Taxi 4 You

( 0.62 )

Opinie (47)

Żenujące .

Przyjechałem z żoną z Warszawy o 23.15. chyba wyszliśmy na niewłaściwa stronę dworca . Normalnie pod każdym dworcem stoją taksówki. Tu pusto ... Patrzę , podjeżdżają taksówki zabierają ludzi i jadą. Pytam kierowcy o postój taxi .Mowi " nie ma , dzwoń Pan pod ten numer co mam na kogucie "i się zawinął. Dzwonię pod numer 194 64 . Odbiera Pani . Mówię że jestem na Czarnieckiego 11 . Pani grzecznie mówi -wysyłam taksówkę i pyta mnie o imię . Mówię Jarek . Pani mówi "proszę podać kierowcy imię . Wysyłam taksówkę ". Podziękowałem i czekam . W tzw międzyczasie dostaje smsa z informacją że przyjedzie po mnie biały Citroen o numerze bocznym 2204. Czekam ....mija 10 min. Podjeżdża biały Citroen . Numery się zgadzają , ale przede mną pakują się do niego trzej Panowie . Ja pytam grzecznie kierowcy czy nn je przyjechał po mnie i podaje kierowcy swoje imię . On jest bardzo rozbawiony wraz z Panami , którzy już siedzą w samochodzie. Maja ze mnie dobry ubaw . Rechocząc wspólnie odjeżdżają machając mi ręką na pożegnanie. Stoję jak skończony idiota . Jest 23. 45 . Pusto . Dzwonię jeszcze raz . Ta sama Pani. Mówię o co kaman. Ona przeprasza za kolegę " wysylam drugą taksówkę po Pana " . Za 10 min przyjeżdża czarny chevrolet numer boczny 64. Zabiera nas . Pełnia szczęścia . Za parę minut jesteśmy w hotelu Radisson. Takie klimaty pamiętam z lat 80 z Warszawy kiedy taksówkarz podjeżdżał pod Rotunde . Rzucał krótko . Np " Żoliborz" i oczywiście tylko na te dzielnice jechał . Wspomnienia wróciły . Ogólnie slabe to było . Nie polecam korzystania z usług tej korporacji.

tragedia

unikajcie tej korporacji, brudasy i wieśniaki. lepiej z buta isc

Kierowca śmierdzący papierosami

Kierowca śmierdzący papierosami, gburowaty, nieuprzejmy. W aucie syf, strach wsiąść w białej koszulce. Mam wrażenie, że w lepszych warunkach wożone są świnie.

Odwiedzałeś ostatnio Taxi 4 You?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Taxi 9194 Toruń

(1.00 )

Korporacja Taxi 9622

(4.50 )

Sawa Taxi

(2.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem