Arhelan

( 2.30 )

Opinie (153)

Skarga na zastępce kierownika Arhelan w Michałowie

Proszę państwa co się dzieje że po sklepie tacza się piana kierowniczka nie zwraca uwagi na klientów jak coś zapytasz unika odpowiedzi czuć odór alkoholu na kilometr a jak spojrzy to oczy rozbiegają się nie umie odpowiedzieć na zadane jej pytanie . To się powtarza dlatego ,że jestem stałym klientem sklepu i widzę co się dzieje na sklepie . Byłem w tamtym tygodniu chciałem zamienić słowo z tą panią ale cały tydzień nikogo po godzinie 14 nie zastałem w biurze co to ma być . Ogólnie do obsługi sklepu nic nie mam to są młode bardzo miłe dziewczyny i współczuję im pracy z tą panią . Ja bym ją zwolnił dyscyplinarnie.

Kierownictwo

Nadmieniam, ze często przy rozmowie z kierowniczką sklepu czułem odór alkoholowy, a wypowiedzi jej były nie spójne. Aż dziw, ze w tych czasach ona tak pracuje.

Tragedia

Pani na mięsie nie przyjemna. Wielka kolejka i tylko jedna niemiła kasjerka. Ciężko w tym sklepie znaleźć kogoś mówiącego po polsku.

Kulturalna obsługa

W sklepie czysto, tradycyjna lada z wyrobami garmażeryjnymi, dobra jakość mięsa. Kasjerki szybko reagują na wydłużające się kolejki. Fajne promocje.

Czysto, schludnie, i bardzo miło

Zakupy w tym sklepie to przyjemność. Czyste półki, towar na swoim miejscu i dobrze oznaczone ceny. Obsługa zapytana o dany towar odpowiada a nawet zaprowadzi we wskazane miejsce.

Porządny sklep "po sąsiedzku"

Arhelan przejął rolę osiedlowego sklepu. Jednak w porównaniu do małych sklepów osiedlowych jest bardzo atrakcyjny cenowo. Jestem bardzo zadowolona z jakości obsługi, pracownice zawsze witają się z klientami, miła obsługa na stoisku z wędlinami. Produkty maja podane ceny i nigdy nie ma z tym problemu. Dodatkowo coraz większy asortyment zachęca do robienia tam codziennych zakupów.

W sklepie problemem jest stoisko mięsne

W sklepie problemem jest stoisko mięsne. Na blatach, gdzie Panie ekspedientki tną i ważą produkty, panuje nieporządek. Pani po ukrojeniu plastrów wędliny, kładzie je prosto na blacie (nie pierwszej świeżości. Powiecie, że w końcu jest jeszcze papier, ale często papier od ukrojonej wędliny jest zbyt mały, więc nasz produkt dotyka wątpliwie czystego blatu (tak zdarzyło się w moim przypadku). Mnie to razi. Poza lodówką, a dokładniej na lodówce leżało dziwne, niesmacznie wyglądające mięso. Przemilczę fakt, że znajdowało się mniej więcej na wysokości głów klientów. Na pocieszenie młoda Pani przy kasie sklepu była bardzo miła.

W arhelanie zakupy robię praktycznie codziennie

W arhelanie zakupy robię praktycznie codziennie, ponieważ ze wszystkich sklepów w okolicy mam najwieksze zaufanie co do świeżości podstawowych produktow tj. wędlina, mięso surowe czy pieczywo. Oprócz tego produkty na półkach nie są pomieszane, leżą ladnie ułożone i nie ma problemu ze znalezieniem ceny produktu. Towary promocyjne sa dobrze oznakowane. Sklep jest czysty, a personel pomocny.

Jeżeli chodzi o obsługę

Jeżeli chodzi o obsługę, ekspedientki i kierowniczkę to wszyscy są bardzo mili i sympatyczni. Jest to osiedlowy sklep w którym bardzo miło robi się zakupy! wygodne i tanie zakupy w arhelanie:) Cały sklep jako budynek i środek nie jest nowoczesny i moim zdaniem przydałby się mały remont ponieważ niedługo nikt nie bedzie odwiedzał tego sklepu bo kilka ulic dalej jest duzo wiekszy arhelan! polecam zaglądać do tego sklepu!

Towar na półkach prawidłowo wyeksponowany

Towar na półkach prawidłowo wyeksponowany, estetycznie wykonana ekspozycja z towarami świątecznymi taki jak mikołaje czekoladowe czy ozdoby świąteczne. Obsługa miła i pomocna. Na zadane pytanie o produkt uzyskała odpowiedz i pomoc w jego odnalezieniu. Minusem sklepu są ceny które nie w każdym przypadku umieszczone są pod odpowiednim produktem.

Odwiedzałeś ostatnio Arhelan?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Alma Market

(4.50 )

Bomi

(3.46 )

Piotr i Paweł

(3.16 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING APTEK z najlepszą jakością obsługi!

W której aptece w Twojej okolicy spotkasz się z wysoką jakością obsługi? Gdzie znajdziesz duży wybór produktów oraz sympatyczny i wykwalifikowany personel?Zanim wybierzesz się po leki czy supelemty diety, sprawdź nasz ranking najlepiej ocenianych aptek na portalu jakoscobslugi.pl!Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. W naszym rankingu najlepszych drogerii znalazło się 15 firm z branży. Sprawdźmy co dla klientów stanowi kluczowy element wizyty i na co zwaracją uwagę podczas obsługi.Użytkownicy portalu w swoich opiniach najczęściej opisywali wiedzę personelu, jakość kosmetyków i różnorodność asortymentu. Przede wszystkim docenili możliwość skorzystania z profesjonalnej porady pracownika w doborze najlepszych kosmetyków oraz, co jest szczególnie zauważalnie w przypadku marki Yves Rocher, kosmetyki dobrej jakości, z naturalnych składników: „Bardzo dobre kosmetyki, jeśli nie najlepsze, Sklepy są niewielkie, przytulne, pracownicy kompetentni z szeroką wiedzą o asortymencie, który sprzedają.”~DORA_1"Wchodząc do Hebe w Galerii Zielone Wzgórza można zawsze liczyć na wsparcie przesympatycznych pań, które wykazują się ponadrzeciętną znajomością branży kosmetycznej i potrafią profesjonalnie dobrać produkt, do potrzeb klientow"~Klient_XvfG"Zawsze obsługa indywidualna, fachowy dobór kosmetyków."~ Marta_2588Na co więc narzekają klienci drogerii i perfumerii? Zdecydowanie na czas obsługi czyli wydłużające się kolejki oraz oczekiwanie na podejście konsultatnki. Wśród zgłosoznych opinii znalazły się rownież negatywne komentarze dot. zachowania personelu. Oznacza to, że pomimo szerokiej wiedzy nt. branży i oferowanych produktów, pracownicy nie zawsze są uprzejmi i życzliwie nastawieni do klientów:"Konsultantka umie doradzić i tak poprowadzić rozmowę aby zachęcić do szerszych zakupów -dobrze mi się z nią rozmawiało. Minus jest za to, że przez 10 min nikt do mnie nie podszedł i nie zapytał o pomoc."~Klient_0Mf5"Poprosiłam żeby „Pani” podała mi paletkę cieni ponieważ, miały je schowane. Dziewczyny obrażone ze przeszkodziłam im w rozmowie, po czym ta jedna która dała mi paletkę, zaczęła mnie przedrzeźniać i nazywać „kochaniutką”.~Klient_JNEQ"W mojej opinii na zmianach jest za mało Pracowników, których można poprosić o pomoc, odbija się to również na długości kolejek, które tworzą się najczęściej w godzinach popołudniowo - wieczornych. Na stanowiskach kosmetków kolorych często panuje nieporządek, a produkty pozostają pootwierane przez Klientów."~mg092Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ Zobacz jak branża beauty została oceniona w 2019 i jaki uzyskała poziom zadowolenia klientów! Raport z badania satysfakcji konsumentów z 2019 roku znajdziesz tutaj

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem