Oriflame

( 3.52 )

Opinie (484)

Polecam!

Obsługa miła, pani uśmiechnięta. Szybko i sprawnie udało mi się zrobić określony zakup perfum. Zabrakło mi jedynie informacji o promocjach, rabatach itp.

Dobra!

Kosmetyki rewelacyjnej jakości, podkład tej firmy są moimi faworytami. Czas dostarczenia kosmetyków mógłby być krótszy i w asortymencie mogłoby być więcej cieni.

Świetnie.

Świetnie. Jestem konsultantką tej firmy i czasem narzekam na braki asortymentowe, które jednak z roku na rok stają się rzadsze. Ostatnio niemal się nie zdarzają, a oferta jest coraz atrakcyjniejsza dla klientów i konsultantów.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Odwiedzałeś ostatnio Oriflame?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Avon

(3.78 )

Daniella

(5.00 )

Douglas

(3.97 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem