Cafe Mała

( 3.50 )

Opinie (1)

W Sandomierzu spędziliśmy jeden dzień

W Sandomierzu spędziliśmy jeden dzień. Spacerując po mieście trafiliśmy na Cafe Małą - w uliczce odchodzącej od rynku. Kawka pycha, moja latte posypana była z góry rzadko zmielonym cukrem (rewelacja!), do tego sezonowe ciasto (trafiłam na tartę rabarbarową) i przytulny lokal. Podobały nam się stoliki na zewnątrz, gdyż można było podziwiać miejskie kamieniczki. Naleśniki bardzo smaczne, świeżo przygotowane (były tak specyficzne spuchnięte jak tuż po zdjęciu z patelni!), złożone w trójkąty, polane pysznym sosem malinowym. Tyle plusów, teraz minusy: obsługa raczej nie przeszkadza sobie czekającymi klientami i żywo sobie plotkuje "umilając" tym samym czas konsumentom!! Reasumując mikroskopijna kawiarnia tuż obok rynku - przytulne, ciepłe wnętrze, dania przepyszne tylko obsługa psuje klimat.

Odwiedzałeś ostatnio Cafe Mała?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

coffeeheaven

(3.52 )

Costa Coffee

(3.77 )

GRYCAN

(4.27 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem