GLS

( 3.88 )

Opinie (670)

Beznadziejna

Cały dzień czekania telefon od kuriera. Super zaraz będzie pod blokiem, schodzę, czekam 10 minut po czym oddzwaniam do kuriera, gdzie jest, bo nadal na niego czekam. W odpowiedzi usłyszałem, że on już był u mnie ale mnie nie zastał więc sobie odjechał, a moja paczka będzie w innym punkcie do odbioru. Jakim cudem zdążył wyjść do mnie i miał czelność kłamać , że mnie nie było. Jakim cudem "minęliśmy" się po drodze? Duch? Pojechałem pod wskazany adres po paczkę, bo była ona dosyć cenna i bałem się, że zostanie zagubiona przez nieogarniętego kuriera. We wskazanym punkcie jeszcze go nie było, mimo że się z nim tam umówiłem. Czekałem ponad godzinę, później przestał odbierać ode mnie telefony. Ta firma robi sobie jaja z klientów. Rozumiem korki i opóźnienia, ale niech kurierzy nie robią z klientów debili, których można robić w konia. Nam zależy tylko na naszych przesyłkach za które zapłaciliśmy. Nie mówię, że każdy kurier jest taki sam, ale ten był bardzo niemiły i jakby zjarany co szło wywnioskować z jego sposobu wypowiadania się.

Najgorsze usługi kurierskie w Polsce

OD ponad miesiąca wożą moją przesyłkę po kraju i nie mogą dostarczyć. Kilkakrotnie pisałem do nich z formularza kontaktowego ale ani razu nie odpisali. Maja w gdzieś klientów i nigdy nie skorzystam z nich usług i każdemu odradzam

beznadziejnie

Zero kontaktu ani z kurierem ani z firmą. Gdybym wiedziała, że kurier będzie o 10:07 poczekałabym na niego, wyszłam o 10.00 Dopiero po nieudanej próbie doręczenia dostałam informację, że spróbują jutro między 10.00 a 13.00. Jutro nie mogę czekać 3 godziny. A wystarczyło uprzedzić lub, jak to czynią bardziej empatyczni dostawcy podać kontakt do kuriera. Teraz szukam alternatywnej formy dostawy, próbuję znaleźć jakiś parcelshop w pobliżu... Beznadziejnie, nie polecam, rzadko mam tak negatywne doświadczenia z dostawami kurierskimi.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Pełen profesjonalizm

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Bardzo dobry kontakt, profesjonalnie

Dobrze.

Dobrze.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Profesjonalna bsługa. Paczki zawsze docierają na czas, nieuszkodzone. Dużo opcji dostawy i godziny dogodne dla osób pracujących.

Odwiedzałeś ostatnio GLS?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

DHL

(3.70 )

DPD Polska

(3.59 )

FedEx

(3.29 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem