AMX Toyota

( 0.50 )

Opinie (2)

Doradca Handlowy

Doradca Handlowy,z którym byłem umówiony wcześniej telefonicznie posiadał bardzo dużą wiedzę zarówno techniczną,finansową jak i handlową. Poświęcił dużo czasu na omówieniu wyposażenia samochodu (pokaz odbył się wew.pojazdu),oraz na jego aspektach bezpieczeństwa i stosowanej nowej technologii przez firmę.Całość pokryta była długą jazdą testową z ciągłą informacją na temat Toyoty. Duża giętkość jeżeli chodzi o ciągłe moje dopytywanie co do upustu ceny (zejście z ceny czy dodatkowe wyposażenie samochodu).

Odwiedzałeś ostatnio AMX Toyota?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Mitsubishi

(5.00 )

Audi

(2.75 )

BMW

(4.48 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem