Jakość Obsługi

Drogerie Natura

( 4.06 )

Drogerie Natura to jedna z największych i najdłużej działających sieci na polskim rynku kosmetycznym. Natura od 20 lat wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów, na bieżąco dostosowując ofertę do ich potrzeb i oczekiwań. Wśród produktów dostępnych w sklepach można znaleźć bogatą gamę marek będących liderami na rynku kosmetyczno-drogeryjnym oraz asortyment dostępny wyłącznie w salonach sieci, w tym marki KOBO Professional, My Secret, Sensique, Seyo, Natura Care, Infinity, Intimelle, Artiste, Wet n Wild.

Opinie (2662)

obciążenie za niechcący zniszczony towar

Dzień dobry, chciałam dziś kupić dezodoranty spay " str 8" korzystając z promocji 2+1 . Niestety wyjmując 3 sztukę niechcacy (ciasno poukładany towar) strąciłam stojący obok kosmetyk w szklanej butelce. Przeprosiłam za spowodowany bałagan, taka sytuacja mogła spotkać każdego. Zostałam poinformowana, że muszę zapłacić bo taka jest polityka firmy. Zostałam pouczona , że powinnam uważać i przytrzymać drugą ręką. Nie został spisany żaden protokół zniszczenia, doliczono mi towar do paragonu. Co w sytuacji, gdy klient po takim zdarzeniu po prostu wyjdzie? W tym samym sklepie przez wiele miesięcy nie działał program lojalnościowy i będąc stałą klientką nie mogłam kupić kosmetyków w cenie dla klientów z kartą natura. Personel nie miał z tą sytuacją żadnego problemu. Z poważaniem Elżbieta Karaś

Świetnie.

Miła , fachowa obsługa i porady.

Odwiedzałeś ostatnio Drogerie Natura?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • kosmetyka
  • chemia domowa
  • sklep kosmetyczny
  • drogeria
  • makijaż
  • pielęgnacja

Podobne firmy w okolicy

AVON

(4.16 )

Daniella

(5.00 )

DOUGLAS

(4.02 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem