Jakość Obsługi

Drogerie Natura

( 3.82 )

Drogerie Natura to jedna z największych i najdłużej działających sieci na polskim rynku kosmetycznym. Natura od 20 lat wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów, na bieżąco dostosowując ofertę do ich potrzeb i oczekiwań. Wśród produktów dostępnych w sklepach można znaleźć bogatą gamę marek będących liderami na rynku kosmetyczno-drogeryjnym oraz asortyment dostępny wyłącznie w salonach sieci, w tym marki KOBO Professional, My Secret, Sensique, Seyo, Natura Care, Infinity, Intimelle, Artiste, Wet n Wild.

Opinie (2316)

Bałagan i niezbyt profesjonalna obsluga

Często robię zakupy w tej sieci drogerii ale z każdą wizytą mam coraz gorsze zdanie o niej. Niezbyt mila obsługa, Bałagan w cenach, towarach i problemy ze zwrotem/wymianą towaru. Kartka pod towarem opisana dokładną nazwą I ceną a przy kasie cena okazuje się trzykrotnie wyższa niż napisana, bo ma inny kod kreskowy, dodatkowo brak możliwości zwrotu towaru w tej placówce i niemiła obsługa.

Niemiła obsługa

Poprosiłem panią z plakietką kierownik o doradztwo w sprawie gumy do włosów. Pani kazała mi czytać etykietę. To potrafię zrobić sam.. od pani "kierownik"oczekuje czegoś więcej niż czytania etykiety. Pani była nie miła. Pozostane przy drogeri w Iławie na ul Sobieskiego tam panie są milsze niż e Iławie na ul ostrodzkiej sprawa miała miejsce 4.01.2019

Skarga

Dzień dobry . W Iławie otworzyła się nowa drogeria Natura na ul. Ostrodzkiej 54 . Byłam tam 3 razy . Pierwszy raz z ciekawości. Drugi raz na zakupy- już wtedy spotkałam się z niemiła obsługą. Trzeci raz potrzebowałam dokonać szybkich zakupów. Młode panie ok. 20 lat są przemile natomiast grupa Pan ok 30 + pozostawia wiele do życzenia. Panie te nie mają wiedzy ani kompetencji ponieważ poprosiłam panią o szampon na suche włosy A pani dała mi pokrzywe (ta pani nawet nie czyta etykiety) również z ta sama panią miałam do czynienia przy wymianie farby do włosów. Pani Kierownik nie chciała wymienić mi farby . Farba była nie otwierana i miałam paragon . Pani Kierownik pochodziła do mnie z taka wyższością że obiecałam sobie że już nigdy nie zrobię tam zakupów i będę odradzać znajomym. Opisalam sytuację również na mediach społecznościowych. Mam nadzieję że nad ta panią ktoś stoi , kto mógłby obniżyć jej zadarty nos.

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze. Z czystym sumieniem mogę polecić tak firmę ze względu na asortyment jak i na wykwalifikowany personel służący dobra rada jeżeli tylko jej potrzebujemy

Świetnie.

Świetnie. Obsługa jest profesjonalna.

Świetnie.

Świetnie. WSZYSTKO MI WYJAŚNILI I POKAZALI.

Odwiedzałeś ostatnio Drogerie Natura?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • kosmetyka
  • chemia domowa
  • sklep kosmetyczny
  • drogeria
  • makijaż
  • pielęgnacja

Podobne firmy w okolicy

Avon

(3.97 )

Daniella

(5.00 )

Douglas

(4.00 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem