DHL

( 3.67 )

Opinie (1537)

Zero odpowiedzi.

Brak możliwości jakichkolwiek skarg i reklamacji, zero reakcji na zgłaszane problemy. Zostałem okradziony przez DHL i nie ma możliwości jakijkolwiek reklamacji czy skargi.

Kiepska organizacja, mają klienta gdzieś

Nie polecam tej firmy. Pierwszy raz czekaliśmy na kuriera który miał pojawić się między 9 a 11 rano, nie przyjechał, po czym znalazłam po długich staraniach konsultanta online który mi powiedział, że kurier był i dzwonił, ale nikogo nie było w domu, co jest kłamstwem. Jakoś zapomniałam o tym i po roku zamawiałam coś z apteki internetowej i wybrałam dostawę z DHL bo to była jedyna opcja dostawy. Ta sama sytuacja- miał być 9-11, god. 15 a kuriera nie ma. Dodzwonić się nie da do firmy bo na infolinii są same roboty, konsultanta online rym razem znaleźć się nie udało. Kurier pojawił się po 16 i na moje pytanie dlaczego tak późno odpowiedział mi 'No bo to automat ustala czas dostarczenia przesyłki a kurierzy o tym nie wiedzą'. Nie powiedział że mu przykro że musiałam na niego czekać tyle czasu i nie mogłam wyjść z domu, że coś przekaże firmie itd. Powiedział 'No bo tak, wiem jaka sytuacja'. Jestem w szoku jak bardzo ta firma ma klienta gdzieś (opinia zmoderowana przez administratora z uwagi na treść)

Kurier, który wie na czym polega jego praca!

Przemiły kurier, który rozwozi paczki w okolicach Chełmna nad Wisłą. Przed dostarczeniem przesyłki zadzwonił, upewnił się czy jestem w domu i poinformował, że już niedługo będzie na miejscu! W przypadku nieznajomości dokładnej lokalizacji zadzwonił i zapytał, żeby się upewnić czy jedzie w dobre miejsce. Nie zostawił paczki sąsiadom, tak jak ma inny kurier w zwyczaju tylko dostarczył paczuszkę do rąk własnych! Super!

DHL - TO TRAGEDIA

Tragedia . Wydano 100 złotych na transport mebla , który nie dotarł do adresata , tylko do punktu ( sklepu elektrycznego)

Tragedia

Na paczkę czekałam 5dni, brak telefonu, awiza czegokolwiek że paczka pozostawiona w Żabce. Gdyby nie kontakt ze sprzedawcą nawet bym o tym nie wiedziała. Kurierowi nie chciało się ruszyc i pofatygowac sie o sprawdzenie czy ktoś jest w domu, pomimo iż oczekiwałam cały dzień na paczkę. Kaleki, robią łaskę, że dostarcza ci przesyłkę, nie wiem kto ich tam zatrudnia, a może punkty dostają za niedoręczoną paczke? Myślę że firma DHL powinna otworzyć paczkomaty, chociaż pewnie kurierą nawet nie chciałoby się tam wrzucić paczek, zostawialiby przy najbliższym osiedlowym śmietniku.

Bardzo profesjonalne podejście

Bardzo dziękuje kurierowi firmy DHL który dostarczał przesyłkę do Radomia w dniu 24.01.2019 r o profesjonalne podejście w kwestii doręczenia przesyłki.Chęć rozwiązania problemu z doręczeniem mimo braku możliwości odebrania paczki ze strony odbiorcy.Dobry kontakt telefoniczny i wniesienia paczki.Polecam

Najgorsza firma kurierska !

Niby przesyłka 11:30 a 16 a nigdy tak nie dociera. Już drugi raz otrzymałam błędną informację że przesyłka dotrze do mnie, otóż nie dotarła ani za 1 ani za 2 razem ! Tego można by było się spodziewać gdyby to była paczka dużych rozmiarów ale to tylko kilka ciuszków dostępnych przez internet... Naprawdę szkoda słów. Nie wspominam nawet że paczka jest przyjęta na oddziale DHL już 5 dni a podobno miał być to 1 tylko dzień.

Słabo do kwadratu

DHL to najgorsza firma .Paniska!!Na infolinii pani bezczelna.Zamówiłem trzy przesyłki paletowe .Od tygodnia są w oddziale w Koszalinie, ale nie ma kto ich dostarczyć do domu.Kłamią przez telefon, zmieniają elektronicznie czas dostawy.Totalna porażka,omijać z daleka tą przereklamowaną firmę.Palety z Sosnowca wysłane 11-go do 20-go jeszcze nie doszło ,więc co tu komentować.Przesyłka kurierska trwa już 10 dni

Super obsługa Kurierska

Byłem pod wrażeniem bardzo dobrej jakości obsługi klienta zarówno telefonicznej jak i kurierskiej. Zadzwoniłem do działu obsługi klienta pytając czy kurierzy dzwonią do odbiorców przesyłek ponieważ Kurier nikogo nie zastał w domu i nie zadzwonił i widniał komunikat że następna próba doręczenia przesyłki nastąpi w ciągu 2 dni. Konsultantka poinformowała mnie że nie została wykupiona dodatkowa usługa żeby Kurier zadzwonił a po drugie kurierzy nie mają obowiązku dzwonić do klienta. Dodam że wcześniej wysłałem wiadomość do działu obsługi klienta z prośbą aby Kurier zadzwonił i otrzymałem numer zlecenia a następnie informacje że moja prośba została przekazana do oddziału. Konsultantka zaproponowała że połączy mnie telefonicznie z Kurierem. Kurier powiedział że jest w innej części miasta ale za 20 minut może ponownie przyjechać. Był bardzo uprzejmy z wielką kulturą osobistą. Spodziewałem się że na następny dzień się umówię a tu taka miła niespodzianka. Choć byłem zniesmaczony informacją od konsultantki że Kurierzy nie mają obowiązku dzwonić i że moją prośbę o oddzwonienie brzydko mówiąc olano to cała sytuację swoją postawą uratował Kurier. Wniosek z tego jest jeden: nie ważne w jakiej Firmie nabywany usługę- liczą się ludzie. Wszystko zależy w dużej mierze od człowieka ponieważ człowiek jest wizytówką firmy. Owszem zgodzę się z faktem że każda firma ma swoje standardy ale człowiek może i tak robi faktycznie że stosuje standardy firmy lub wykracza poza te standardy czy też ich nie przestrzega w negatywnym tego słowa znaczeniu.

Wygląda że okradają paczki

Kurier woził pieniądze i uciekł. Nie poczekał na sprawdzenie okradzionej paczki.

Świetnie.

Świetnie. Jedna z lepszych firm

Odwiedzałeś ostatnio DHL?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

DPD Polska

(3.49 )

GLS

(3.81 )

FedEx

(2.94 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem