Carrefour

( 3.62 )

Opinie (5977)

Najszybsze zakupy w mieście!

Sklep ten zatrudnia świetnych specjalistów, którzy zawszę są mili i uśmiechnięci. Sklep jest bardzo czysty i zachęca do robienia zakupów. Dzięki świetnej obsłudze nigdy nie ma kolejek do kasy przez co zakupy tam to czysta przyjemność.

Dobrze

Duży wybór produktów. Personel dobrze poinformowany gdzie znajduje się towar. W sklepie panuje porządek

Problemy techniczne

Bardzo zła ocena, ze względu na tragiczne błędy aplikacji mobilnej i wykorzystania scan&go. Ogromne kolejki do kas samoobslugowych i płatność mobilna sprawiają, że zakupy trwają grubo ponad godzinę. Pracowników jest zdecydowanie za mało. Zgłaszane sugestie do kierownika niestety nic nie zmieniły...

Świetnie

Czas przedświąteczny: czysto, miło, przyjemnie, kolorowo. Półki pełne. Rewelacyjnie szybka i dobra organizacja przy kas. Kolejka bardzo długa, ale obsługa błyskawiczna. Kilka marketów mogłoby się uczyć.

Ok.

Ok. szukanie obsługi brak jej na dziale

Tak sobie.

Tak sobie. Trudno znaleźć Pracownika gdy jest potrzebny.

Masakra

Czemu jak zwykle przy półce z książkami stoją wielkie palety z nierozładowanym towarem,który skutecznie uniemożliwia dojście do półki z towarem??

Odwiedzałeś ostatnio Carrefour?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Auchan

(3.89 )

E Leclerc

(3.55 )

Geant

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź opinie o nim na portalu Jakości Obsługi!  

Gdzie zjeść? Najlepsze restauracje we Wrocławiu 2018

Portal Jakości Obsługi wybrał 10 najlepiej ocenianych restauracji we Wrocławiu.  W rankingu znajdują się tylko te restauracje, które zdobyły minimim 20 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem