. W tej sferze nigdy nie spotkały mnie żadne nieprzyjemności.

Klient_uxfK4

21.03.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Korzystając z formularza...
Korzystając z formularza kontaktowego zgłosiłam usterkę techniczną, że nie działa strona i przez kilka dni nie można zakupić biletu na daną relację, ponieważ pojawia się błąd: brak dostępności trasy i liczenia odległości, w odpowiedzi dostaję maila, że jedyne co mi mogą poradzić, to żebym sprawdzała sobie aktualności pkp intercity, aż połączenie będzie dostępne do zakupu. Zero odniesienia do bugów, wieszania się ciągłego strony i usterek z utratą danych przy zakupie biletu/przejścia do blika itp. Tak jak nie można liczyć na punktualność pociągów, tak samo nie można liczyć na działanie strony internetowej ani w wersji webowej ani mobilnej. Co co najmniej kwartał są zgłaszane problemy, a poprawy brak.

Klient_yThyE

23.11.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Masakra
Masakra

madziulaa

04.10.2022

Placówka

Poznań, Dworcowa 1

Nie zgadzam się (0)
Jeszcze nie jechałam...
Jeszcze nie jechałam nie spóźnionym pociągiem. Komunikacja między pociągami, aby umożliwić klientom przesiadkę tragiczna i bezskuteczna. Wszędzie tłoczno i albo za gorąco albo za zimno. Zdecydowanie stawiają na ilość, a nie jakość i to problem.

Klient_yThyE

26.07.2022

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Wizyta w Miejscu...
Wizyta w Miejscu Obsługi Pasażera na Dworcu PKP we Wrocławiu w celu zakupu biletów. System wywoływania do wolnego stanowiska był dobrze widoczny, lokal był czyste, pracownicy ubrani w uniformy. Otrzymałem odpowiedzi na wszelkie zadane pytania, została mi zaproponowana oferta promocyjna na bilety. Lokal dostępny dla osób poruszających się na wózku.

CezWroc

11.07.2022

Placówka

Wrocław, Piłsudskiego 105

Nie zgadzam się (0)
Jazda pociągiem oraz...
Jazda pociągiem oraz obsługa klienta bez zastrzeżeń. Minus stanowi kiepski standard toalet na wyposażeniu taboru.

Klient_6JZOc

06.06.2022

Placówka

Poznań, Dworcowa 1

Nie zgadzam się (0)
Pani w kasach...
Pani w kasach polregio była bezczelna i agresywna. Gdy powiedziałam jej ze złożę skargę i zrobiłam jej zdjęcie zaczęła się rzucać na szybę i wyzywać mnie różnymi epitetami jak typowa patologia.

niezalogowany-uzytkownik

12.05.2022

Placówka

Poznań, Dworcowa 1

Nie zgadzam się (0)
Przy wyborze przejazdu...
Przy wyborze przejazdu powinny być pokazywane tylko te z wolnymi miejscami a nie wszystkie co utrudnia rezerwację

Dawid_500

15.01.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Na dworcu PKP...
Na dworcu PKP pustki przy kasach .Trzy kasy Panie znudzone niechętnie i niegrzecznie udzielają informacji. Pasazer to ich wróg.Moze czas zmienić prowincjonalne przyzwyczajenia

Niezweryfikowany Klient_v4bo

05.07.2021

Placówka

Nie zgadzam się (0)

PKP Intercity

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż PKP Intercity?

Ktoś 3 dni temu dodał opinię na temat tej firmy

Miły przyjazny atmosferze...
Miły przyjazny atmosferze przejazd
Zgadzasz się?